Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Hotel Lövér Sopron vélemények

Kiváló 2021. október 24.a párjával járt itt
A hotel csodás helyen van, éjjel a természet hangjai szűrődnek be a szobába, hajnali bagolyhuhogásra ébredtünk. Kényelmes hotel de a feeling afféle 80-as évek hangulatos, nosztalgiázó retrója, aki modern trendit akar az más helyet keressen, az étterem nagy, és külső terasza is van, bőséges ételválasztékkal.
Hotel Lövér válasza
Köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait! Várjuk Önöket a jövőben is!
2021. október 26., Hotel Lövér
Kiváló 2021. augusztus 26.a párjával járt itt
Voltunk már Sopronban nyaralni párommal,most ezt a szállodát választottuk és nem bántuk meg! A szállada az erdő ölelésében található,régi de megfelelően karban tartott szálloda! A személyzet udvarias,megtanultak köszönni és ezt alkalmazzák is! A szálloda 10 pontos alkalmazottai nekem a konyhai dólgozók!
Hotel Lövér válasza
Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét a Hotel Lövérről. Sok szeretettel várjuk vissza szállodánkba!
2021. október 26., Hotel Lövér
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Kiváló 2021. június 18.a párjával járt itt
2021. június 13-18-a között 6 napot töltöttünk a Hotel Lővérben. Ez volt a harmadik alkalom és most sem csalódtunk. A személyzet, az ellátás, a tisztaság csakis dicséretet érdemel. A vizitorna, a kerti torna, az erdei szervezett séták, a fáklyás túra a Sörházdombi kilátóhoz remek kikapcsolódást jelentett. Csakis ajánlani tudom mindenkinek.
Hotel Lövér Sopron - EgyébHotel Lövér Sopron - WellnessHotel Lövér Sopron - SzobákHotel Lövér Sopron - SzobákHotel Lövér Sopron - Külső képHotel Lövér Sopron - EgyébHotel Lövér Sopron - WellnessHotel Lövér Sopron - VendéglátásHotel Lövér Sopron - VendéglátásHotel Lövér Sopron - Szórakozás/SportHotel Lövér Sopron - KörnyékHotel Lövér Sopron - Szobák
Hotel Lövér válasza
Köszönjük szépen pozitív visszajelzésüket, örülünk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal! Szeretettel várjuk vissza Önöket!
2021. június 22., Hotel Lövér, Hotel Lövér Sopron
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2021. január 9.a párjával járt itt
Az egész hotel szinte tökéletes. 6 éjszakát töltöttünk itt, szerintem, ha 1-2 dolgon javítanának, akkor már tényleg a csúcsok csúcsa lenne. Ami szinte rögtön feltűnt, hogy a járványügyi szabályokat maximálisan betartják, a folyamatos fertőtlenítés, távolságtartást az asztaloknál. Ezekért 5 csillag jár.
Hotel Lövér Sopron - Külső képHotel Lövér Sopron - SzobákHotel Lövér Sopron - VendéglátásHotel Lövér Sopron - Belső
Átlagos 2020. augusztus 4.a párjával járt itt
Gyönyörű négy nyári és "forró" napot töltöttünk Sopronban a férjemmel a Hotel Lövérekben. A szálloda csodálatos helyen van. Fenséges kilátású szobánk volt. Mindenki a szállodában nagyon figyelmes, kedves és segítőkész. Az ételek nagyon finomak voltak. A tisztaság is nagyon rendben volt.
Köszönjük szépen értékelésüket.
Reméljük a jövőben ismételten ellátogatnak szállodánkba.
2020. november 19., Hotel Lövér
Kiváló 2020. március 13.egyedül járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve a férjemmel. Az ételek nagyon finomak voltak, a kiszolgálás figyelmes, úgy szintén a recepciós munkatársak is kedvesek voltak.

2020. április 2., Hotel Lövér
Átlagos 2020. február 17.a párjával járt itt
A szálloda kiváló helyen fekszik. A belváros gyalog is könnyen elérhető és a kirándulások kiindulópontjának is remek. A szállodában a wifi tökéletesen működik. A wellness részleg kicsi, és nem tartom jó megoldásnak azt, hogy a jacuzzi minden fél órában negyed órát működik csak.
2020. március 16., Hotel Lövér
Kiváló 2019. október 29.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagyon szép helyen található, a környéken sok túrázási, kirándulási lehetőség van. A szálláshely tiszta, csendes, a személyzet kedves, udvarias. Az étkezéseknél a reggeli, és vacsora kínálat bőséges, az ételek ízletesek. Ott tartózkodásunk alatt a tartalmas időtöltést szervezett programok színesítették pl.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen a dicsérő szavakat! Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!
2019. november 14., Hotel Lövér
2019. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Sopron várost és környékét szerettük volna megnézni, azért ezt a szállodát választottuk, mert jó helyen van, árérték arányban jó volt, jók voltak az értékelések, bár tudtuk, nem egy modern szállodába fogunk menni. Hát nem csalódtunk. A szobával annyira nem voltunk megelégedve, kicsit elmaradott (szőnyeg, bútorok, a fürdőszobába a zuhanynál lévő csap, a zuhanyfüggöny).
2019. október 17., Hotel Lövér
Kiváló 2019. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Az étel finom, a választék hatalmas. A szálloda elhelyezkedése tökéletes a pihenni vágyóknak. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész. Mindennel meg voltunk elégedve, köszönjük.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az elismerő értékelést. Örülünk, hogy pozitív tapasztalatokkal távoztak tőlünk! Várjuk Önöket a jövőben is!

2019. október 17., Hotel Lövér