Graben Étterem Sopron

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Graben Étterem Sopron vélemények

Kiváló 2022. március 5.a párjával járt itt
Spontán tértünk be egy Szombati ebédre. Szerencsére azonnal kaptunk asztalt.
A kiszolgálás kifogástalan az ételek pedig fenségesek voltak.
Nagyon köszönjük, jövünk máskor is!
Graben Étterem Sopron - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. február 20.a párjával járt itt
Először jártam a Graben Étteremben, de nem utoljára! Férjemmel Valentin-napon vacsoráztunk az étteremben, amelynek étlapja változatos és különleges fogásokat rejt. A választék nem a sok helyen megszokott nagyságú, ez azonban számunkra inkább szimpatikus: átlátható, könnyebb választani, és nem a rántott fogásokkal teletűzdelt étlapot kell hosszasan böngésznünk.
Kiváló 2020. február 5.barátokkal járt itt
Baráti társasággal voltunk az étteremben/ kisebb kihagyás után/ már sokadszor. Nagyon kedves a személyzet, a választék is megfelelő. Az ételek tökéletesek, több bort kóstoltunk, mindegyik nagyon finom volt. Nekem személy szerint hiányzott az étlapról a nagyon jó mákos palacsinta. De a most kínált túrós is isteni jó!
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 25.a párjával járt itt
2018 július 24-én délben landoltunk itt a várfal sétány felől. A libasült párkáppal és hagymburggal páratlan volt.
Nyelvi nehézségeim viszont akadtak. A pincérlegények állandóan németül próbálkoztak - mit tesz egy Pierre Carden ing... - de én angol szakos vagyok. Valahogy megoldottuk... :)
Kiváló 2017. október 12.a párjával járt itt
Sokszor voltunk az étteremben a férjemmel és barátokkal is. Nagyon kedvesek a pincérek, hát még a FŐNÖK ÚR, mindent a vendégért ! Nagyon finom ételeket szoktunk itt enni, isteni levest, húsokat és desszerteket. A borokat is csak dicsérni lehet,a kávé is szuper ! Mi nagyon elégedettek vagyunk mindennel, még soha nem csalódtunk ezen a helyen. Mindenkinek ajánlani tudom aki Sopronba jár keresse fel ezt az éttermet !
Kiváló 2017. július 28.gyerekekkel járt itt
Neten kerestünk rá az éttermekre, és ez tűnt a legszimpatikusabbnak. Nem csalódtunk! Pincérek kedvesek, készségesek. Hangulatos hely! Az étel finom volt, különösen a Chef spagettije! Rendelés után egészen hamar kihozták a rendelést! Ezen meg is lepődtünk! Gyorsaságból öt csillag!Egy felújítás viszont a mosdókra ráférne!
Ezüst fokozatú értékelő
2016. december 16.a párjával járt itt
Teljesen véletlenül találtunk az étteremre, mikor egy ebédhelyet kerestünk a neten. Ezt írta a legközelebbinek. Nem csalódtunk, a pincér roppant készséges volt. Speciális étkezési szokásaimnak sajnos egyik összeállításuk sem volt megfelelő, de ennek ellenére zokszó nélkül kihozták a kért ételt.
2016. augusztus 1.családjával járt itt
Nyaralás alkalmából betértünk családommal erre a helyre! Első ránézésre az étterem tiszta és nyugodt, később ez be is bizonyították! A kiszolgálás kifogástalan! A Pincérek kedvesek, segítőkészek voltak! Az étel amit a család fogyasztott kifogástalan! Minősége nagyon jó volt!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 18.a párjával járt itt
Soproni utazásunk előtt kerestünk egy éttermet, és az ittjartam. hu oldal segítségével döntöttünk a Graben étterem mellett. Sok jót írtak róla és a képek alapján is hívogató volt. Jó idő volt, így a kerthelyiségben foglaltunk helyet. A pincérek segítőkészek és kedvesek voltak.
Kiváló 2015. október 7.a párjával járt itt
Soproni kirándulásunk első étterme, a várban tett sétánk után tértünk be ide, miután jókat olvastunk az étteremről. Elég kevés vendég étkezett itt ekkor, a kiszolgálás gyors és udvarias volt. Az ételek - vadragu leves , és kétféle szarvasszelet - elkészítése és tálalása is rendkívül igényes, és finom volt.
Graben Étterem Sopron - Külső képGraben Étterem Sopron - Külső képGraben Étterem Sopron - Külső képGraben Étterem Sopron - Külső képGraben Étterem Sopron - Külső képGraben Étterem Sopron - Étel/italGraben Étterem Sopron - Külső kép