Solar Club Hotel Sopron

Solar Club Hotel Sopron
Solar Club Hotel SopronSolar Club Hotel Sopron
Solar Club Hotel SopronSolar Club Hotel Sopron

Solar Club Hotel Sopron bemutatkozása

A Solar Club Hotel Sopronban, a Lővérekben található háromcsillagos színvonalú szálloda, mely konyhával felszerelt apartmanokban kényelmes elhelyezést biztosít. Sopron történelmi városa rengeteg programot kínál - ezek tökéletes kiegészítői lehetnek az aktív pihenésnek, amelyre a szállodában lakóknak lehetősége adódik, hiszen a közelben uszoda és teniszpálya is található a megannyi túraútvonal mellett.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Solar Club Hotel Sopron vélemények

Szörnyű 2023. november 1.barátokkal járt itt
20 éve járunk ide. Folyamatosan romlok a hely állapota. Most már fűtés sincs az apartmanokban, 2 szobára 1 fűtő klima van, amelyet 21 fokra /! ! ! ! / állítottak 2 m magasan. A másik szobában és a fürdőben 16 fok volt! ! ! A konyhában a gáztüzhelyet rondán lefedték és a tetejére egylapos indukciós lapot tettek!
Solar Club Hotel Sopron - EgyébSolar Club Hotel Sopron - Egyéb
Szörnyű 2023. április 5.barátokkal járt itt
2023. április első napjaiban jártunk itt egy baráti társasággal,ahol az éjszakai mínuszok ellenére nem volt fűtés! Volt egy klíma a szobában, mely nem működött, illetve a távirányítót se bocsátották rendelkezésünkre.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. május 15.a párjával járt itt
Tagságot örökölt a férjem, 2018 őszén jártunk itt utoljára. Évek óta pumpolnak a lift építésére hivatkozva. Még mindig csak épülget. Kétemeletes épületek ellenére szükség van rá, mert jobbára nagy- és dédszülők látogatják unokáikkal és dédunokáikkal, hiszen a tagi jogviszony eladhatatlan.
Szörnyű 2019. május 8.a párjával járt itt
Április 12-én érkeztünk meg ( férjemnek üdülési joga van) az apartman felújított volt,viszont 40-éves székek,fotelek. Az ágynemű tiszta volt,de kb 1 órai fekvés után bogarak leptek el. / ágyi poloska/ ÁNTSZ igazolás van róla. A recepció este 8- tól nem működik,telefonszám felhívása után jött a karbantartó és hozott egy rovarírtót.
Solar Club Hotel Sopron - Egyéb
Szörnyű 2018. március 12.családjával járt itt
Szornyu minoseg. Abszolute nem foglalkoznak a tagokkal. Ez a penznyelde. A szobak borzalmas allapotuak. Evek ota se kisbolt, se etterem nem uzemel. Az RCI-os superior szoba, melyet önköltséggel vettünk igénybe, borzalmas minoseg. Egy het alatt nem sikerult a szoba asszonyoknak egyszer sem bejutni egy takaritasra, egyszer nem csereltek agynemut, torolkozot, a furdoszoba peneszes volt.
Szörnyű 2018. január 27.a párjával járt itt
2018. 01. 19 - 26. Teleltünk Sopronban a Solar Club Hotelban. Tulajdonosok vagyunk, 30 éve járunk ide. Most sajnos a felújítás alatti mókus épületben helyeztek el. Egy napig nem volt víz, utána is csak rozsdás. Két napig nem volt fűtés a szobákban, utána sehol az épületben. A recepción nem szóltak, info nulla! !
2017. november 22.a párjával járt itt
A szállás Retro, de kellemes helyen, nyugodt környezetben a város és az erdő szélén helyezkedik el. Ha nem luxusra vágysz, akkor ez a megfelelő szállás! Tisztaság mindenütt. Kicsi étterem, nyáron a teraszon is lehet étkezni. A parkolás a szállás területén belül is megoldható. Az apartman jó elosztású, kényelmes,a konyha jól felszerelt.
Solar Club Hotel Sopron - Külső képSolar Club Hotel Sopron - Külső képSolar Club Hotel Sopron - Külső képSolar Club Hotel Sopron - SzobákSolar Club Hotel Sopron - Szobák
2016. október 31.a párjával járt itt
Sopron egyik legszebb helyén,a Lővérekben, családiházas övezetben elhelyezkedő Appartman szálló. A szobák kényelmesek, jól felszereltek, bár az egyszemélyes heverők elég keskenyek. A WI-FI csak gyengén működik. A fűtés nem szabályozható. A központilag beállított értéket kicsit kevésnek találtuk.
2016. augusztus 11.a párjával járt itt
Legalább 10 szoba felújítás majdnem kész. Eközben azonban nem figyelnek az apróságokra a többi szoba felszerelésének a teljességére. A személyzet a kérések többszöri noszogatásra teljesíti.
Most éppen van étterem. Nagyétkűeknek jó ár/érték arányon ad svdasztalos ebédet. A kisétűeknek viszont nem éri meg odamenni.
2016. május 11.barátokkal járt itt
Egy kis tavasz fel frissülésre utaztunk Sopronba. A hotel nagyon szép helyen van rá látni az egész városra . Sajnos semmilyen. étkezés még reggeli sincs . Mi gyalog voltunk Egy óra séta lelytnek le és fel bejutottunk a városba. Maga a lakrész teljesen felszerelt . Kellemes. jókat pihentünk . hallgatuk a madarakat. Autósoknak tudom ajánlani .
Solar Club Hotel Sopron - Külső képSolar Club Hotel Sopron - Külső képSolar Club Hotel Sopron - Medence/kertSolar Club Hotel Sopron - SzobákSolar Club Hotel Sopron - Külső képSolar Club Hotel Sopron - Medence/kertSolar Club Hotel Sopron - Szobák