Huber Cukrászda Sümeg

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Huber Cukrászda Sümeg vélemények

2019. március 22.egyedül járt itt
Most, hogy többet járok Sümegre, a cukrászdák terén is tisztábban látok. A kompexuk a buszpályaudvar/piactér helyen található, mely a vendégkörön is látszik. Finomak a sütemények, különösen egy citrom roló nevezetű, melyet ezidáig nem láttam másutt. A sütemények frissek - látszik, hogy nagy az üzlet forgalma.
Huber Cukrászda Sümeg - Külső kép
Kiváló 2018. április 5.gyerekekkel járt itt
Volt szerencsénk Sümegi kirándulásunkon megtalálni ezt a cukrászdát.Kellemesen érintett minket a sütemények választéka,finomsága és kedvező ára.
2015. november 11.családjával járt itt
A sümegi buszpályaudvar mögött található a Huber Cukrászda, amely családi vállalkozásként üzemel. A kisváros 2 szóba jöhető cukrászdája közül kétségtelenül ebben voltak lényegesen finomabbak a sütik, szerintem a választék is jobb, és az árfekvése is sokkal kedvezőbb.
Huber Cukrászda Sümeg - Külső képHuber Cukrászda Sümeg - BelsőHuber Cukrászda Sümeg - Étel/italHuber Cukrászda Sümeg - Étel/italHuber Cukrászda Sümeg - BelsőHuber Cukrászda Sümeg - Étel/italHuber Cukrászda Sümeg - Étlap/itallapHuber Cukrászda Sümeg - Belső