Palatinus Hotel Sopron ★★★★

Palatinus Hotel Sopron
Palatinus Hotel SopronPalatinus Hotel Sopron
Palatinus Hotel SopronPalatinus Hotel Sopron

Palatinus Hotel Sopron bemutatkozása

Sopron egyik legismertebb szálláshelye, a Palatinus Hotel a történelmi belváros közepén található szálláshely, amely nyugodt és kellemes környezetben kínál pihenési lehetőséget felújított szobákkal, mérsékelt árakkal.

A Palatinus Hotel legnépszerűbb csomagjai

Palatinus Hotel Sopron - Szilveszter - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Szilveszter - teljes előrefizetéssel
12.29-2025.01.01.
Palatinus Hotel Sopron - Karácsony - teljes előrefizetéssel (min. 1 éj)
Karácsony - teljes előrefizetéssel
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Palatinus Hotel Sopron vélemények

Kiváló 2016. január 3.a párjával járt itt
Négy napot töltöttünk itt szilveszterkor. Mindennel nagyon elégedettek voltunk, a reggeli bőséges volt, a szoba szép és tiszta volt, a hotel elhelyezkedése kiváló (bár mi nem autóval érkeztünk), gyalog könnyen megközelíthetőek a belváros nevezetességei. A legnagyobb baj az volt, hogy véget ért a pihenés és el kellett hagyni a szállást. :) Legközelebb is szívesen választanánk ezt a hotelt.
Kiváló 2015. december 30.a párjával járt itt
Nagyon szolgálatkész volt a személyzet, de a 212-es szobát nem kellene kiadni, mert ki-be kapcsoló gép zaja hallatszik, pihenésre nem alkalmas. A személyzet hozzáállása maximálisan dicsérhető. A szállodának előrelépés lenne, ha tudna este egyszerűbb étkezést (akár a reggelihez hasonlóan) biztositani.
2015. október 26.barátokkal járt itt
A hotel elhelyezkedése kedvező, közel a városközponthoz. A szobákban a fürdőket nemrég újították, a szőnyegen és a falakon voltak azért itt-ott foltok, de összességében egy hétvégére megfelelő volt. A reggeli is átlagos volt az itthoni viszonylatokban, illetve figyelembe vették az ételallergiás kéréseket is. Összességében meg voltunk elégedve, pár napra abszolút jó választás.
Kiváló 2015. augusztus 11.a párjával járt itt
A Szálló elhelyezkedése Sopronban szuper! Nagyon élveztük, hogy szinte csak pár lépés mindentől, pl. a Tűztoronytól :) A kiszolgálás rendkívül udvarias volt, minden egyes személy előzékeny, kedves és segítőkész volt. A szobánk tiszta és jól felszerelt, csendes. Az ágy nagyon kényelmes és a TV is jól működött.
2015. május 26.a párjával járt itt
Az elhelyezkedés csodás, az óváros közepén, 10 perc sétán belül a legtöbb nevezetesség, sok borozó, étterem (még mozi is). A szoba rendben volt, tiszta, alvásra pont elég. A reggeli átlagos, viszonylag széles választék (tojás, felvágott, sajt, sütemények, mindegyikből két féle), a reggelihez készített kávé híg.
Átlagos 2014. augusztus 17.családjával járt itt
Kissé nehézkes volt autóval a szállodához eljutni, mivel a belváros gyalogos övezetében található, ráadásul a GPS-t valami zavarja a hotel közelében - erről egy másik vendég esete is meggyőzött. Amikor viszont már ott voltunk, maximálisan udvarias kiszolgálásban volt részünk. A szoba kifogástalan volt.
Átlagos 2014. július 9.családjával járt itt
A belváros közepén helyezkedik el, ez turistáknak nagyon jó. A szobák véleményem szerint tiszták, jó a berendezés. A személyzet kedves és segítőkész, a reggeli finom és bőséges volt. Ami negatívum, hogy behallatszik a harangozás, amely minden negyed órában volt, ez nagyon zavaró, nem tudtunk aludni.
Palatinus Hotel Sopron - Szobák
Kiváló 2014. június 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon szeretem Sopront, többször jártam már ott, most először a családdal. Nagyon tetszett a szálloda, a személyzet kedves, mosolygós, segítőkész. Tiszta, rendezett, a városrész pedig kifejezetten gyönyörű volt így Adventkor, a hangulatos kis utcákkal, árusokkal. Kisfiunknak biztosítottak etetőszéket, rácsos ágyat, nagy könnyebbség volt, hogy nem kellett vinni.
Kiváló 2014. június 7.csoporttal járt itt
20 fős nyugdíjas csoporttal voltunk itt 2014. márciusban. A csoport tagjai egyöntetűen meg voltak elégedve, a szállással és az ellátással is. A személyzet udvarias és előzékeny hozzáállásával kívánságainkat is teljesítette. Ilyen volt, hogy az első emeleten lehessünk, mivel lift nincs és öregek vagyunk, vagy este az étteremben megtarthassuk egyik tagunk születésnapját.
Palatinus Hotel Sopron - KörnyékPalatinus Hotel Sopron - Külső képPalatinus Hotel Sopron - Külső képPalatinus Hotel Sopron - Környék
2014. június 5.a párjával járt itt
A párommal télen töltöttünk el egy hosszú hétvégét a Palatinus Szállóban. A szálló tökéletes helyen található, csendes és hangulatos kis utcában. A szálló környékén több étterem is fellelhető, továbbá tömegközlekedéssel is jól megközelíthető. Az ottlétünk alatt a személyzet nagyon segítőkész, barátságos és udvarias volt.
Palatinus Hotel Sopron a térképen
9400 SopronÚj u. 23.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 10 Euro / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 6 kg-ig: 25 Euro / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 25 Euro / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 25 Euro / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség