Thirty's Étterem & Pizzéria Sümeg

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Thirty's Étterem & Pizzéria Sümeg vélemények

Kiváló 2022. augusztus 22.barátokkal járt itt
A Sümegi vártól lefele egy pár száz méterre található a THIRTY'S ÉTTEREM és PIZZÉRIA. Kívülről nem éppen egy bizalomgerjesztő helynek tűnik,de az értékelések alapján mi is kipróbáltuk. Egy nagycsaládos baráti társasággal jártunk itt. A gyerekek pizzát rendeltek.
Thirty's Étterem & Pizzéria Sümeg - EgyébThirty's Étterem & Pizzéria Sümeg - EgyébThirty's Étterem & Pizzéria Sümeg - EgyébThirty's Étterem & Pizzéria Sümeg - EgyébThirty's Étterem & Pizzéria Sümeg - EgyébThirty's Étterem & Pizzéria Sümeg - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 21.családjával járt itt
Várlátogatás után ültünk be, mert a Várcsárda a múltkor nem győzött meg minket. Kívülről télen nem éppen hívogató, de ahogy megláttam a pizza kemencét, már voltak reményeim. Mosolygós kedves felszolgáló hölgy, időben érkezett mindennel. Pizzát, és húsételt is kértünk, minden teljesen normális időn belül érkezett.
Gyenge 2015. augusztus 24.a párjával járt itt
Több hónapig jártam ide a feleségemmel, télen is. Egyre lassúbb lett a kiszolgálás a konyha miatt, es az ételeket elégetve is felszolgálták, mintha mi sem történt volna. Többet már nem megyek oda, mégha más lehetőség nem lesz a környéken akkor sem. Csak üdítőig 34 percetvártam, az étel 60 perc alatt nem készült el.
Kiváló 2013. november 8.családjával járt itt
A hosszú várnézés és alapos ismeret begyűjtés után nagyon megéheztünk és betértünk pizzázni ebbe a kedves "vendég csalogató" étterembe. Nem bántuk meg, mert gyors volt a kiszolgálás, finom volt a rendelt étel. Az étterem ragyogott a tisztaságtól. Ha újra Sümegen járunk feltétlenül ide térünk be ebédelni. Mindenkinek szívből ajánlom ezt a kedves helyet.
Kiváló 2013. június 12.a párjával járt itt
Ebéd helyszínéül választottuk a sümegi vár (és a főút) mellett lévő éttermet. Mivel az idő jó volt, kint ültünk le, ami csak azért nem volt jó választás, mert pár méterre zúgtak el mellettünk a kocsik. Ezen átlendülve rendeltünk és viszonylag hamar ki is hozták az igen méretes adagokat.