Perkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron

4,7
a 105 soproni étterem közül
étterem, vendéglő
Perkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron
Perkovátz Ház English Pub & Restaurant SopronPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Perkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron vélemények

Kiváló 2023. július 16.a párjával járt itt
Soproni nyaralás kezdete - Ezt az ismert pub és vendéglő nem okozott csalódást, már voltunk itt. A pub egyik része cukrászda. Rendelésünket közvetlen barátságos hely vette fel. Nagyon segítőkész volt. - megoldjuk volt a válasz. például görög saláta -nem volt az étlapon ők külön ezt elkészítettek. Nagyon ajánlom a séta előtt után. a belvárosban.
Átlagos 2020. július 12.családjával járt itt
Itt a honlapon azt írták Sopron legjobb étterme. Messziről jöttünk, és az ajánló alapján jöttünk ide. Mindhárman ugyanazt kértük. Mindhárman mást kaptunk. Reklomációnkra az volt a válasz, hogy mi rendeltük rosszul. Mindhárman? Máshol elnézést kértek volna és meghívtak volna egy italra, vagy elengedtek volna a számlából egy bizonyos összeget.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Kiváló 2019. november 3.a párjával járt itt
Párommal tértünk be ebédidőben ebbe a gyönyörű étterembe. Nagyon sokan voltak, nem volt asztalfoglalásunk, de a pincér egy kétszemélyes asztalnál tudott nekünk helyet biztosítani. Kicsit szűkös is volt. Cézár salátát rendeltünk és vörösbort, amire nem is kellett nagyon sokat várnunk. A saláta jó választás volt, jól is laktunk vele, nagyon finom volt. Csak ajánlani tudom az éttermet, jó választás volt.
Perkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - BelsőPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - Külső képPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - BelsőPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - BelsőPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - Étel/ital
Kiváló 2019. augusztus 26.családjával járt itt
Az étterem utcai kiülő helyiségében voltunk négy tagú családi társasággal és nagyon jól éreztük magunkat. Finom ételeket szolgált fel a hozzáértő személyzet. Az étterem belső tere nagyon hangulatos, igazi angol pub (a fiam szerint aki élt évekig Angliában), a tisztaság és kényelem jellemző minden szegletére.
2019. június 23.családjával járt itt
A Perkovátz házat, mint gasztro-célpontot már kinéztem egy ideje, most végre sikerült beülni. Nem voltunk éhesek, de úgy véltük, hogy egy könnyű fogást betermelünk ketten. Spenótos töltött palacsintára esett a választásunk, korrekt, átlagos fogás volt. A beltér pazar, nem sok változott a John Bull korszakhoz képest.
Perkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - Étel/italPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - BelsőPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - BelsőPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - Étel/italPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - Étel/italPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - Külső képPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - Külső képPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - Külső kép
Kiváló 2019. március 18.családjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat az elegánsan kialakított tiszta étteremben. A kiszolgálás frappáns a felszolgálók segítőkészek bátran ajánlják az ételeket. Az ételek nagyon finomak voltak gusztusos a tálalás. A poharak csillognak. A mellékhelyiségek is tiszták ami sajnos sok helyen kivánnivalót hagy maga után. Az ár-értékarány is jó! Mindenkinek ajánlom aki Sopronban jár ne hagyja ki! !
Kiváló 2018. november 11.családjával járt itt
SOPRONBAN IDE ÉRDEMES BETÉRNI. . FÍNOM FATÁNYÉROST ETTÜNK. . A kiszolgálás gördülékeny volt. . gyönyörű környezet,,,MINDENKINEK AJÁNLOM. . . Csoportoknak,,és egyénileg is óriási vállaszték az étlapon. . MINDEZ A VÁROS SZÍVÉBEN,,egy jó nagy séta után megpihenve, MEGÉHEZVE. . Tulajdonképpen MENÜ miatt tértünk be oda.
Kiváló 2018. október 21.a párjával járt itt
Magát az éttermet az ittjártam. hu alapján választottuk. Az étterembe belépve nagyon kellemes környezet, igazi angol pub hangulat fogadott. A pincér azonnal jött és ajánlott is egy asztalt. Az étlapon az ételeknél fel vannak tüntetve az allergének. A pincér felhívta rá a figyelmünket, hogy szakács függő hogyan készíti el az adott ételt pl.
Kiváló 2018. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Hódmezővásárhelyről utaztunk Sopronba, hogy kicsit kikapcsolódjunk a hétköznapokból. Utolsó esténket töltöttük a Perkovátz Ház éttermében. Először kinn ültünk le, de vihart jósoltak, így belül folytattuk az esténket. A belső tér nagyon igényes, meleg hangulatú és kényelmes.
Perkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - EgyébPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - Étel/italPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - Étel/ital
Kiváló 2017. október 22.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos vendéglő. A múlt századi hangulatot nem a kopottság okozza, mert láthatólag jó állapotban van a berendezés. Annak ellenére, hogy az angol pub-ok világát szeretnék idézni, még a giccsesség előtt megáll a dolog. Többféle menü van (heti állandó és napi), ami sok más helyen az olcsó, de még elfogadható ebédet takarja.