Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
9400 Sopron, Várisi u. 4.

Hotel Lövér Sopron a térképen

Hotel Lövér Sopron értékelése:

1. helyezett az 56 soproni szállás közül
15. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Hotel Lövér Sopron képei

Hotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron vélemények

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 25.
Sopron várost és környékét szerettük volna megnézni, azért ezt a szállodát választottuk, mert jó helyen van, árérték arányban jó volt, jók voltak az értékelések, bár tudtuk, nem egy modern szállodába fogunk menni. Hát nem csalódtunk. A szobával annyira nem voltunk megelégedve, kicsit elmaradott (szőnyeg, bútorok, a fürdőszobába a zuhanynál lévő csap, a zuhanyfüggöny).
Válasz az értékelésre - 2019. október 17.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel!

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
2019. húsvétján jártunk itt. A személyzet figyelmes, udvarias volt. A tisztaság kifogástalan. Az ételek gusztusosak és finomak voltak. A reggeli kínálata lehetett volna változatosabb, de így is megfelelő volt. Az üdvözlőitalnak külön örültünk. A fizetés gördülékenyen működött, a parkolás megoldott volt. A húsvéti nyuszi, kinder tojás, arcfestés kedvezett a gyerekeknek.
Válasz az értékelésre - 2019. április 26.
Kedves Vendégünk!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 29.
udvarias,segítőkész személyzet(külön dicséretet érdemelnek a recepción dolgozók),első osztályú finom és gyönyörűen tálalt ételek.
Gyors reagálás a külön kérésekre.
A fürdőszoba lehetett volna kényelmesebb.
A tisztaságra gondosan ügyeltek.
Jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2019. április 4.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen pozitív visszajelzésüket,
örülünk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal.
Reméljük, hogy a jövőben ismételten ellátogatnak hozzánk!

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Az alkalmazottak rendkívül segítőkészek voltak. A torta amit Önöknél rendeltem a lányom szülinpjára sajnos nem úgy sikerült, ahogy elképzeltem, (csoki torta volt, vajkrémeset készítettek, én pedig azt kértem, hogy "csak vajkrémes ne legyen". ) Tejszínkrémesben állapodtunk meg. Sajnos a sószobáról lemaradtunk, mert oda nem tudtak időpontot biztosítani a számunkra.
Válasz az értékelésre - 2018. november 9.
Kedves Vendégünk! Köszönettel olvastuk visszajelzésüket, igazán örülünk annak, hogy sok pozitív élménnyel gazdagodtak, és bízunk abban, hogy pihenésük alatt sikerült maximálisan feltöltődniük. Sajnálattal olvastuk, hogy néhány negatívum felmerült a nálunk töltött idő alatt. Mindent meg fogunk tenni azért, hogy hibáinkat korrigálni tudjuk és a jövőben még színvonalasabb szolgáltatást nyújthassunk.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
Az ágy a szobánkban nagyon rossz volt! A szivacs amin aludtunk koszos volt és alvásra teljesen alkalmatlan.
Kis gyerekkel a szálloda ideális, nagyon jól felkészültek a gyerekek fogadására.
Válasz az értékelésre - 2018. november 9.
Kedves Vendégünk,
Köszönjük visszajelzését! Ezúton is szeretnénk kifejezni örömünket, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül! Sajnáljuk, hogy nem a helyszínen jelezték az ággyal kapcsolatos észrevételeiket, szállodánk kiemelt figyelmet fordít a helyszínen történő probléma megoldásra. Reméljük a közeljövőben újra Vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 15.
3 kellemes napot töltöttünk a szállodában. Az étterem kínálata változatos és finom, a személyzet munkája kifogástan. Mivel nekem a túrázás után az úszás a kedvenc sportom, az uszodát - ilyen vendéglétszám mellett - kicsinek találtam. A víz viszont nagyon kellemes hőmérlsékletű és tiszta volt.
Köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2018. október 26.
Kedves Vendégünk! Köszönjük az elismerő értékelést. Örülünk, hogy pozitív tapasztalatokkal távoztak tőlünk! Várjuk Önöket a jövőben is!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 29.
Elégedettek voltunk a szállodával,bőséges és jóízű volt a reggeli,vacsora. A személyzet kedves,készséges,a hotel parkja rendezett, a környék pedig csendes.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 17.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen pozitív értékelésüket! Reméljük a jövőben ismételten ellátogatnak szállodánkba!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégek vagyunk, nagyon szeretjük Sopront, rengeteg látnivaló van. Sajnos az utóbbi időben észrevettem, hogy az akciós utazások a kevésbé szép és kevésbé felszerelt szobákra vannak "meghirdetve". Ez eddig nem így volt. Most nem kaptunk teraszos szobát, a szobai hűtő nem működött, üres is volt, nem volt egyetlen üveg üdítőital a minibárban, nem kaptunk fürdőköpenyt, se fürdősapkát,stb.
Válasz az értékelésre - 2018. június 13.
Kedves Vendégünk! Nagyon örülünk, hogy pihenésük helyszínéül ismét a szállodánkat választották. Köszönjük szépen a hűségüket és a pozitív visszajelzését. Nagy örömünkre szolgál, hogy összességében jól érezték magukat nálunk. Kérjük szobafoglaláskor minden esetben jelezzék milyen szobában szeretnének lakni.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 11.
Kitűnő erdei környezetben van a szálloda, udvarias a kiszolgálás, választékos az étel kínálat. A szállás is remek programokat kínált, de mivel Sopronban már többször voltunk és a nettről előre tájékozódtunk, így magunknak szerveztük a szabadidő eltöltését. A parkolás ingyenes, mely nagyon jó ötlet.
Válasz az értékelésre - 2018. június 13.
Kedves Vendégünk! Nagyon örülünk, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkra esett a választásuk és jól érezték magukat. Köszönjük szépen a dicsérő szavakat. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 15.
Második alkalommal töltöttük a húsvéti ünnepeket a csodálatos helyen fekvő, minden kényelemmel felszerelt szállodában. A szoba tágas, világos, jó a szobák közötti hangszigetelés, amit az bizonyít, hogy sok gyerek volt az emeletünkön, de gyerekzsivajt csak a folyosón lehetett hallani. A párnák viszont kényelmetlenek, szerencsére a korábbi tapasztalat alapján vittük a sajátot.
Válasz az értékelésre - 2018. április 19.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy a szállodánkat választotta. Sajnálattal olvastuk, hogy probléma lépett fel távozáskor. Kérjük szíves elnézését a kellemetlenségek miatt! A terület vezetőjétől a dolgok kivizsgálását kértük, hogy a jövőben ilyen probléma ne fordulhasson elő többet. Még egyszer elnézését kérjük és reméljük, hogy vendégül láthatjuk újra Önt.

Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 10.328 - 12.852,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 11.475 - 14.280,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Sopron Hotel
4 nap/3 éjszaka 37.535,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, erdei kirándulással, városnézéssel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.636 - 17.024,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.15-ig
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.546,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Pólus Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes éttermi fogyasztással és Sopron Gokart pálya használattal, parkolással, WI-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
HoldLux Apartmanok
Érvényes: 2020.12.09-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 25.100 - 25.900,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hegyalja Apartman
Cák
8 nap/7 éjszaka 3.214,- Ft/fő/7 éj ártól: önellátással
2020.07.01. - 2020.08.31.
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 29.150,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.02-ig
Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 10.875 - 12.188,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

SopronX