Som Fogadó Étterme Sopronkövesd

a 2 sopronkövesdi étterem közül
szálláshely étterme

Greenfield Hotel Bük, Bükfürd? - Kedvezményes ajánlat félpanzióval
Kedvezményes ajánlat félpanzióval
Greenfield Hotel Bük, Bükfürd?
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Som Fogadó Étterme Sopronkövesd vélemények

Kiváló 2018. december 31.a párjával járt itt
Mi rendszeresen járunk Sopronból az étterembe(nem véletlenül).A legjobb bableves amit eddig ettünk itt található! De nem csak emiatt,hanem a kedves és gyors kiszolgálás,az isteni finom házias ízek,valamint nyáron a terasz hangulata vonz minket ide.Én általában mindenhol fogast eszek,nos ez is itt a legfinomabb!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 10., kollégákkal járt itt
Már sokszor voltam szülőfalum hangulatos kis éttermében a Som Fogadóban, de sohasem jutott eszembe,hogy értékelést írjak. Bájos, kedves kis fogadó Sopronkövesd legszélén a a 84-es út mellett. Nagy parkolója van. Sopron egy ugrásra. A kiszolgáló személyzet mosolygós,kedves,barátságos. Az ételek, a kávé, az édességek mind-mind kiválóak. Minden patyolattiszta, ízléses. Szívből ajánlom mindenkinek! ! !