Sopron Hotel Sopron ★★★★

Sopron Hotel Sopron
Sopron Hotel SopronSopron Hotel Sopron
Sopron Hotel SopronSopron Hotel Sopron

Sopron Hotel Sopron bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel van az osztrák-magyar határhoz - 100 kényelmes, modern szobával várja kedves vendégeit, melyk mindegyikében rendelkezésre áll fürdőszoba/WC, hajszárító, fürdőköpeny, telefon, SAT-TV, rádió, minibár (egyrészükben panorámás terasz is van).

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Sopron Hotel Sopron vélemények

Kiváló 2023. szeptember 22.családjával járt itt
A Sopron Hotel fantasztikus hely annak, aki a passzív, mind az aktív pihenést kedveli. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, a szálloda szép tiszta, a konyhája pedig fantasztikus választékkal és csodás ízekkel rukkolt elő minden nap. A hallban lévő játékasztal szuper ötlet, igazi mókás csapatépítő is lehet!
Sopron Hotel Sopron - Külső képSopron Hotel Sopron - BelsőSopron Hotel Sopron - KörnyékSopron Hotel Sopron - KörnyékSopron Hotel Sopron - Környék
Kiváló 2023. szeptember 5.barátokkal járt itt
Imádjuk a hotelt.Sopron krémje.Kellemes hangulat,szép szobák.Finom ételek,átlagon felűli kedves személyzet.A Soproni levegőnek és tájnak párja nincs
Kiváló 2022. augusztus 15.családjával járt itt
Nagyon szeretem a hotelt.Minden közel van ha mégis kimozdulnal Kedves személyzet rend fegyelem
2022. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Családi nyaralásunk helyszínéül ismét Sopront választottuk, ebben a szállodában most jártunk először, bár többször láttuk kívülről a korábbi években. Helyileg a 84-es főút mellett, a temető közelében található a város északnyugati részében. A parkolás ingyenes, bőven volt hely.
Sopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - Egyéb
Kiváló 2022. január 16.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk a Hotelben. Minden igényt kielégítő ( sokat szépült, újult, évről-évre egyre több szolgálatással várja a vendégeket ) nagyon tiszta, a szálloda minden személyzetéről elmondható a maximális kedvesség ( lsd. vezetőségtől kezdve a takarító személyzetig bezárólag).
Kiváló 2020. július 23.a párjával járt itt
Első közös utazásunk volt párommal. Maximálisan elégedettek vagyunk mind az árral és mindazért, amit kaptunk érte. Kiváló elhelyezkedésű a hotel, a kiszolgálás remek, a wellness részleg és a kilátás pedig magáért beszél. Sopron városa önmagában egy ékszerdoboz a Hotel Sopron**** pedig benne az arany korona.
Sopron Hotel Sopron - Egyéb
Kiváló 2020. január 6.a párjával járt itt
Nagyon szolgálatkész személyzet, tisztaság, bőséges reggeli és vacsora, nagyon jó elhelyezkedés. A wellness szolgáltatás igénybe vételi lehetősége, a bejelentkezéses rendszer nem működik hibátlanul.
2019. november 11.családjával járt itt
Kellemes és sétálós kis őszi szünetet töltöttünk a szállodában. központi elhelyezkedés a szálloda előnye,gyorsan a központba lehet jutni. Zárt parkoló,tiszta ,kényelmes szobák. A véleményeket nézve,sokkal jobbat kaptunk ,mint amire számítottunk. A wellness részleg kicsi,de nagyon profiul megcsinálták. Be kellett osztani a recepción.
2019. március 2.családjával járt itt
Tavaly Júliusban voltunk itt nyaralni a családommal. Akkor még nem volt kész a Wellness részleg, (pedig készen kellett volna lenni _:( ), illetve a játszótér is felújításra várt. A medence sajnos nem fűthető, néha kicsit hideg volt. A szoba tiszta, rendezett, szép kilátással. A személyzet kiválóan helyt állt :) Az étkek finomak voltak, mindig nagyon jól laktunk.
Kiváló 2019. január 22.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves, közvetlen modorú és vendégszerető. Az étkezés választéka és minősége kitűnő, a felszolgálók figyelmesek, udvariasak. A szobák színvonala, felszereltsége a kategóriának megfelelő. Észrevételünk, hogy az ágyak viszont a kétszemélyes prémium szobákban lehetnének franciaágyak, az ágybetétek pedig pihentetőbbek, magasabb komfortúak.