Residence Hotel Balaton Siófok ★★★★

Residence Hotel Balaton Siófok
Residence Hotel Balaton SiófokResidence Hotel Balaton Siófok
Residence Hotel Balaton SiófokResidence Hotel Balaton Siófok

Residence Hotel Balaton Siófok bemutatkozása

A megújult Residence Hotel Balaton Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében, 100 méterre a Balatontól. Az ötvenhét, minden komforttal felszerelt, tágas szoba nyújtotta kényelmet egy komplex wellness oázis teszi teljessé és szolgálja vendégeik kényeztetését.

A Residence Hotel Balaton legnépszerűbb csomagjai

Residence Hotel Balaton Siófok - Pünkösd (min. 2 éj)
Residence Hotel Balaton Siófok - Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Residence Hotel Balaton Siófok vélemények

Kiváló 2018. január 2.gyerekekkel járt itt
Ami tetszett: Rendkívül kedves személyzet, nagyon finom választékos ételek, elegáns hotel, ízlésesen és praktikusan berendezett kényelmes szobák. A szilveszteri rendezvény színvonalas volt, a vacsora finom, a zene jó, a tűzijáték gyönyörű volt. Ami kevésbé tetszett: Kevés parkolóhely miatt a "szomszéd" hotel előtt tudtunk csak parkolni.
2017. október 20.a párjával járt itt
2017. februárban jártunk ebben a hotelben második alkalommal. Az első tartózkodásunk évekkel ezelőtt volt, akkor sokkal színvonalasabb volt a személyzet hozzáállása és az ételek minősége is. Ezzel együtt magyarországi viszonylatban jó színvonalú wellness hotel. Sajnos azonban Magyarországon messze elmarad a vendéglátás színvonala az árakhoz mérten.
Átlagos 2017. szeptember 11.a párjával járt itt
Szeptember elején töltöttünk 4 nap, 3 éjszakát a szállodában. Azért esett a választás erre a hotelre, mert a nyáron jártunk a mátraházai Ózon-ban (ugyanaz a tulajdonosi kör), és mivel ott meg voltunk elégedve mindennel, gondoltuk akkor itt is hasonló lesz a színvonal. Hát nagyot tévedtünk.
2017. március 14.gyerekekkel járt itt
Március elején voltunk a hotelben. A szobát egy hirtelen jött ötlettől vezérelve foglaltunk le, bízva abban, hogy jó időnk lesz egy kis sétához és wellnesshez. Az időjárás sajnos nem kedvezett, de egyébként jól éreztünk magunkat. A Delux szobát ajánlom, mert két légteres és tágas. A wellness rész is tetszett, külön pozitívum, hogy este 10-ig volt nyitva.
Átlagos 2016. december 2.kollégákkal járt itt
2 nap 1 éjszakát töltöttünk megbeszélésen a hotelban. A szobánk mérete kicsi volt, de úgy láttam ez szobánként változó. Tisztaság volt mindenütt. Sok apró, zavaró dolog volt sajnos. A mosdókagyló mellett nincs szappan, csomagolt kicsi szappant találtunk, melynek nincs tartó, a mosdó szélére lehet tenni. Kéztörlő sem volt.
Kiváló 2016. november 29.gyerekekkel járt itt
Második alkalommal jártunk a hotelben családostól. Rendkívül kedves a személyzet, kényelmes, tiszta szoba, csúcs wellness részleg. Egyetlen dolog zavart bennünket, hogy az alacsony vendéglétszám miatt a reggelinél várni kellett az ételre, nem volt tojás előre sütve. Vacsoránál is előfordult, hogy egy-egy ételre várni (vadászni) voltunk kénytelenek. Az ételek finomak, ízletesek voltak.
Kiváló 2016. október 21.kollégákkal járt itt
Azt hiszem nagyon jó döntést hoztunk, mikor a hotel Residence-et jelöltük ki szakmai konferenciánk helyszinéül. A szobánk tiszta volt és kényelmes. A konferencia feltételeit a legkorrektebb módon teljesítették. A cateringről csak superlativusokban tudok beszélni. A szünetekben felszolgált rágcsálnivalók, italok és kávé, valamint a büféasztalos ebéd minden elképzelésünket felülmúlt.
Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Kiváló.Kényelmes ágyak.Figyelmes személyzet.Mini bár a szobákban.Hatalmas terasz.A legjobb hely ahol eddig jártam.
Kiváló 2016. május 9.a párjával járt itt
Párommal a sok pozitív visszajelzés alapján úgy döntöttünk, a Residence megfelelő lesz számunkra egy wellness-hét eltöltésére. Siófokot szeretjük, a hotel - bár wellness révén főleg belső programokra van kitalálva - jó helyen van a mólótól nem messze, így a környék is könnyen felfedezhető.
Kiváló 2016. május 8.gyerekekkel járt itt
A szalloda eleg messze volt a kozponttol,de ennek ellenere nyugodt helyen lehettunk. A szemelyzet kedves volt,minden nap rendet teremtettek a szobaba. Az etelek nagyon finomak,kulonlegesek,a pincerek nagyon udvariasak voltak. A wellness szolgaltatasok is nagyon hangulatosak voltak. A medencek tisztak ,megfelelo homersekletuk relaxalo volt nekunk.
Residence Hotel Balaton Siófok - Környék
Residence Hotel Balaton Siófok a térképen
8600 SiófokErkel Ferenc u. 49.
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár