Hegykapu Étterem Somlóvásárhely

Hegykapu Étterem Somlóvásárhely
Hegykapu Étterem SomlóvásárhelyHegykapu Étterem Somlóvásárhely
Hegykapu Étterem SomlóvásárhelyHegykapu Étterem Somlóvásárhely

Hegykapu Étterem Somlóvásárhely bemutatkozása

A Hegykapu étterem több, mint 20 éves múltra tekint vissza, nevét tükrözve és fekvését tekintve kiváló adottságokkal rendelkezik.
Tökéletes kiindulópontja családi, baráti vagy akár céges kirándulásoknak, borkóstolásnak.

Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat

Hegykapu Étterem Somlóvásárhely vélemények

Kiváló 2022. július 16.családjával járt itt
Tegnap ebédeltem az étteremben a Családommal. Kifejezetten és csak azért
utaztunk ide kb. : 200 km-t, hogy újra élvezhessük ennek a csodás helynek a
pozitívumait! Nem bántuk meg! Az étterem nagyon hangulatos, kellemes! Az ételek első osztályúak voltak! Alig ültünk
le, perceken belül hozták az első fogásoka
t!
Hegykapu Étterem Somlóvásárhely - Étel/italHegykapu Étterem Somlóvásárhely - Étel/italHegykapu Étterem Somlóvásárhely - Étel/italHegykapu Étterem Somlóvásárhely - Étel/italHegykapu Étterem Somlóvásárhely - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
Kiváló 2021. október 21.a párjával járt itt
Az éves Tolnai Pincészet meglátogatása után szerettünk volna ebédelni. A Tolnai Pincészet borshopjában a Hegykapu Éttermet ajánlották. Ez nincs messze a pincészettől, a Somló hegy lábánál Somlóvásárhely településsel szemben található. Nagyon hangulatos hely, már a Haloweenre díszítették a tököket. Kedves volt a felszolgálás.
Hegykapu Étterem Somlóvásárhely - EgyébHegykapu Étterem Somlóvásárhely - EgyébHegykapu Étterem Somlóvásárhely - EgyébHegykapu Étterem Somlóvásárhely - EgyébHegykapu Étterem Somlóvásárhely - EgyébHegykapu Étterem Somlóvásárhely - Egyéb
Kiváló 2019. július 23.családjával járt itt
Hosszú utunk felénél járva tértünk be ebbe a vendéglőbe egy jó is ebéd elfogyasztására. A marhapörkölt nagyon jól készült, jó szaftos és ízletes volt. A rántott (töltött) szelet szintén nagyon-nagyon finom volt, és akkora adag, hogy még el is kellett csomagoltatni a maradékot. Akár 2 embernek is elég lett volna! :) Mindenkinek ajánlani tudom a helyet, a szakács jól érti a dolgát!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 10.a párjával járt itt
Motorral jöttünk hosszú útról,megálltunk enni. Az étel bőséges volt és finom, a limonádé hideg, a kiszolgálás kedves, a személyzet mosolygós,gyors. A leves finom és hatalmas adag, a somlói galuska úgyszintén....és hát Somlóvásárhelyen természetesen meg kellett kóstolni a somlói galuskát. Mindenkinek ajánlom!
Szörnyű 2016. március 29.családjával járt itt
Húsvét vasárnap voltunk ott hárman. Cigánypecsenyét ettünk, volna, de a hús régi kemény, mócsingos,ehetetlen volt, egyedül a burgonyát lehetett megenni, meg a szalonnát.A vendégünkre való tekintettel sajnos nem szóltunk, elhoztuk a kutyáknak, de nekik sem mertük odaadni.Mégegyszer biztos nem megyünk oda.
Kiváló 2015. augusztus 13.a párjával járt itt
Nyaralásunk során mind a 3 napon visszatértünk az étterembe, mivel nagyon elégedettek voltunk! :)
Nagyon szimpatikus, hogy párfajta étel van csak, de azok maximálisan minőségiek! Hozzáteszem, még így is nehéz volt választani a finomságok közül! :)
A pincérünk is nagyon barátságos volt, köszönjük a beszélgetést.
Hegykapu Étterem Somlóvásárhely a térképen
8481 SomlóvásárhelySomlóhegy, 1491 hr.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték
H-CS
P-Szo