Croatia Pub & Pizzéria Sopron

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Croatia Pub & Pizzéria Sopron vélemények

2023. december 25.egyedül járt itt
A Sopron belvárosában működő horvát pub kifejezetten hangulatos, megnyerő egység, a kínálat átlag feletti, mind a sörök, mind a tömények tekintetében. Az itallapot nem fotóztam végig, így a borokról nem tudok nyilatkozni. Egy pohár sört ittam, ennyi fért bele az időmbe, jól éreztem magam, tisztes négy pontra tartom a helyet.
Croatia Pub & Pizzéria Sopron - EgyébCroatia Pub & Pizzéria Sopron - EgyébCroatia Pub & Pizzéria Sopron - EgyébCroatia Pub & Pizzéria Sopron - EgyébCroatia Pub & Pizzéria Sopron - EgyébCroatia Pub & Pizzéria Sopron - EgyébCroatia Pub & Pizzéria Sopron - EgyébCroatia Pub & Pizzéria Sopron - Egyéb
Kiváló 2021. március 29.egyedül járt itt
Az étterem vezetősége és személyzete abszolút készséges, kedves, vendégközpontú, gyors és rugalmas - még ebben a nehéz helyzetben is. Mivel most helyben fogyasztásra nincs lehetőség, az ételt elvitelre kértem. Korábban is jártam már itt, és minden esetben a fent leírtakat tapasztaltam. A minőség is kiváló. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Gyenge 2019. január 23.a párjával járt itt
Senkinek nem ajánlom! A kiszolgálás szörnyen lassú volt! 35 percet vártunk, hogy az italrendelésünket felvegyék- és azt is csak akkor tette meg az úriember, amikor szóltunk neki, hozzátenném, még ő volt felháborodva. . . ! Az ételek teljesen átlagosak, semmi olyan nincs az étlapon, ami arra buzdítana, hogy menjek vissza.
Szörnyű 2017. november 8.a párjával járt itt
Borzalmasan lassú kiszolgálás. Köszönni nem tudó pincérek. A terasz mellett közvetlenül autóforgalom... stb. Szerencsére van több jobb étterem a környéken. Már bánom hogy bementünk!
Kiváló 2017. július 16.gyerekekkel járt itt
Hangulatos, finom pizza és egyéb főételek (csevap, ajvár, tintahalkarika, fokhagymaleves). A terasz kicsit szűkös, de bent tágas és ízléses.
2016. szeptember 22.a párjával járt itt
A honlap ranglistáját olvasva határoztuk el, hogy kipróbáljuk az éttermet, mely a belvárosban, a Tűztorony közelében fekszik. Szombat este szinte telt ház volt, alig akadt szabad asztal. Várni is kellett jócskán az ételekre, még a levesekre is. A kiszolgálás udvarias, de kevéssé szívélyes, mint más soproni éttermekben.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2016. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Soproni hétvégénk alatt a Tűztoronyból néztük ki ezt az éttermet egy ebédre. Nagyon kellemes, hangulatos hely. Elfogadható árak. Az ebédre nem kellett sokat várni, rövid idő alatt megkaptuk. Az ételek nagyon finomak voltak. A gyerekeknek is nagyon ízlett, pedig ők igen válogatósak. Bátran merem ajánlani.
Kiváló 2015. október 27.barátokkal járt itt
Most ez a kedvenc helyünk !
Bár az étlap nem terjedelmes , de mi mindig találunk valami finomat !
Nagy kedvencünk a " Kézzelevős" kosárban.
Aki Sopronban jár és nem egy fehér terítős étteremre vágyik akkor érdemes kipróbálnia !
Horvát hangulat finom sörök barátságos környezet a barátokkal mi kell más ?
Megközelítése is egyszerű hiszen a belvárosban van .
2015. október 27.a párjával járt itt
A hely már kívülről is csalogató volt számunkra az elmúlt hétvégén. Belépve, egy teljesen más stílusú étterembe léptünk be, mint a szokásos, megszokott közeg. Az elrendezés és a világítás is teljesen más volt mint a legtöbb pizzéria, vagy pub. Látszott, hogy a horvát vonalat a helység teljesen tartja, és hű hozzá.
Kiváló 2015. július 24.a párjával járt itt
Egy napot voltunk Sopronban és városnézés közben tértünk be ide egy sörre. Nagyon megtetszett a hely hangulata és a kiszolgálás is remek volt, így ebédre is ezt a helyet választottuk. Nem csalódtunk, az ételek nagyon finomak voltak és az adagok is bőségesek, alig tudtunk megmozdulni utána. Ha legközelebb Sopronban járunk, biztosan náluk fogunk ebédelni.