SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok ★★★★

4,4
a 235 siófoki szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel SiófokSunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok bemutatkozása

A Siófok központjában álló SunGarden Wellness & Konferencia Hotel négycsillagos szolgáltatásai, kényelmes szobái és jól felszerelt wellness részlege minden korosztály számára tökéletes kikapcsolódást, feltöltődést biztosítanak. Konferencia termében céges találkozók, csapatépítő tréningek, különféle rendezvények szervezhetők.

A SunGarden Wellness & Konferencia Hotel legnépszerűbb csomagjai

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok - SunGarden Wellness Pihenés (min. 2 éj)
SunGarden Wellness Pihenés
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok - Aranyifjaké a SunGarden (min. 2 éj)
Aranyifjaké a SunGarden
2024.10.14-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok - Siófoki tavasz (min. 2 éj)
Siófoki tavasz
2024.06.02-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok - Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok vélemények

Kiváló 2017. december 22.barátokkal járt itt
Trénerként, saját csoporttal érkeztem 3 napra a szállodába. Kiváló ellátásban volt részünk, precíz szervezés, maximális kiszolgálás és isteni ételek voltak jellemzők az ott tartózkodásunk idején. A szoba kiváló, feltöltődésre, pihenésre alkalmas. Jövünk máskor is, illetve ajánlom mindenkinek - baráti társaságoknak, családoknak, sőt, cégeknek is.
Kiváló 2017. december 20.a párjával járt itt
Minden fantasztikus volt. Nagyon nagyon jól éreztük magunkat. Egy probléma volt csak hogy a szobànk pont a különteremre nézett ahol mindkét éjszaka céges rendezvény volt. Az zene túl hangos volt ami nagyon behallatszott a szobába így pihenni éjszaka addig nem tudtunk amíg a rendezvény tartott. Utolsó ejszakànkon pl hajnali fél 3-kor ért véget.
Kedves Vendégünk!

Sajnálattal olvastuk soraikat az Önöket ért kellemetlenségről. Várjuk vissza Önöket szeretettel, de ha bármilyen probléma is lenne, nyugodtan jelezzék helyben, és igyekszünk megoldani!

Kellemes Ünnepeket kívánunk!
2017. december 23., Váradi Nikoletta, SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
Kiváló 2017. december 19.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a hotelben. Kellemes fogadtatás. Kedves, udvarias személyzet, finom ételek.
Már másodjára választottuk a Sungardent!
Kedves Erzsébet!

Nagyon köszönjük kedvességét! Reméljük, hamarosan újra találkozunk!

Várjuk vissza szeretettel Önöket.
2017. december 23., Váradi Nikoletta, SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2017. december 7.a párjával járt itt
Jó elhelyezkedésű szálloda,központtól és mólótól pár percre! Rendezett udvar,kényelmes szoba,közepes befogadó képességű wellness,tágas étterem fogadott! Udvarias személyzet a szálloda egész területén! Ízletes ételek minden napszakban! Téli pihenésre ajánlanám,mivel nyáron csak a fizető strandot lehet megközelíteni,ez persze nem a szálloda hibája hanem a városé!
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok - Külső kép
2017. december 4.a párjával járt itt
Összességében nagyon jól éreztem magam!A medencében hidegnek találtam a vizet,ez meglepett.A téli időszakban én vágynék már melegebb fürdőzésre.A személyzet kíváló munkát végez,a büfé kifogástalan.A hotel tisztásága kifogástalan.Szívesen ajánlom másoknak!:)
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük véleményét!

Örülünk, hogy jól érezték magukat!

Szép estét!
2017. december 6., Váradi Nikoletta, SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
Kiváló 2017. december 3.egyedül járt itt
Siófokon volt egy 3 napos konferencia. A tervezett helyszín nem tetszett, ezért magam választottam szállodát a neten. Egyedül kértem kétágyas szobát. A körükmények kíválóak voltak, a személyzet tagjai korrektek, kedvesek voltak. Az reggeli és vacsora kitűnő volt. A fitnesz rész maximálisan kilégítette vágyaimat.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok - Külső képSunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok - KörnyékSunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok - Szobák
Kedves Gábor!

Nagyon szépen köszönjük kedvességét, és örülünk, hogy kellemesen telt az időtöltése.

Várjuk Önt vissza szeretettel
2017. december 4., Váradi Nikoletta, SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
Kiváló 2017. november 24.a párjával járt itt
A szálloda nagyon jó helyen van!A gépkocsival érkezők számára,de a vonattal,vagy busszal érkezők számára is, remekül megközelíthető.Kis séta után elérhető a part és a centrum. Rossz idő esetén a wellness nyújt nyugodt kikapcsolódást.
CSAK AJÁNLANI TUDOM MINDENKINEK! TOVÁBBI JÓ MUNKÁT!
Kedves Mérai Istvánné!

Még egyszer köszönjük kedvességét!

Szép hétvégét!
2017. november 25., Váradi Nikoletta, SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
2017. november 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemesen csalódtunk, a konyhájuk nagyon jó, izletes házias! Nem ételkülönlegességeket kínálnak és a választék sem túl gazdag, de nagyon finom,és ami lefogy a svédasztalról azt 3-4 perc alatt pótolják. Szerintem nagyon jó ár érték arányú hotel. Talán a hiányossága a gyermek játékok nagyon elhasználtak, a wellness részlegen kevés a pihenőágy( de nem férne el több)!
2017. november 3.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó volt a szálloda, barátokkal voltunk, a gyerekek is nagyon élvezték mert jól érezték magukat a játszószobában, és jó volt hogy volt animátor aki foglalkozott velük.
Kedves Ágnes!

Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk! Reméljük, hamarosan újra találkozunk.

Szép napot!
2017. november 5., Váradi Nikoletta, SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
Kiváló 2017. október 30.barátokkal járt itt
Jó párszor már jártunk itt a szállodában és amikor csak tehetem szívesen jövök.Mindig jó hangulatban telik az itt lét, minden meg van amire szükségünk van. Teljes a pihenés és a feltöltődés.
Jók a szobák és welness részleg, kedves a személyzet,isteni finom a kaja, hát kell ennél több.Alig várom, hogy újra itt legyek.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok a térképen
8600 SiófokBatthyány u. 24.
• szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 7000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár