Sitkei Kastélyfogadó Sitke ★★★

Sitkei Kastélyfogadó Sitke
Sitkei Kastélyfogadó SitkeSitkei Kastélyfogadó Sitke
Sitkei Kastélyfogadó SitkeSitkei Kastélyfogadó Sitke

Sitkei Kastélyfogadó Sitke bemutatkozása

A Sitkei Kastélyfogadó romantikus színhelye már több évtizede esküvői rendezvényeknek. A polgári és az egyházi szertartás a romantikus parkban és a kastélyhoz tartozó kápolnában is lehetséges.

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Sitkei Kastélyfogadó Sitke vélemények

Kiváló 2021. augusztus 10.a párjával járt itt
A tulajdonosok nagyon segítőkészek voltak. A szoba hangulatos és nagyon szép volt. A kastély kertje olyan volt, mint egy mini arborétum. A medencében jól esett hűsőlni a nagy melegben. A szállás Sárvártól jó tíz percnyi autóútra volt csak. Az ételek finomak voltak, igaz sok mindenből nem lehetett választani. A reggeli bőséges volt. A tulajdonosok kutyája nagyon megkedvelt bennűnket .
Kiváló 2020. augusztus 3.a párjával járt itt
Gyönyörű hely, szép szoba, frissen felújított, nagyon szép fürdőszobával. Finom ételek, alacsony ár. Egy hétig tartózkodtunk itt, nagyon jó volt. :-)

Nem tudom, milyen hosszúnak kell elnnie itt egy értékelésnek, én mindig igyekszem tömören, szabatosan fogalmazni.
Szerintem a fentiek elmondanak mindent.
Átlagos 2018. május 21.gyerekekkel járt itt
Két nap egy éjszakás foglalásunk volt ide, a szállást egy weboldalon találtam. Gyönyörű képek, romantikus kastély, gondoltam ez az igazi. Hárman mentünk, két szobát kaptunk, nagy reményekkel vártuk az utazást. A valóság viszont teljesen más: a fürdőszoba penészes, a bútorokat rágja a szú, a pókhálózás nem erősségük.
Sitkei Kastélyfogadó Sitke - EgyébSitkei Kastélyfogadó Sitke - EgyébSitkei Kastélyfogadó Sitke - Egyéb
Kiváló 2016. május 7.gyerekekkel járt itt
A környék csodálatos! Ebéd volt a terv, amiből egy délutáni kikapcsolódás lett. Talán fogva tartott minket valamilyen ősi varázslat? Megcsodáltuk a kastélyt,a régiségeket,sétáltunk a parkban,a kicsik birtokba vették a játszóteret. A mini állatkertet sem hagytuk ki. Az étterem személyzete dicséretre méltó, gyorsan megkaptuk a rendelést,az étel kifogástalan volt.