Aranyfácán Vendéglő Sopron

Aranyfácán Vendéglő Sopron
Aranyfácán Vendéglő SopronAranyfácán Vendéglő Sopron
Aranyfácán Vendéglő SopronAranyfácán Vendéglő Sopron

Aranyfácán Vendéglő Sopron bemutatkozása

1981 óta Sopron első, az ország másodikként megnyílt magánvendéglője vagyunk. Bízunk benne, hogy széles ételválasztékunk mindenki tetszését megnyeri és talál köztük kedvére valót. Meglévő alapanyagainkból, igényeknek megfelelően (lehetőségeinkhez mérten) egyéb ételféleséget is elkészítünk.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Aranyfácán Vendéglő Sopron vélemények

Kiváló 2023. december 14.családjával járt itt
Finom és bőséges ételek, barátságos kiszolgálás. Mi nagyon szeretjük! Ha Sopronban járunk hétvégente mindig ott ebédelünk. Gyerekeim is nagyon kedvelik!
Kiváló 2023. december 14.családjával járt itt
Finom ételek
Udvarias kiszolgálás
Család barát vendéglö
Szolid Árak
Máskor is megyünk
Ajánlom mindenkinek
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2023. december 11., csoporttal járt itt
Mentő hajnalban. Kórház. Nyolc óra a sürgősségin. Nyolc nap bentfekvés. Három hét szigorú diéta. Plusz 2 hét lábadozás. Kárba veszett operajegy, a kórházban elkallódott kiskabát, s még sorolhatnám. Mindez a szinte nyersen felszolgált hússzelet miatt, amiből sajnos egy falatot megettem. Szalmonella! .
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. október 18., csoporttal járt itt
Egy nagyon tartalmas kirándulás után sétáltunk ide a közelben lévő egyik hotelből. A vendéglátó kedvesen várt már minket. Előre megrendeltük a csoport számára az ételeket. Igaz, sokat kellett várni a frissen sültjeinkre, de nem csalódtunk, Finom volt és bőséges a vacsoránk. Elégedetten sétáltunk a szálláshelyünkre.
Kiváló 2023. június 4.a párjával járt itt
A legjobb étterem.Finom ételek,nagy adagok.Rend és tisztaság van mindenhol.Kedves barátságos személyzet,náluk nincs lehetetlenNagyon finom ételek.Nekünk nagy kedvenc
Kiváló 2019. november 4.egyedül járt itt
November 2-án betértem egy bográcsgulyásra és egy pohár csapolt sörre a soproni Aranyfácán Vendéglőbe. Az étterem tele volt, így a pincér megkért arra, hogy kicsit később jöjjek vissza. Addig sétáltam egyet a környéken. Visszamentem 2 órára, volt hely és elég hamar ki is hozták a bográcsgulyást, amely hatalmas adag volt.
Aranyfácán Vendéglő Sopron - Külső képAranyfácán Vendéglő Sopron - Külső képAranyfácán Vendéglő Sopron - Étel/italAranyfácán Vendéglő Sopron - BelsőAranyfácán Vendéglő Sopron - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 28.a párjával járt itt
Életünk különböző szakaszaiban amikor Sopronban vagyunk, mindig visszatérünk ebbe a vendéglőbe és még soha nem csalódtunk! A konyha kitűnő, a kiszolgálás gyors, az ár-érték arány is megfelelő. Hétközben naponta menü is van, ami szintén nagyon ízletes, hétvégi napokon általában tele van, foglalni kell asztalt.
2019. január 29.a párjával járt itt
Újra ellátogattunk Férjemmel ebben a kellemes étteremben,A kiszolgálás gyors és udvarias volt. Az ételekfinomakp voltak. Férjem a levest nagyon dicsérte,én pedig csülkös tálat fogyasztottam ízletes volt. A desszert bőséges volt szép délutánt töltöttünk el máskor is ha Sopronban lesszűnk ellátogattunk ide,hogy gasztronómiai élményeiket felújításuk.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 25.a párjával járt itt
Váratlan elhatározás szülte ötlet volt. Megérte. A kerthelyiség árnyas és hűs. A felszolgáló fürge és szakértő.
Mindemellett kompromisszumkész is.
A rántott dolgokat azonnal konvertálta natúr sült komponensekre.
(Gluténérzékeny vagyok. ) Bőséges, finom és számomra bátran elfogyasztható vacsorát kaptam.
A pálinka is finom volt. Mit akarhatnék még?
Gyenge 2018. május 28.családjával járt itt
Korábban jártunk már ebben az étteremben, akkor elégedetten távoztunk, így gondoltuk pórbáljuk meg újra, kis eséllyel érhet csalódás. Sajnos tévedtünk. Az étterem külsőre tetszik, sőt hangulatosnak is mondható. A választék nem túl bőséges, de ezzel tisztában is voltunk. Legutóbbi ottlétünk óta megváltozott az étlap is, azonban nem ez okozta csalódásunkat.
Aranyfácán Vendéglő Sopron a térképen
9400 SopronBecht Rezső u. 5.
• kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar