Mala Garden Hotel Siófok ★★★★

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Mala Garden Hotel Siófok vélemények

2023. szeptember 27.a párjával járt itt
Horror arak az étteremben es az ar ertek arany nem megfelelo!
Tuldiszitett szalloda!
Kiábrándító környék ,szemetes utca stb
Csatorna szag a dilax szobában
Távozáskor meg sem kérdeztek hogy éreztük magunkat
Finom reggeli
Nagyon jo wellness
Mala Garden Hotel Siófok - Egyéb
Kiváló 2021. október 21.családjával járt itt
Lányaimmal voltunk augusztusban ebben a gyönyörű szállodában. A személyzet kiemelkedően kedves volt, a glutén-és tejmentes étkezésünket is problémamentesen megoldották. Rengeteg vegán és diétás desszertből is válogathattunk, amit ráadásul ajándékba kaptunk. A napozórész a parton nagyon hangulatos, a szobák gyönyörűek, mi a sarok lakosztályt választottuk, fantasztikus a panoráma.
Kiváló 2021. szeptember 12.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk, évek óta a Mala Gardent választjuk ha tökéletes pihenésre és feltöltődésre vágyunk. Az összes szoba jól felszerelt, különösen az új luxury szobákat szeretjük. A személyzet kiemelkedően udvarias.
Szörnyű 2019. június 28.a párjával járt itt
Előzetes e-mmail váltás, és telefonbeszélgetés után lett foglalva szállás. Vegán étkezést kértünk, amit vállaltak. Az első étkezés után kiderült, hogy felelőtlenség, és átverés volt. Fogalmuk sincs, ez mit takar. A sűrű bocsánatkéréseken túl, nem sok történt. A tervezett öt naphoz képest, elhagytuk a szállodát 1 nap után, amiért felszámolták a napidíjat.
Kiváló 2018. október 23.barátokkal járt itt
Már másodszor töltöttünk itt barátainkkal hosszú hétvégét. A szállodáról csak jókat tudok írni. Sok helyen szálltunk meg, de Magyarországon ez volt a legjobb. Azt kaptuk ismét, amit ígértek. Az étterem nagyon hangulatos, a pincérek udvariasak, nem tolakodóak. Az ételek kiválóak, jóízűek. A cukrászatban rendkívül finom süteményeket ettünk. Máskor is visszatérünk!
Kiváló 2018. április 5.a párjával járt itt
Februárban szálltunk meg párommal ebben a hotelben. Hihetetlen feltöltődést kaptunk a helytől. A fogadtatás nagyon kedves volt,az apró ajándékok a figyelmesség mind mind hozzájárultak ahhoz,hogy maradéktalanul jól érezzük magunkat. Sokkal jobb fekvésű szobát kaptunk mint amit foglaltunk és fizettünk.
Mala Garden Hotel Siófok - SzobákMala Garden Hotel Siófok - KörnyékMala Garden Hotel Siófok - Szobák
Kiváló 2018. január 2.a párjával járt itt
Barátságos, udvarias fogadtatás. Családi millieu mellett felejthetetlen körülmények, minőségi bútorok, csodálatos díszek. Masszázs és szauna magas szinten. Az étteremben nagy a választék, mindenki izlése szerint válogathat.
Szilveszteri műsor szakmailag magas szinten értékelhető.
Mala Garden Hotel Siófok - KörnyékMala Garden Hotel Siófok - Külső kép
Kiváló 2017. november 20.a párjával járt itt
Kellemes utószezoni pihenésre nyílt alkalom a Mala Gardenben.
A személyzet rendkívül udvarias volt. A hotel kellemes hangulatú. Az étterem színvonalát külön kiemelném. A személyzet megjelenése, viselkedése átlagon felüli, az ételek finomak voltak. A reggeli se szokványos hotel reggeli volt, jó minőségű alapanyagokból készült ízletes reggelit kaptunk.
Kiváló 2017. április 6.a párjával járt itt
Négy napot és három éjszakát töltöttünk a párommal ebben a csodálatos Balaton partján lévő hotelben. Mi az egyik lakosztályukat béreltük ki. A lakosztály tágas és színvonalas, mindent igényt kielégítő. A személyzet kedves, felkészült és segítőkész volt. A svédasztalos reggeli bőséges és változatos étkezést biztosított.
Mala Garden Hotel Siófok - Szobák
Kiváló 2017. január 17.a párjával járt itt
Két nap Siófokon a nagyvárostól távol. . nekünk szuper kikapcsolódás volt itt. Közvetlen Balatonpart, színvonalas szállás, gyönyörű szobák, kedves személyzet, más nem is kell. Pezsgőt kaptunk a check-in-hez, így nagyon jól indult. Egy sarki szobát kaptunk, ahonnan lélegzetelállító volt a kilátás.