Residence Hotel Balaton Siófok ★★★★

Residence Hotel Balaton Siófok
Residence Hotel Balaton SiófokResidence Hotel Balaton Siófok
Residence Hotel Balaton SiófokResidence Hotel Balaton Siófok

Residence Hotel Balaton Siófok bemutatkozása

A megújult Residence Hotel Balaton Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében, 100 méterre a Balatontól. Az ötvenhét, minden komforttal felszerelt, tágas szoba nyújtotta kényelmet egy komplex wellness oázis teszi teljessé és szolgálja vendégeik kényeztetését.

A Residence Hotel Balaton legnépszerűbb csomagjai

Residence Hotel Balaton Siófok - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval
Residence Hotel Balaton Siófok - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Residence Hotel Balaton Siófok vélemények

Kiváló 2016. április 21.gyerekekkel járt itt
Minden szuper volt, a szálloda gyönyörű, a wellness nagyon hangulatos, kellemes a medencék hőmérséklete. A pincérek udvariasak, az ételek finomak voltak, az egész családnak nagyon tetszett. A fiam azt mondta, öt csillag mindenre, illetve szerinte a gyerek ágyak kesekenyek voltak (egyszer leesett róla) :-) Kevés az a szálloda, ahová visszamennénk, de ide szívesen!
Kiváló 2016. március 17.gyerekekkel járt itt
A szálloda sok perc sétára van a parttól, így viszont legalább csöndes. Szabadtéri parkolóhely igen szűkösen állt rendelkezésre. A személyzet kedves, segítőkész, udvarias. A szobák jól felszereltek, viszonylag tágasak, minden felszerelésük működőképes. A Wellness tágas, kellemes, a szauna és egyén kiegészítők teljesen rendben vannak.
2016. március 1.gyerekekkel járt itt
A szállodában eltöltött 3 nap nagyon kellemesen telt. Igazán jól éreztük magunkat. Egyet leszámítva. A mi kislányunk, tej, tojás, és lisztmentes diétát kell, hogy tartson. Ezt mi még a megérkezésünk előtt jeleztük a szállodának. Azt mondták, hogy az ő étkeztetését is teljes mértékben meg tudják oldani.
Átlagos 2016. február 23.gyerekekkel járt itt
Vegyes élményekkel tértünk haza a wellnes-pihenésből:az ételek minőségétől eltekintve igazán kiváló a hotel. Csak dicsérni tudom a wellnes-részlegüket:sok,tágas medence,minőségi bútorzat,ragyogó tisztaság, udvarias személyzet. Viszont amit félpanziós vacsora címén kaptunk, az egy iskolai menza szintjét is alig ütötte meg.
Kiváló 2016. január 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon meg voltam elégedve a szállodával, gyermekeim imádják. A meghirdetett szolgáltatások és árak igazak, nem próbálkoznak plusz költségek behajtani. Másik szállodánál az ingyenes gyermek kedvezmény mellé egyágyas felár felszámítás vagy éppen családi szoba felár.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 27.gyerekekkel járt itt
Nem először járunk itt. És nem is utoljára! A hely egyre fejlődik, a szolgáltatások közelítik a maximumot, az udvariasság evidencia és a tisztaság is. És ezt a Residence tudja! Sőt: amikor a pincér kedvenc "játéka", hogy megjegyezze a szobánk számát, és az extra (vagy kevésbé extra) igényeinket is mosolygós jókedvvel kielégítse, az jólesik a vendégnek!
Kiváló 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Köszönjük az élményt. Maximálisan elégedettek voltunk: a szoba, az étterem, a wellness,
személyzet - minden tökéletes volt. Minden előzetes kérésünket rugalmasan kezelték. Nagyfokú szakértelem és minőség jellemzi a szállodát. Ezek nem nagy szavak, de benne van minden - tessék kipróbálni!
Kiváló 2015. május 26.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű szálloda,pazar berendezés-desing.
Remek ételek,minőségi alapanyagokból összeállított hatalmas választékú,séf ajánlotta összhangban.
Wellness rész hatalmas,sokféle lehetőséggel. Játszóház gyerekek paradicsoma! A szauna szeánsz,mind Julcsi,mind Andi által vezetett fenumenális élmény. Nem szabad kihagyni!
Mi biztos visszamegyünk! ! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. március 12.gyerekekkel járt itt
A legszebb siófoki szálloda. Gyönyörűek a szobák, a wellness és az étterem. nagyon jól éreztük itt magunkat, bármikor szívesen visszamennénk ide. A félpanziós ellátás szuper volt, a vacsora különösen finom volt. Kisgyermekeseknek is jó választás a csúszdás játszószoba és a gyerekmedence miatt. Mindenkinek bátran ajánlom.
Kiváló 2015. január 23.gyerekekkel járt itt
A felújítás előtt jártunk a szállodában. Kíváncsiak voltunk mennyiben változott meg az egyébként is csodás hely. Nem csalódtunk. Az átalakítás után még jobb, kellemesebb lett. Valóban exclusive. A kibővített wellnessben minden adott a kikapcsolódásra, pihenésre. A gyerekeknek kialakított játszószobát ajánlanám más szállodák figyelmébe.
Residence Hotel Balaton Siófok a térképen
8600 SiófokErkel Ferenc u. 49.
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár