Kurta Kocsma Vendéglő Solt

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Kurta Kocsma Vendéglő Solt vélemények

2024. április 11.családjával járt itt
Rusztikus, népszerű vendéglátóegység a Kecskemétre vezető út mellett a település határában, valahol a büfé, a gyorsétterem és a vendéglő műfajának határmezsgyéjén. A kínálat egy része a pult vitrinjében sorakozik, ott láthatjuk a szendvicsféléket a chilis babostól a csülkös tormáson át a csirkemájasig, továbbá a fasírtot, sült kolbászt, töltött csirkecombot, hal- és csirkefalatkákat, rántott gombát és karfiolt, ezekre szükség esetén rámelegítenek.
Kurta Kocsma Vendéglő Solt - EgyébKurta Kocsma Vendéglő Solt - EgyébKurta Kocsma Vendéglő Solt - EgyébKurta Kocsma Vendéglő Solt - EgyébKurta Kocsma Vendéglő Solt - EgyébKurta Kocsma Vendéglő Solt - EgyébKurta Kocsma Vendéglő Solt - EgyébKurta Kocsma Vendéglő Solt - EgyébKurta Kocsma Vendéglő Solt - EgyébKurta Kocsma Vendéglő Solt - EgyébKurta Kocsma Vendéglő Solt - EgyébKurta Kocsma Vendéglő Solt - EgyébKurta Kocsma Vendéglő Solt - EgyébKurta Kocsma Vendéglő Solt - EgyébKurta Kocsma Vendéglő Solt - EgyébKurta Kocsma Vendéglő Solt - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
2023. december 13.a párjával járt itt
A Párommal,ha Kecskemét felé utazunk itt MINDIG megállunk. Jó parkolási lehetőség,szép környezet,udvarias és gyors személyzet valamint kitűnő minőségű és bő választék. NYÁMI ! ! Csak javasolni tudom,mert az árak nem a fellegekben járnak. 2 főre kávéval,itallal és étellel 6 ezer forintba került.
Kiváló 2020. február 17.a párjával járt itt
Kiváló ár/érték-arány, finom ételek, nagy adagok. 2020. 02. 15-én jártunk itt a feleségemmel, ebéd- és vacsoraidő között. Szerencsénk volt, mert éppen felszabadult egy asztal. Nyáron sokkal több a hely, mert üzemel a terasz is, ami többszörösére növeli a helykapacitást.
Kiváló 2019. május 23., kollégákkal járt itt
Egy cigánypecsenyét kértem krumplival, de kb. hagymás rostélyost kaptam hasábbal. Nagyon, de nagyon finom volt. A hús kellően átklofolva, megfelelően átsütve. Az uborkasaláta is finom volt.
Máskor is ebédeltem már náluk pl. a gulyáslevesük is nagyon finom.
Forgalmas hely, de nagyon gyors a kiszolgálás, nem kell sokat várni az ételre.
Kiváló 2019. május 17., kollégákkal járt itt
Egy rendezvényről tartottunk hazafelé,amikor betértünk a Kurta Kocsmába. Nagyon korrekt hely,az ételek finomak és bőségesek,a kiszolgálás kedves,rugalmas és gyors. A nyitvatartás szinte hihetetlen. A vendégek egyedi igényeit is figyelembe veszik. A szendvicsválaszték sokszínű és kiadós.
Szörnyű 2018. szeptember 16.barátokkal járt itt
Ajánlás alapján tértünk be SAJNOS! ! ! Helyet foglaltunk az asztalnál,fél óra után már rá szóltunk pincérnőre,hogy legyen szíves vegye már fel rendelést! Másfél óra várakozás után meguntuk az ottlétet,mivel utánunk érkező vendégek is már túl voltak az ebédjükön,sőt már fizettek is!
Kiváló 2017. augusztus 2.a párjával járt itt
Ajánlás alapján tértünk be.

A hely szinte tele volt szombat ebédidő után.
A rendelésnél gond volt a választás a széles és kívánatos választék miatt :-)
A kiszolgálás diszkrét és gyors volt, a rendelt ételek mennyisége, minősége, ár/érték aránya kiváló.
Egy kezemen meg tudnám számolni a helyeket, ahol ilyen ízletesen főznek.
Egyetlen negatívum: nem lehet bankkártyával fizetni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 1., kollégákkal járt itt
Hosszú útról tértünk be haza felé. Most sem csalódtunk. Ritka alkalom, de úgy döntöttünk most meleg ételt ennénk itt. Természetesen tele volt az egész étterem, a kiszolgálás gyors. Én marhapörköltet kértem galuskával, fél adagot. Bőven elég volt és nagyon finom, és természetesen hihetettlenül megfizethető.
2015. április 23., kollégákkal járt itt
Kollégákkal jártunk erre, az egyikőjük ajánlotta a helyet. Ebédidőben érkeztünk, így adta magát a dolog, hogy megálljunk egy gyors ebédre. A kiszolgálás gyors, udvarias. A pultban sokféle gyorsan fogyasztható ételt láttunk, szépen elrendezve. Biztosan finomak is voltak, de mi inkább a melegkonyai kínálatból választottunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. április 17.egyedül járt itt
Kamionosok és a Városi emberek igazán kedvelt helye. Negatívumnak számít viszont hogy a Nehéz tehergépjárműveknek nem nagyon van Parkoló. Csak a Vendéglő előtt tud félrehúzódni max 2. db a patkára. Hát nem éppen Praktikus. De menjünk beljebb. . . . bent egy igazi Kurta érzés csap állon egy kis Vendéglővel keverve.