SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok ★★★★

4,4
a 235 siófoki szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel SiófokSunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok bemutatkozása

A Siófok központjában álló SunGarden Wellness & Konferencia Hotel négycsillagos szolgáltatásai, kényelmes szobái és jól felszerelt wellness részlege minden korosztály számára tökéletes kikapcsolódást, feltöltődést biztosítanak. Konferencia termében céges találkozók, csapatépítő tréningek, különféle rendezvények szervezhetők.

A SunGarden Wellness & Konferencia Hotel legnépszerűbb csomagjai

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok - SunGarden Wellness Pihenés (min. 2 éj)
SunGarden Wellness Pihenés
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok - Garden of Love (min. 2 éj)
Garden of Love
2024.06.21-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok - Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok - Aranyifjaké a SunGarden (min. 2 éj)
Aranyifjaké a SunGarden
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok vélemények

Kiváló 2019. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Már a tavalyi nyaraláskor kinéztük ezt a helyet. Első sorban, mert nagyon tetszett az utcai homlokzat megoldása, másod sorban, mert közel van a strandhoz (ez gyerekekkel és sok cuccal nem utolsó szempont. . . ). Nagyon jól éreztük magunkat, itt minden van, amit az ember csak kívánhat egy családos pihenéshez: játszószoba, medence, halastó, terasz, jó ételek és italok, bőséges svédasztalos választék, tisztaság és EXTRA KEDVES SZEMÉLYZET!
2019. augusztus 13.barátokkal járt itt
Balatonföldvár után egy héttel, vagyis éppen a névnapom táján végre áttelepültem ide, a Sungarden Wellness Hotelbe. Vacsorázni ugyan nem, de ebédelni nagy kedvem volt náluk. Nagyon kedves tőlük, hogy fedett medence is van náluk, mert augusztusban már gyakran voltak borús napok, így be kellett menekülnünk oda, főleg 8-án. De így is nagyon élveztük mindhárman.
Kiváló 2019. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Nem először voltunk,de mindig szívesen vissza térünk,szuper volt minden,a szoba ,a választékos ételek,a személyzet kedvessége ,a gyerekek is jól érezték magukat ,ha Siófokra megyünk akkor SunGarden !!!
Kiváló 2019. július 5.gyerekekkel járt itt
A vacsoránál kitűnő volt a választék, nagyon ízletes ételekkel.
A szobában jól működött a légkondi, a tisztaság is rendben volt.
A személyzet kedves és segítőkész.
Kedves Kinga!

Köszönjük szépen, hogy véleményét és tapasztalatait megosztotta velünk!

Várjuk vissza szeretettel Önöket!
2019. július 22., Váradi Nikoletta, SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
Kiváló 2019. május 21.gyerekekkel járt itt
A hely szuper...a szálloda szép...a személyzet kedves.
Jó lenne ha lenne külön gyerekmedence (de gondolom ez már nem kivitelezhető).Jól éreztük magunkat.Köszönjük!!!
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel válasza
Köszönjük az értékelést! A konyhafelújítás utáni terv a szobák felújítása és a wellness részleg bővítése, így nagy eséllyel lesz gyermekmedence is!

Várjuk vissza szeretettel Önöket.
2019. június 17., Váradi Nikoletta, SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
Kiváló 2019. április 26.családjával járt itt
Megfelelő szállás családoknak, kisgyermekeseknek. Kiváló wellness részleg. Bőséges reggeli és vacsora. Finom levesebéd választható főétellel.
A kikötő 5 perc sétára van.
3 napot töltöttünk itt, és ha Siófokra kirándulunk, ez után biztosan csak ide jövünk.
2019. április 21.a párjával járt itt
A hotel központi helyen fekszik és kívül. belül szépnek mondható. A személyzet jó, problémánk nem volt vele. A szobánk nagyon kicsi volt, négycsillagostól nagyobbat várnék el. A wellness részleg nem nagy, de ha nincs tele a hotel akkor elegendő. Az étterem személyzete kedves. Az ételek kétnaponta ugyanazok voltak, de a minőségükkel és mennyiségükkel meg voltunk elégedve.
Kiváló 2019. április 17.a párjával járt itt
Kényelmes. Ízletes, finom ételek. Kellemes környezetben pihenhetünk. Köszönjük csak ajánlani tudom másoknak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok - BelsőSunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok - EgyébSunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok - Szobák
Átlagos 2019. április 2.egyedül járt itt
2 személyre szólt a worcher, amit vettem. Sajnos a párom nem tudott eljönni, így a kutya "helyettesítette " a páromat. Persze 2. adag ételt se reggelire, se vacsorára nem kaptam/ azaz KI BÍR 2 SZEMÉLY helyett enni? ? ? /A kutya SUTYIBAN kapott némi ételt / Gondolták ez ELÉG a 2. személy helyetti "etetésre" no és persze még kutyus árat is fizettem.
2019. március 11.gyerekekkel járt itt
A személyzet kedves, a szoba és a környezet tisztasága megfelelő. Az étel bőséges, de a választék lehetne nagyobb. Összességében a szolgáltatás minősége megfelelő.
Nagyon szépen köszönjük!
2019. március 18., Váradi Nikoletta, SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok a térképen
8600 SiófokBatthyány u. 24.
• szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 7000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár