Palatinus Hotel Sopron ★★★★

Palatinus Hotel Sopron
Palatinus Hotel SopronPalatinus Hotel Sopron
Palatinus Hotel SopronPalatinus Hotel Sopron

Palatinus Hotel Sopron bemutatkozása

Sopron egyik legismertebb szálláshelye, a Palatinus Hotel a történelmi belváros közepén található szálláshely, amely nyugodt és kellemes környezetben kínál pihenési lehetőséget felújított szobákkal, mérsékelt árakkal.

A Palatinus Hotel legnépszerűbb csomagjai

Palatinus Hotel Sopron - Szilveszter - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Szilveszter - teljes előrefizetéssel
12.29-2025.01.01.
Palatinus Hotel Sopron - Karácsony - teljes előrefizetéssel (min. 1 éj)
Karácsony - teljes előrefizetéssel
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Palatinus Hotel Sopron vélemények

2014. május 5.egyedül járt itt
Sopront és környékét szerettem volna felfedezni, úgy hogy ne kelljen sokat gyalogolni egyik látnivalótól a másikig. Ehhez tökéletes választásnak bizonyult a Palatinus Hotel, mert a történelmi belváros kellős közepén volt. Csendes, tiszta, szép kis szálloda, pihenésre kiválóan alkalmas. A személyzet kedves és segítőkész.
Palatinus Hotel válasza
Kedves Vendégünk!

Nagy örömmel olvasom értékelését, valamint azt, hogy mind Sopron és környéke, mind pedig szállodánk elnyerte a tetszését.
Remélem, egy későbbi alkalommal szintén vendégeink köszönthetjük.

Üdvözlettel:
Palatinus Szálló csapata
2014. május 8., Bencsik Nóra, Palatinus Hotel
Kiváló 2014. március 21.csoporttal járt itt
Nagyon tetszett a fiatal személyzet maximálisan pozitív, udvarias és szolgálatkész hozzáállása. Az összesen 20 fő nyugdíjaskorú résztvevők által felmerült kéréseknek eleget tettek. A programokhoz, a vonat induláshoz kértünk felvilágosítást, amikre készségesen kaptunk útba igazítást.
Palatinus Hotel Sopron - KörnyékPalatinus Hotel Sopron - Külső képPalatinus Hotel Sopron - Külső képPalatinus Hotel Sopron - Környék
Átlagos 2014. február 17.a párjával járt itt
Összességében remek hétvégét töltöttünk a Palatinus Panzióban - köszönjük! A személyzet kedves, az ígért bekészítések rendben voltak, a foglaláskor megbeszéltek 100%-osan egyeztek. Apróságokat (már amennyiben ezek apróságok) azonban mindenképp változtatnék már csak a komfort miatt is.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. augusztus 24.a párjával járt itt
mi télen voltunk itt, csodás helyen van, és a hely kellemes. udvarias a személyzet, a reggeli jó volt, friss és finom. wellnessre sajnos csak az utca túloldalán volt lehetőség egy másik szállodában, ami nem volt nagy szám, de legalább valami. jó, hogy így megoldották, a hidegben jól esett. a palatinus tiszta, kedves hely, amit mindenkinek ajánlok, aki Sopronban jár.
Átlagos 2013. július 28.egyedül járt itt
A Hotellel általában elégedett voltam. Az utca felől volt a szobám,és éjszakánként elég zajosnak bizonyult nyitott ablaknál. Probléma volt még éjszakánként az, hogy szellőztetni kellett a meleg miatt, viszont ha kinyitottuk az ablakot sok volt a szúnyog! Ennek ellenére elégedettek vagyunk a hotellel és a személyzet is nagyon udvariasak és segítő készek voltak! Üdvözlettel: Ihász Imre
Kiváló 2013. június 18. járt itt
Maga a város is egyik nagy kedvencem. Az Új utcàban lévő kis szálloda is azzá vált a legutóbb ott töltött hosszú hétvége után. A személyzet barátságos és segítőkész volt. A bőséges svédasztalos reggeli tényleg bőséges és nem utolsó sorban nagyon finom volt. Akciós csomagot vásároltunk, egy szabadtéri program és egy szolgáltatás tartozott bele.
2013. május 9.a párjával járt itt
Nekem nagyon tetszett a hely, egy-két kisebb problémától eltekintve. A szálloda hangulatos, tökéletesen illik az őt körülvevő utcácskába, az épület különleges színével mégis magára vonja a figyelmet. A belsejét az elegancia és letisztultság jellemzi, ami az apró kis szállodát elbűvölővé teszi.
Palatinus Hotel Sopron - Külső képPalatinus Hotel Sopron - SzobákPalatinus Hotel Sopron - SzobákPalatinus Hotel Sopron - SzobákPalatinus Hotel Sopron - Külső képPalatinus Hotel Sopron - SzobákPalatinus Hotel Sopron - SzobákPalatinus Hotel Sopron - Szobák
Palatinus Hotel Sopron a térképen
9400 SopronÚj u. 23.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 10 Euro / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 6 kg-ig: 25 Euro / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 25 Euro / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 25 Euro / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség