Végvár Ételbár Sirok

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Végvár Ételbár Sirok vélemények

Kiváló 2023. augusztus 21.a párjával járt itt
Amikor erre járunk, mindig betérünk egy kiadós ebédre és desszertre . Csak ajánlati tudjuk mert sosem csalódtunk. Kellemes környezetben, extra figyelmes kiszolgálás jellemzi helyet és ami még a legfontosabb, hogy mindig friss és kiváló alapanyagokból készítik el villámgyorsan a kedvenc kiválasztott ételeket számunkra.
Végvár Ételbár Sirok - Étel/ital
Gyenge 2023. augusztus 5.a párjával járt itt
Korábban már voltunk ezen a helyen többször a férjemmel, akkor teljesen meg voltunk elégedve: nagyon hangulatos hely, finom ételekkel, korrekt árazással.
Kiváló 2022. június 4.barátokkal járt itt
A Siroki vár megtekintése után tértünk be egy ebédre. Előre kinézett hely volt. Az értékelések alapján. Nem csalódtunk. Hangulatos hely. Gyors kiszolgálás. Megfelelő ár érték arány. Ami nem tetszett, lehetne a sóval óvatosabban bánni a sték burgonyán. Egyébként ízletes ételeket kaptunk. Menű is kapható.
Végvár Ételbár Sirok - EgyébVégvár Ételbár Sirok - EgyébVégvár Ételbár Sirok - EgyébVégvár Ételbár Sirok - EgyébVégvár Ételbár Sirok - EgyébVégvár Ételbár Sirok - EgyébVégvár Ételbár Sirok - EgyébVégvár Ételbár Sirok - Egyéb
2022. január 14.a párjával járt itt
A várat akartuk megnézni, de technikai okokból zárva volt. Ezt persze csak a bejáratnál derült ki, a parkolóban nem. Helyette jót sétáltunk és megéheztünk. Láttuk a Végvár vendéglő tábláját, de egy kicsit félve mentünk fel a lépcsőn, hogy tényleg nyitva van-e (télen, hétköznap).
Kiváló 2020. június 12.gyerekekkel járt itt
Évente többször is betérünk ide, amikor Sirokon járunk. A turista menü rendkívül korrekt áron van (1700 Ft kb), és valóban elég a leves és a főétel. Hangulatos hely a vár tövében, gyors a kiszolgálás és jól esik ide betérni túra után. Mindig vannak vendégek, de gyorsan halad. Kint van a gyerekeknek játék lehetőség, amíg az ételre várnak. Biztos, hogy jövünk máskor is.
2019. június 7.a párjával járt itt
Félpanzióra voltunk befizetve a nyaralásunk során. Külön félpanziós étlapról választhatunk. Amin viszonylag nagy volt a választék. Nagyon finom ízletes és szépen tálalt ételeket kaptunk. A kiszolgálás is nagyon udvarias és figyelmes volt. Egy kis furcsaság volt azért! Amikor babgulyást ettünk, kértünk hozzá egy kis erős paprikát.
Végvár Ételbár Sirok - Étel/italVégvár Ételbár Sirok - Étel/italVégvár Ételbár Sirok - Étel/italVégvár Ételbár Sirok - Étel/italVégvár Ételbár Sirok - Étel/ital
2018. december 12.a párjával járt itt
A siroki vár nagyon tetszett (bár éppen egy része felújítás miatt nem látogatható). Kicsi, takaros, gyönyörű kilátással. Ajánlom mindenkinek. A vártúra után jól esik egy ebéd. Erre tökéletes a vár közvetlen tövében, a várparkoló után lévő Végvár Ételbár.
Kiváló 2018. július 8.gyerekekkel járt itt
Nagyon barátságos környezetben, barátságos felszolgálók isteni ételeket kínálnak. A borok finomak. A gyerkőc az udvaron lévő fa mászókán és hintán nagyon jól érezte magát. . . . . . . . . . .
Csak ajánlani tudom! Az étterem által kínált egy napos program csomag ( kincsvadászat, vártúra, 3 órás Bükkszékfürdő belépő és háromfogásos ebéd) kitűnő és ötletes.
A vár innen már csak egy izmos 5 percre van :)
2017. augusztus 20.a párjával járt itt
Nagyon bőséges és finom ételeket fogyasztottunk itt. A kiszolgálás kedves és figyelmes! Nekem nagyon melegem volt ezért inkább bent ültünk le. Ablak nyitással próbáltunk levegőt becsempészni, nem sok sikerrel. Ezt a negatívumot betudom a nagy melegnek. Sajna a telefonom feladta, ezért nem tudok fotókat prezentálni, de megérné megmutatni mindenkinek milyen adag ételt szolgáltak fel! Ízléses díszítéssel. Nagyon klassz hely!
2017. augusztus 10.egyedül járt itt
A siroki vár parkolójából egy nem túl hosszú, de izmos sétáút vezet fel a hegyre a vár bejáratáig. Az út elején található a Végvár Ételbár, ami egy takaros, hangulatos magyaros étteremnek néz ki, kellemes terasszal, plusz az út másik oldalán egy külön fagyis kioszkkal. Ha éppen senki nincs a fagyispultban, akkor egy kicsit várni kell.
Végvár Ételbár Sirok - Külső képVégvár Ételbár Sirok - Külső képVégvár Ételbár Sirok - Külső képVégvár Ételbár Sirok - Külső képVégvár Ételbár Sirok - Külső képVégvár Ételbár Sirok - Külső képVégvár Ételbár Sirok - BelsőVégvár Ételbár Sirok - Külső képVégvár Ételbár Sirok - Külső kép