Tercia Hubertus étterem Sopron

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Tercia Hubertus étterem Sopron vélemények

Kiváló 2022. július 24.gyerekekkel járt itt
A fertőendrédi Tercia étteremben évekkel ezelőtt többször is megfordultunk, jókat ettünk. Sopronba megérkezve, a szállásunk közelében láttam meg a soproni Tercia étterem irányát mutató táblát a 84-es út mellett, így a korábbi pozitív benyomások alapján jöttünk be ide ebédelni.
Tercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - EgyébTercia Hubertus étterem Sopron - Egyéb
Kiváló 2020. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Egy összevont születésnapi ebéden voltam ott már sokad-
szorra a családdal. Nagyon meg vagyunk elégedve mindennel. Az ételek mennyisége és minősége kiváló. Ami most kifogá-
solható volt. Aperitifnek pálinkát fogyasztottunk aminek
a hőmérséklete /meleg/volt. Ha megfelelő a hőfok sokkal
jobban kiadja az aromáját.
Átlagos 2019. szeptember 28.barátokkal járt itt
Érettségi találkozott tartottunk ott. Szép környezetben van az étterem, kissé osztrákos stílusban. Ez nem mondható el a kiszolgálásra és az ételek minőségére. Egyikünk több mint egy órás várakozás után kapta meg a rendelését- többszöri érdeklődésre. Mindenki befejezte az étkezést amikor kiszolgálták. . . .
2019. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Viszonylag gyors kiszolgálás, bőséges kínálat. Kint a szabadban tudtunk enni, ami egy szép nyári napon felbecsülhetetlen. Az ebédünk finom volt, bár mélyebb nyomot nem hagyott bennünk. A pincér kedves és gyors volt, a személyzet segítőkész. Arra az esetre tökéletesen megfelel, ha a bobozás után megéhezünk, és már nincs kedvünk éttermet keresgélni, hiszen nagyon közel van.
Kiváló 2019. június 11.gyerekekkel járt itt
Soproni wellness hétvégére érkeztünk - korán. A szállodában minden jó várt ugyan ránk, de még odébb volt a délután kettő, mikor be lehet csekkolni. Hasunk korgása ugyanakkor jelezte, itt az idő feltölteni azt. Így tértünk be ide. Egy teraszos részen nyertünk elhelyezést, itt a nyár, madárcsicsergés, zöld lombok.
Átlagos 2019. május 29.családjával járt itt
Némelyik étel nem adta vissza azt a minöséget amit az ár képvisel.És a vegyes saláta lehetne tényleg ,,vegyes''!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 33 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 15.a párjával járt itt
Hangulatos hely, nagyszerű konyhával, udvarias, gyors kiszolgálással, tényleg csak ajánlani tudom. Az ár/érték aránya is jó, a mellékhelyiségek tiszták, tágasak. Külön öröm volt a hatalmas parkoló és a belső üzlet ami igazán jól felszerelt. Először jártunk ott, de ha Sopronba megyünk, biztosan visszatérünk, mert nagyon kellemes meglepetés volt számunkra.
Tercia Hubertus étterem Sopron - Külső képTercia Hubertus étterem Sopron - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. április 18.gyerekekkel járt itt
Évek óta visszajáró vendégei vagyunk az étteremnek, nem véletlenül esett rájuk a választásunk a lakodalmunk esetében is. Az ételek kifogástalanok, az ott dolgozók segítőkészek és nagyon jól végzik a dolgukat. A gyermekekre is mindig gondolnak egy kis színezőkészlettel, hogy az ételek elkészültéig ne unatkozzanak. Mindenkinek jó szívvel ajánlom!
Tercia Hubertus étterem Sopron - Étel/ital
Átlagos 2015. november 28.családjával járt itt
Idén, október 18. -án tértünk be az egyetemista koromból ismert étterembe egy jó vasárnapi ebéd reményében. Az étterem nagyméretü, régi-, nagyon jó izléssel berendezett: a faragott söntéspult-pohárszék szépségében páratlan, eleve megadja a jó hangulat lehetőségét. Nagy volt a forgalom.
Kiváló 2015. szeptember 6.a párjával járt itt
Hazafelé úton álltunk meg ebédelni, szép nagy adagokat kaptunk, Szerintem egyáltalán nem drága. Kellemes csalódás volt ez a hely, mert nem nagyon szeretünk ismeretlen helyeken megállni a csalódás elkerülése érdekében. A pincérek kicsit sietősek voltak, de biztosan a telt ház miatt. Legközelebb is biztosan betérünk, ha a környéken járunk. Ajánlani tudom.