Szent Korona Cukrászda Soltvadkert

cukrászda
Szent Korona Cukrászda Soltvadkert
Szent Korona Cukrászda SoltvadkertSzent Korona Cukrászda Soltvadkert
Szent Korona Cukrászda SoltvadkertSzent Korona Cukrászda Soltvadkert

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Szent Korona Cukrászda Soltvadkert vélemények

Kiváló 2023. október 1.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű környezet, gusztusos fagylaltok és sütemények. Rengeteg ember mégis gyors kiszolgálás. Az üzlet kívül, belül gyönyörű.
Szent Korona Cukrászda Soltvadkert - EgyébSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Egyéb
Átlagos 2023. szeptember 22.a párjával járt itt
Baromi rég jártam már itt, talán csak gyerekkoromban. Tudtam, hogy a fagyi választéka fergeteges, s messze földről is ide utaznak az emberek fagyizni. Nos, mi éppen csak 30 km plusz távolságot tettünk meg, s ha már cukrászda és ilyen sok hűtőpultja, széles választéka volt, akkor azért kóstolgattunk, bevásároltam 15 ezer Ft-ért.
Szent Korona Cukrászda Soltvadkert - Egyéb
2055
2022. november 1.a párjával járt itt
Anyósom vallásos áhítattal imádta a fagylaltot, egyszer elvittük ide, Soltvadkertre egy nyáron, és ájuldozott, amikor meglátta a hihetetlenül hosszú fagylaltpultot, és a számolhatatlan kínálatot. . . ez nekünk ilyen családi emlékhely is ezért. Ma útba ejtettük, jópár év után újra, nos, mondjuk, november van, nincs már százféle fagylalt, de azért így is minőségi a kínálat, tényleg.
Szent Korona Cukrászda Soltvadkert - Külső képSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Külső képSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - BelsőSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - BelsőSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - BelsőSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/italSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/italSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/italSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/italSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - EgyébSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Külső képSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Egyéb
2022. augusztus 31., kollégákkal járt itt
A környéken táboroztunk és eljöttünk ide. Nem hiába állnak sorba folyamatosan sokan, a fagyi nagyon finom, a sütemények gusztusosak és nincsenek elszállva az árak. A gyengeség a szervezés és a kiszolgálás: bár a fagyipult fölött tele a fal a fagyikelyhek reklámjával, azt nem lehet ott kérni, csak ha helyet foglalunk és pincér jön.
Szent Korona Cukrászda Soltvadkert - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. március 26.a párjával járt itt
Az ország legjobb fagyizója. Hatalmas a választék és nagyon tetszik, hogy a mentes fagyikból is van választék, nem csak egyet csinálnak mutatóba
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2022. február 6.a párjával járt itt
Szombaton nem sokkal nyitás után tértünk be, mindössze 2 forrócsokit kértünk. Alig voltak vásárlók, ehhez képest nagyon lassan készült el az éppen csak langyos ital (kb 10 perc). Pedig a felszolgálók szemmel láthatóan nagyon ráértek, egyik a pultot támasztotta, a másik kávézott, legalább négyen a pult mögött tébláboltak.
Szörnyű 2021. augusztus 4.családjával járt itt
Egy szerdai napon látogattuk meg a cukrászdát. Sajnos a 4 kiválasztott sütemény közül (rigójancsi, belga csokitorta, meggyes és mákos linzer) egyik sem volt friss, sőt kimondottan szárazak és szikkadtak voltak!

A női mosdóban kifogyott a folyékony szappan, nem tudtunk megfelelően kezet mosni.

Sem a sütemények, sem ez a tapasztalat nem esett jól a családnak!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Kiváló 2020. augusztus 18.a párjával járt itt
Soltvadkerten átutazva - előzetes javaslatra - álltunk meg a cukrászdánál egy fagylalt-kávéra. Bizony, ámulatba ejtett a hely. 74 féle fagylaltkülönlegességet számoltam meg! ! ! Egyik ínycsiklandozóbbnak nézett ki, mint a másik. Az ízük is csodálatos volt. Sok idő kéne, hogy valamennyit kipróbáljuk.
Kiváló 2020. augusztus 6.barátokkal járt itt
Örömmel konstatálom, hogy évről évre visszatérve ebbe a cukiba mindig változik valami - pozitívan szemlélve:) A kínálat tökéletes, szemet gyönyörködtető. A cukrászda ízléses, tágas, vendégcsalogató. Idén a ház előtt pompázó leander-kert méginkább nyugalmat és jókedvet sugárzott, így kétszer is betértünk a hétvégén. Nagyon szeretem ezt a helyet.
Kiváló 2018. szeptember 25.a párjával járt itt
Semmi rosszat nem tudok mondani . . . . sőt . . . . az ország egyik legjobb cukija, ahol minden alkaloomal megállunk, mikor erre megyünk. A mestercukrászt és csapatát dícséri a nagy választékban kapható sütemények, pohárkrémek és fagylaltok tárháza. A kévékülönlegességeik is kitűnőek.