Terazza Bistro-Bar Sümeg

4,3
a 15 sümegi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, bisztró, bár, vendéglő
Terazza Bistro-Bar Sümeg

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Terazza Bistro-Bar Sümeg vélemények

Szörnyű 2023. június 24.családjával járt itt
2023. 06. 23-án jártam ezen a helyen, ebéd elfogyasztása lett volna a cél, amikor belépve megkérdeztem az ott dolgozó férfi személyzetet. Ketten szeretnénk ebédelni édesanyámmal és van nálam az autóban egy 3 kilós csivava kutyus, zárt táskában a teraszra be lehet-e hozni, hangzott el a kérdésem.
Kiváló 2020. július 31.családjával járt itt
A Terazza olyan helyen van, ahol bármit csinálnak, a kert és a kilátás elviszi. Ezzel nem élnek vissza, tényleg fantasztikusak az ételek és az italok is. A limonádétól kezdve a koktélokon át a kávéig komoly a kínálat. Ha csak inni akarsz valamit, már megéri feljönni ide. Az ételek pedig csodásak, igazi gasztro élmény.
Kiváló 2019. augusztus 10.családjával járt itt
Szomorú, amikor hozzá nem értők húzzák le az ország legjobb éttermeinek értékelését. Olyasmit kifogásolva, amiről mindenki tudja, aki kicsit is jártas a témában, hogy kifogásolhatatlan. 1100-1200 ft egy minőségi kézműves sörre abszolút megszokott. A rövid étlap nem hiba, hanem erény.
Terazza Bistro-Bar Sümeg - Külső képTerazza Bistro-Bar Sümeg - EgyébTerazza Bistro-Bar Sümeg - BelsőTerazza Bistro-Bar Sümeg - EgyébTerazza Bistro-Bar Sümeg - Étel/italTerazza Bistro-Bar Sümeg - Étel/italTerazza Bistro-Bar Sümeg - Étel/italTerazza Bistro-Bar Sümeg - Étel/italTerazza Bistro-Bar Sümeg - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. május 15.a párjával járt itt
Sajnos én nem tudok olyan jó véleményt írni a helyről,mint az előttem szólók. . . Nehezen lehet feljutni ide. Az tény,hogy gyönyörű a kilátás, szép a kertje,meg a bisztro belseje is. A kiszolgálás gyors, a kiszolgáló hölgy kedves volt, de sajnos nem tudja feledtetni az ellenérzést bennem és a páromban.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2016. augusztus 15.a párjával járt itt
Párommal csak egy gyors frissítőre és egy kis desszertre tértünk be a Terazzaba, de ez a rövid idő is elbűvölt minket. Leginkább a kilátás volt lenyűgöző, kiváló randi helyszín igényes pároknak. Az étlapon nem szerepelt tejmentes desszert, de azonnal készítettek részemre külön egy gyümölcsös finomságot.
2016. május 17.barátokkal járt itt
Tettünk egy gasztro-kitérőt a sümegi Terazzában. Azért kitérőt, mert általában nem a fine dining éttermeket választom, a csárda hangulat és ételek nagyobb mennyisége jobban vonz. De kíváncsi voltam. Nem bántam meg. Gyönyörű a hely, pazar kilátás a várra, és az épület tényleg olyan, mintha Toszkánában lennénk.
Terazza Bistro-Bar Sümeg - Étel/italTerazza Bistro-Bar Sümeg - Étel/italTerazza Bistro-Bar Sümeg - Étel/italTerazza Bistro-Bar Sümeg - Étel/italTerazza Bistro-Bar Sümeg - Étel/italTerazza Bistro-Bar Sümeg - Külső kép
Kiváló 2016. április 5.barátokkal járt itt
Az étteremhét keretében jártunk a Terazzában. A hely hangulatos, a teraszokról lenyűgöző a kilátás a sümegi várra. 4900 Ft-ért 3 fogásos menüsort kaptunk, +2 fogás grátisz ízelítővel. A fogások jól megkomponáltak, különlegesek voltak. Tökéletes ízvilág,állag, hőmérséklet.
Terazza Bistro-Bar Sümeg - Étel/italTerazza Bistro-Bar Sümeg - Étel/italTerazza Bistro-Bar Sümeg - Étel/italTerazza Bistro-Bar Sümeg - Étel/italTerazza Bistro-Bar Sümeg - Étel/italTerazza Bistro-Bar Sümeg - Étel/italTerazza Bistro-Bar Sümeg - Étel/italTerazza Bistro-Bar Sümeg - Étel/italTerazza Bistro-Bar Sümeg - Étel/ital
Kiváló 2015. augusztus 23.barátokkal járt itt
A sümegi várral szinte egy magasságban elhelyezkedő, csodálatos panorámával bíró elegáns étterem. Nagyon igényes mind a kert , mind az étterem kialakítása. Az étlap csak néhány fogást tartalmaz, de állandóan változik, a beszerezhető alapanyagok függvényében. A kiszolgálás figyelmes, udvarias.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
A sümegi várral szembeni domboldalon helyezkedik el az étterem. Mediterrán hangulatú, teraszos kialakítás jellemzi, fantasztikus panorámával a várra. A konyhát egy osztrák séf vezeti. Az alapanyag választás körültekintő, a fűszereket maguk termelik, minden friss. Az étlap nem állandó, egyszerűnek hangzó ételeket ne várjunk.