Sirocave Barlang Apartmanok Sirok

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Sirocave Barlang Apartmanok Sirok vélemények

Átlagos 2021. szeptember 21.a párjával járt itt
Gyönyörű környezetben,kritikán aluli szállás. Az apartman piszkos ,dohos. Takarítás nem tudom mikor volt előttünk,de ágynemű cserén kívül szerintem semmi. A fürdőszoba tiszta rozsda,a csempén nem egy-két hetes kosz. A konyha felszereltsége szinte semmi. Nincs egy kés amivel elvágj egy zsemlét,vagy egy kiskanál amivel a kávéd,teád megkeverd,viszont cserébe hangya,az van mindenhol.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2021. augusztus 14.a párjával járt itt
Az interneten találtam rá a hirdetésre. Érdekelt, hogy milyen lehet egy barlanglakásban lakni. Aki hotelt vár, annak bizonyára csalódás itt lenni, Talán az esős időszakban se kellemes. Mi kifogtuk a meleg, száraz időszakot, Üdítő volt este kiülni a jól felszerelt kerti bútorokra és friss levegőn, csendes, csillagfényes égben gyönyörködni.
Kiváló 2020. szeptember 20.a párjával járt itt
Kedves fogadtatásban volt részünk. A szállás bár rendhagyó, de kényelmes, minden igényt kielégítő volt. A félpanzióval nagyon elégedettek voltunk!
Mivel ide mindenki kocsival jött üdülni, megemlíteném a feljáró és a parkolás hiányosságait. Ha mást nem, a kanyarba egy közlekedési tükröt kellene szerelni, hogy a beláthatatlan, meredek és derékszögű kanyart nagyobb biztonsággal lehessen megtenni!
Kiváló 2019. december 16.a párjával járt itt
A szállás módfelett kedves, megegyezik a képen látottakkal, a hölgy, aki fogadott minket végtelenül kedves és segítőkész volt - akárcsak a helyiek mindegyike. Remek és nagyon kompakt élmény volt így a hideg ellenére is ez a 3 nap Sirokon:)
2019. október 7.barátokkal járt itt
Nagyon ötletes szállás típus, érdemes tovább bővíteni. Javasolt a parkolóhelyek további kialakítása. A reggeli megfelelő, ötletes a kiszállítás. A környék ellenére biztonságos terület, a község nyugodt, csendes. A csatolt programlehetőségek is kiválóak, a helyi adottságoknak megfelelő.
2019. szeptember 2.a párjával járt itt
Első pillanatban meglepődtem érkezéskor, mert akkor szembesültem a valósággal, hogy én egy eredeti barlangban fogok pár napot eltölteni, ami ennek megfelelő körülményekkel jár, még ha a mai kor elvárásaihoz igazodó kényelmi funkciókkal is van kiegészítve.
Sirocave Barlang Apartmanok Sirok - Medence/kert
Átlagos 2019. május 3.egyedül járt itt
Az appartmanok már kicsit lelakottak, felszereltségük gyenge! Nincs kenyérpiritó, hajszárító a fürdőszobában nincs lámpa a mosdókagylónál, az ágy mellett nincs éjjeli lámpa, nem lehet az ágy mellől lekapcsolni a villanyt, egyébként is nagyon gyenge a világítás ami a fürdőszobában és a konyhában ahol nincsenek ablakok, nagyon zavaró, stb nagyon sok apró kényelmi hiányosság.
Kiváló 2019. március 19.a párjával járt itt
Nagyon jó ötletnek találtuk hogy programokat is biztosítottak számunkra.A félpanziós étkezés szintén nagyon tetszett .Gusztusos volt a kiskosárban érkező reggeli és bőséges.Az ételbárban elfogyasztható ebéd vagy vacsora nagyon finom volt
Kiváló 2019. február 20.a párjával járt itt
Egy nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a barlangban :)
Mindennel felszerelt (konyha,furdőszoba) és tiszta hely. A hölgy nagyon kedves és segitőkész volt,szép kártyával is tudtunk fizetni. Kosaras reggeli nagyon hangulatos volt,bár kissé hiányosnak találtam. A várat is meglátogattuk,csupa kedves emberekkel találkoztunk.
2018. november 13.a párjával járt itt
A megszokottól eltérő szálláshely, de hangulatos , kényelmes,
Azoknak való akik szeretik a természet közeli lehetőségeket, és
az egyszerű megoldásokat.
Az apartmanok aránylag jól felszereltek, a konyhai felszerelések
nem mindenben a legtökéletesebbek , némelyek cserére szorulnának.
Félpanziós ellátás az elvárásoknak megfelelt.