Jégverem Fogadó étterme Sopron

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Jégverem Fogadó étterme Sopron vélemények

Szörnyű 2019. október 5.gyerekekkel járt itt
Fáradt olajban sült hitvány ételek. Minősíthetetlen. Az a fajta, amitől 2 napig fáj a gyomrod.
Az étterem megjelenése retro, a wc cserepezve(? ! ) van.
Az ételeknek a régi étolajon kívül nincs más ízük. . . . .
A haspártiak vendéglője nem tudom, h azt jelenti-e , hogy finom vagy hogy sok, de egyik sem volt. ( mondjuk ebből a minőségből túl sok.
Nem javaslom senkinek.
2019. április 30.gyerekekkel járt itt
Haspártiak vendéglője becenevet kapta az étterem, de erre már kicsit rá kell cáfolni. Nem olyan bőségesek már az ételek mint korábban. Ízre teljesen meg voltunk elégedve, a kiszolgálással is. Összességében meg voltunk elégedve, csak ez volt kissé csalódás, arra számítottunk, hogy majd ki fogunk pukkadni, de még fért volna :D
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 25.a párjával járt itt
Rekkenő hőségben taxival érkeztünk. Párom valami könnyűt kívánt én valami vaskosat. Megkaptuk. A csülök pékné módra egy egész estét betöltő fatálon landolt. Könnyek közt szemléltem, szinte vétek volt belevágni. Vétkeztem! Én vétkem én vétkem én igen nagyívű ebédem! Az utolsó morzsáig bedörgöltem.
2017. október 24.családjával járt itt
A belváros tőszomszédságában, néhány perces sétával megközelíthető a hangulatos Jégverem Fogadó Étterem - érdemes inkább így betérni, a parkolás problémás lehet. Az adagok bőségesek, a fogások kiválóak, csak a időpontra kell figyelni, mert minket is 2 fogás között ültettek át egy másik asztalhoz, mikor rájöttek, hogy a foglalások alapján a vendégek csak egy kis asztaltologatás után fognak elférni.
Kiváló 2017. szeptember 18.barátokkal járt itt
Soproni kirándulásunk, pihenésünk alkalmából, a szállásunknak ( Palatinus ) a Jégverem Fogadó éttermével van ebéd/vacsora szerződése, így ott ebédeltünk. Kiváló étterem, hatalmas adagokkal és isteni finom ételekkel :)Már a második fogást is alig tudtuk megenni,( nem véletlenül nevezik Haspártiak éttermének :) ) és akkor jött a harmadik :) :) Kedves a személyzet, tiszta és szép az étterem. Mindenkinek ajánlom nyugodt szívvel, sőt- senki ne hagyja ki ha arra jár !
2017. szeptember 14.a párjával járt itt
Soproni hétvégénk alkalmával az utolsó ebédünket a Jégveremben fogyasztottuk el, nem előre tervezetten, a sors alakította így. A temetőből jöttünk visszafelé a városba, de pont elkapott minket egy erős zápor, s útközben ezt a helyet láttuk meg az autóból. Az egykori városi jégverem fölé emelt étterem, valamint az emeleten panzió is működik.
Jégverem Fogadó étterme Sopron - EgyébJégverem Fogadó étterme Sopron - EgyébJégverem Fogadó étterme Sopron - Étel/italJégverem Fogadó étterme Sopron - Étel/italJégverem Fogadó étterme Sopron - BelsőJégverem Fogadó étterme Sopron - Étel/italJégverem Fogadó étterme Sopron - Külső képJégverem Fogadó étterme Sopron - Étel/italJégverem Fogadó étterme Sopron - Külső képJégverem Fogadó étterme Sopron - Külső képJégverem Fogadó étterme Sopron - Étel/italJégverem Fogadó étterme Sopron - BelsőJégverem Fogadó étterme Sopron - EgyébJégverem Fogadó étterme Sopron - BelsőJégverem Fogadó étterme Sopron - EgyébJégverem Fogadó étterme Sopron - Étlap/itallapJégverem Fogadó étterme Sopron - EgyébJégverem Fogadó étterme Sopron - Étlap/itallapJégverem Fogadó étterme Sopron - Étlap/itallapJégverem Fogadó étterme Sopron - Külső képJégverem Fogadó étterme Sopron - BelsőJégverem Fogadó étterme Sopron - MosdóJégverem Fogadó étterme Sopron - Külső kép
2016. október 24.barátokkal járt itt
Sopronba látogattunk és barátokkal együtt egy gyors, finom ebédet szerettünk volna elfogyasztani. A hely hangulatos volt, az étel mennyisége és minősége kifogástalan, az adag bőséges. Az étlapi megfogalmazás vicces, nem mindennapi. Egyedül az italrendelés felvétele némi lassúsággal zajlott, de szerencsére aztán felébredtek a fiatalok.
2016. október 5.családjával járt itt
Előre terveztük, hogy érkezésünk után ide fogunk beülni ebédelni. Igazából már a család más tagjai jártak itt ezért is gondoltuk, hogy mi is itt ebédelünk! Kutyussal érkeztünk a kerthelyiségben foglaltunk helyet,nagyon hamar kaptunk étlapot a kutyus vizet.
Szörnyű 2016. január 15.a párjával járt itt
Tegnap jártunk itt, de már 15 éve visszatérő vendégek vagyunk, ami azt jelenti, hogy 2-3 évente járunk Sopronba és ilyenkor útba ejtjük a Jégverem fogadót. A változás szörnyű. A tegnapi pincérek közül a férfi elfelejtett étlapot hozni, kb 5 perc várakozás után az egyik női pincér vette észre, hogy étlap nélkül ücsörgünk.
Gyenge 2015. augusztus 1. járt itt
Alapvetően maga a hely nem rossz, és tiszta. Az adagok nagyok. A pincérek és a szakácsok között nyilvánvalóan nincs egyértelmű kommunikáció, mert nem azt kaptam, amit megrendeltem. Ha valaki nem ehet glutént, akkor itt vagy roston húst vagy roston húst ehet, mert semmi mást nem tudnak megcsinálni, szóval a konyha közel sem rugalmas.