Borókás Vendégház Sirok

Borókás Vendégház Sirok
Borókás Vendégház SirokBorókás Vendégház Sirok
Borókás Vendégház SirokBorókás Vendégház Sirok

Borókás Vendégház Sirok bemutatkozása

Nagyon csendes, pihentető, erdei és parkosított környezetben fekvő, pompás panorámával rendelkező, különálló, 4+2 ágyas, tágas, összkomfortos, 3 csillagos szállodai szintű, kertes vendégház, 9-féle ingyenes szolgáltatásokkal és jelentős számú turisztikai céllal. Egy időben csak egy család vagy baráti kör részére.

Halháza Vendégház Sirok - Szállás önellátással
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Borókás Vendégház Sirok vélemények

Kiváló 2015. december 6.gyerekekkel járt itt
Több mint 10 éve járunk már ide; először egy majd két és három gyermekünkkel. Többször voltunk itt nyaralni, szilveszterezni vagy csak egy hosszú hétvégére. Mindig nagyon jól éreztük magunkat és tökéletes pihenésben és kikapcsolódásban volt részünk.
Kiváló 2015. december 4.gyerekekkel járt itt
A vendéglátóink a legcsodálatosabb emberek akiket volt szerencsénk megismerni! Igazi meghitt családias hangulatot teremtenek a vendégek számára mindig örömmel megyünk hozzájuk mert mindent megtesznek azért hogy jól érezzük magunkat. Nagyon tiszta otthonos és gyermekbarát szállás! Csak ajánlani tudom azoknak akik nyugalomra jó levegőre és kikapcsolódásra vágynak!
Kiváló 2015. december 4.barátokkal járt itt
Sokszor jártunk már a Borókás vendégházban, családdal, barátokkal, és mindíg remekül éreztük magunkat. A legemlékezetesebb ezek közül az volt, amikor Endre vezetésével kirándultunk egy nagyot a Mátrában,és amikor fáradtan hazaértünk Marika vacsorája várt minket (és Endre pálinkája) .