Sümegi Rétesház Sümeg

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Sümegi Rétesház Sümeg vélemények

Kiváló 2019. április 25.barátokkal járt itt
Véletlenül parkoltunk le az üzlet előtt. Ebéd után voltunk, ennek ellenére nem lehetett kihagyni az íny csiklandó, gusztusos réteseket. Baráti társaságból mindenkinek más kívánsága volt és mindenki kapott a kedvenc réteséből. Kedves udvarias volt a kiszolgáló,tiszta a mellékhelyiség és hangulatos terítők voltak az asztalon. Bármikor járok arra nem hagyom ki.
2019. március 26.egyedül járt itt
Forgalmas helyen, a piactéren található ez a rétesező. Igazi házi nyújtott réteseket kínálnak itt megfizethető áron. A meggyes és a meggyes-mákos rétesek nagyon finomak voltak. Vannak még itt különféle pogácsák is, melyek közül a burgonyást emelném ki. Ez egy nagyon kedves gyerekkori emléket elevenített fel bennem. Kávé is kapható ebben az egyszerű, kedves rétesházban.
Sümegi Rétesház Sümeg - Külső képSümegi Rétesház Sümeg - Étel/italSümegi Rétesház Sümeg - BelsőSümegi Rétesház Sümeg - Étel/italSümegi Rétesház Sümeg - Étel/ital