Gyógygödör Borozó Sopron

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Gyógygödör Borozó Sopron vélemények

2024. január 31.egyedül járt itt
A soproni Gyógygödörbe tavaly márciusban tértem be, azzal az egyértelmű szándékkal, hogy vegyek egy adag pacalpörköltet elvitelre. 3600 forint volt egy átlagos adag, kb 40 deka, otthon megmelegítettem, korrekt volt, élvezhető. 3,5 pontos teljesítmény. Kerekítsünk felfelé.
Gyógygödör Borozó Sopron - EgyébGyógygödör Borozó Sopron - EgyébGyógygödör Borozó Sopron - EgyébGyógygödör Borozó Sopron - EgyébGyógygödör Borozó Sopron - EgyébGyógygödör Borozó Sopron - EgyébGyógygödör Borozó Sopron - EgyébGyógygödör Borozó Sopron - EgyébGyógygödör Borozó Sopron - EgyébGyógygödör Borozó Sopron - EgyébGyógygödör Borozó Sopron - BelsőGyógygödör Borozó Sopron - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. október 18., csoporttal járt itt
Csoportosan érkeztünk ide, előre megrendeltük a vacsorát. Mindenki fáradt volt egy hosszú átszállásos vonatozás után, így kicsit pihenhettünk, amíg feltálalták az étkeket, italokat. Külön öröm volt nekem, hogy friss csapvizet is kaphattunk. Nagyon finom a soproni víz. Ízletes frissensültet kaptam. Remek helyen működik ez az étterem a város szívében.
2055
Átlagos 2023. október 12.barátokkal járt itt
Soproni ismerőseim vagy inkább barátaim javasolták, náluk szálltam meg, és szerettem volna elhívni őket valami jó helyre vacsorázni, ők ezt választották. Nos hát, igen is meg nem annyira. . . valójában éhes voltam, egész nap nyomtam a pedált a saját ebédidőmet meg valahol átléptem közben térben és időben.
Gyógygödör Borozó Sopron - BelsőGyógygödör Borozó Sopron - EgyébGyógygödör Borozó Sopron - EgyébGyógygödör Borozó Sopron - BelsőGyógygödör Borozó Sopron - EgyébGyógygödör Borozó Sopron - BelsőGyógygödör Borozó Sopron - Étel/italGyógygödör Borozó Sopron - Étel/italGyógygödör Borozó Sopron - Étel/italGyógygödör Borozó Sopron - Étel/italGyógygödör Borozó Sopron - Étlap/itallapGyógygödör Borozó Sopron - Étlap/itallapGyógygödör Borozó Sopron - Étlap/itallapGyógygödör Borozó Sopron - EgyébGyógygödör Borozó Sopron - Egyéb
Kiváló 2023. június 5., csoporttal járt itt
A városban sétálva megpihentünk ebben a pincében. Kiváló ételek és italok között válogathattunk. Sikerült is degeszre enni magunkat a nagy adag, finom ételekből. Meglepetésünkre még velős piritós is volt az étlapon.
Nagyon elégedettek voltunk a kiszolgálással. Máskor is eljövünk ide boldogan.
Gyógygödör Borozó Sopron - EgyébGyógygödör Borozó Sopron - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Kiváló 2021. június 21.a párjával járt itt
Most már 4. alkalommal látogattunk Sopronba, ahol minden nyáron eltöltünk pár napot és minden alkalommal felkeressük a Gyógygödröt. Igaz, legutóbb kétszer is este tértünk be, így csak vörösbort fogyasztottunk. A szalontüdőnek nincs párja, ezt tavaly megkóstoltuk, ugyancsak a velős pirítós is nagy kedvenc. A borozó elé kitelepített padok, asztalok sok vendéget vonzanak.
Gyógygödör Borozó Sopron - BelsőGyógygödör Borozó Sopron - EgyébGyógygödör Borozó Sopron - Külső képGyógygödör Borozó Sopron - Étel/italGyógygödör Borozó Sopron - EgyébGyógygödör Borozó Sopron - EgyébGyógygödör Borozó Sopron - Egyéb
Átlagos 2019. november 25.a párjával járt itt
Bécsből útban hazafelé tértünk be Sopronba vacsorázni feleségemmel. Sajnos az előre kiszemelt étterem megszűnt(Keszegsütő), s ezután jött az ötlet ,hogy a legendás Gyógygödörbe látogassunk. Párom - Márton napok lévén- csak egy liba ragulevest kért, amiben nem is volt semmi hiba. Sok hús, zöldség, ahogyan az illik.
1947
Kiváló 2019. november 17.a párjával járt itt
Péntek este érkeztünk a városba és vacsorázni akartunk, így a helybéliek javaslatára ide tértünk be. Lépcsőn lehet lemenni, elől az ivó rész van, hátul pedig a szép fa asztalok és padok. Levest kértünk és az egyszemélyes bőségtálat kettőnknek. Ezzel nagyon jól jártunk, mert finom volt, volt rajta mi szem szájnak ingere.
Kiváló 2019. november 3.a párjával járt itt
Az idén májusban jártunk először a Gyógygödörben, október végén újra felkerestük. Bár a lelkünkre kötötték többen is, hogy szalontüdőt vagy velős pirítóst együnk, mi végül a halászlé mellett döntöttünk, mert könnyű ebédet szerettünk volna választani. A kiszolgálás gyors volt, a halászlé finom.
Átlagos 2019. június 9.családjával járt itt
A Gyógygödörben jártam 2010 előtt két ízben is, egyedi hangulatú, középkori levegőjű olcsó borozó ez. Amikor tavalyelőtt jártuk körbe Sopront, összekevertem a Gödröt a Gyógygödörrel és nem értettem, hogy változhatott meg ennyire a hely. A rejtélyre idén derült fény.
Gyenge 2019. január 4.egyedül járt itt
2018 szilveszter éjszakáján itt vettem 2 adag kocsonyát elvitelre. Sajnos, ezek csak zselatinnal keményített víz kategóriájába fértek be, adagonként 1-2 húscafat (vagy bőrcafat, ki tudja) volt bennük a "tartalom". A pultnál szorgoskodó matróna előzetesen elmondta, igen, ez az Ő konyhájuk terméke, s melegen ajánlja.