Royal Bisztró – Széchenyi Étterem és Kávézó Sopron

Így is ismerheted: Best Western Pannonia Hotel Széchenyi Étterem
a 105 soproni étterem közül
étterem, bisztró
Royal Bisztró – Széchenyi Étterem és Kávézó Sopron
Royal Bisztró – Széchenyi Étterem és Kávézó SopronRoyal Bisztró – Széchenyi Étterem és Kávézó Sopron

Royal Bisztró – Széchenyi Étterem és Kávézó Sopron bemutatkozása

A Royal Bisztró Terasz az első igazi bisztró jellegű étterem Sopronban, amely 2016. tavaszán nyílt.
Széchenyi éttrem:
Alapterület: 270m2, befogadóképessége ülésrendtől függően max. 120 fő, mely bővíthető az Oszlopcsarnokkal, a Kávéházi folyosóval és a Fehér teremmel, további 120 fő helyigényét biztosítva ezzel.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Royal Bisztró – Széchenyi Étterem és Kávézó Sopron vélemények

Kiváló 2018. február 6.a párjával járt itt
A Royal Bisztró a Pannonia Hotelben található, kisebb forgalmú hely, így nyugodt körülmények között lehet ebédelni. Tekintettel a nagy és elegáns légterekre nincs állandó ételszag, jó a kiszolgálás, közvetlenül a belvárosban a Várkerületen van, csupa előny ha még az étel is jó.
Kiváló 2018. február 3.a párjával járt itt
A reklámok alapján kipróbáltam a Szélessy Aberdeen Angus ételeből a stir fry-t. Nem csalódtam benne, ízlésesen volt elkészítve, igazán finom volt. Az is tetszik, hogy nincs agyongondolva az étel, nem arról szól, hogy össze vissza kenik a tányért aztán már azt se tudom mit eszek valójában, mert nem látom a megrendelt ételt benne, csak a sok díszt meg ízorgiának szánt valamiket. No, ez nem ilyen. Egyszerű és klasszikus, de finom.
2017. augusztus 23.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtt már jártunk itt, a VOLT Fesztiválra jöttünk, és a Pannónia Hotelben szálltunk meg, félpanziós ellátással. Azóta a endéglátós részleg jelentős átalakuláson, modernizáláson ment keresztül. Royal Bisztró néven egy fiatalos, könnyed teraszt alakítottak ki, míg a belső részben megmaradt a 19.
Royal Bisztró – Széchenyi Étterem és Kávézó Sopron - Külső képRoyal Bisztró – Széchenyi Étterem és Kávézó Sopron - Külső képRoyal Bisztró – Széchenyi Étterem és Kávézó Sopron - Külső képRoyal Bisztró – Széchenyi Étterem és Kávézó Sopron - Külső kép
Szörnyű 2017. július 14.a párjával járt itt
Egy nagyon meleg napon, miután bebarangoltuk Sopron festői utcáit és tereit, gondoltuk, felfrissülünk a Royal Bisztróban - bár ne tettük volna. Jeges kávét rendeltünk, amire úgy 20 percet kellett várni, pedig a kávézó nem volt tele. És amikor kihozták, kiderült, hogy meleg! ! ! ! ! A jeges kávé ugye arról ismerszik fel, hogy hideg (azért is hívják jeges kávénak.
Kedves Vendégünk!

Sajánljuk az esetet, alapjában véve nem így szokott zajlani a kiszolgálás, mindenképpen utánajárok melyik kolléga volt a hibás és meghozom a megfelelő intézkedéseket. Reméljük ilyen nehéz munkaerő piaci helyzetben is meg tudjuk oldani a problémákat.

Szilágyi Pál
2017. július 18., Royal Bisztró – Széchenyi Étterem és Kávézó, Szilágyi Pál
Szörnyű 2016. október 7.barátokkal járt itt
Hát tegnap megkóstoltuk a soproni Royal Bisztró menüjét. . . Bárcsak ne tettük volna. Hárman voltunk és mindhárman különböző főételt választottunk. A sárgaborsóleves jellegtelen, íztelen majdnem hideg, a benne úszó 2 db bacon chips. . . felejthető volt. Na de a főételek. . . !
Royal Bisztró – Széchenyi Étterem és Kávézó válasza
Tisztelt Vendégünk! Sajnos Sopronban és Nyugat-Magyarországon nehéz a helyzete a vendéglátó egységeknek, lényegében szinte mindenki Ausztriában dolgozik jelenleg. A napi menüt jövő héttel megszüntetjük, hogy ne legyen ilyen érdemtelen helyzet. A fő tevékenységünket (reggeli és félpanzió) a kollégák kiváló felével továbbra is igyekszünk magas színvonalon nyújtani.
2016. október 18., Royal Bisztró – Széchenyi Étterem és Kávézó, tulajdonos
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Korábban már többször jártunk Sopronban és nagyon szerettem volna kipróbálni a helyet. Ma bobozás után tértünk be, családostól. Sajnos 5 fős asztal nem volt a teraszon, így a kedves, fiatal pincér beinvitált minket. Találtunk egy asztalt, aminél öt szék volt, de csak négy főre volt terítve, ott foglaltunk helyet.
Kiváló 2016. május 10.a párjával járt itt
Régen ettünk ilyen jót, a hely még az atmoszféra teremtésban félúton halad, de a terasz kifejeztten kellemes volt! Biztosan máskor is fogunk itt enni, ahogy leültünk, mások is leültek, de addig üres volt a terasz. Biztosan nem azért mert rossz, sokkal inkább a tömegvonzás hiányzik egyelőre. Az biztos, hogy ha Sopronban járunk itt fogunk enni megint legalább egyszer.
Kiváló 2016. április 12.a párjával járt itt
Gyakran járunk Sopronba és próbálgatjuk a helyeket. A Pannonia étterme igen sokat fejlődött legutóbbi látogatásunk óta. Olvastuk, hogy jelentős fejlesztések zajlanak és nagy átalakulás előtt van. Ennek jelei már biztosan látszanak.
Mindketten feleségemmel étlapról választottunk, mellé finom borokat lehetett szemezgetni a borlapról. Másnak is ajánljuk!
Kedves Vendégünk!

Köszönjük a kiváló értékelését. Folyamatosan dolgozunk az éttermünk fejlesztésén és reméljük a jövőben is vendégül láthatjuk Önöket.

A Royal Bisztró csapata
2016. április 19., Royal Bisztró – Széchenyi Étterem és Kávézó, tulajdonos
Kiváló 2016. április 7.barátokkal járt itt
Áprilisban, immár jó időben újra Sopronban jártunk. A múltkori jó tapasztalatok alapján tértünk be újra, és nem csalódtunk. Most menüebédet kértünk (990,- Ft! ), és még választani is lehetett. Cukkinileves volt, de előtte egy kis falat "előételt" is kaptunk. Én krumplifőzeléket választottam csirkefasírttal.
Royal Bisztró – Széchenyi Étterem és Kávézó Sopron - Étel/italRoyal Bisztró – Széchenyi Étterem és Kávézó Sopron - Étel/italRoyal Bisztró – Széchenyi Étterem és Kávézó Sopron - Étel/ital

Szilágyi Pál
2016. április 19., Royal Bisztró – Széchenyi Étterem és Kávézó, tulajdonos
2013. június 11. járt itt
Elegáns, kedves, szeretni való házigazdák, jó konyha és a kiszolgálás. Ráadásul külön parkolóhelyek vannak (garézs). És város közepe, ahonnan gyalog is eljutni sokfelé. . . . A felújítás is igényes volt: megőrizte a soproni belváros patináját, nem verték le símára a vakolatot: egyszóval vigyáztak arra, hogy megmaradjon a régi hangulat.
Royal Bisztró – Széchenyi Étterem és Kávézó Sopron a térképen
9400 SopronVárkerület u. 75
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • billiárd, darts • brunch • csoportokat szívesen fogad • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi