Kisfaludy Étterem és Vendégház Sümeg

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Kisfaludy Étterem és Vendégház Sümeg vélemények

Kiváló 2023. január 7.családjával járt itt
Teltház volt karácsonykor délben. Hihetetlen. Alig talált asztalt a pincér, és egyből sajnálkozott is, hogy csak egy óra múlva lesz a rendelésből valami, mert kettő csoport is étkezik. Ennek ellenére ottmaradtunk és rendeltünk. Az idő előrehaladtával elfogyasztottuk az asztalra kitett összes szaloncukrot.
Kiváló 2018. november 22.egyedül járt itt
Sümegi kiküldetésem alkalmával két éjszakát is eltölthettem a vendégházban. Csodálatos helyen van a komplexum. Ez az utca irigylésre méltóan megőrizte polgári, kisvárosi varázsát. Szobám kicsit retro hangulatú volt. A személyzet mindig kedves és udvarias. Legnagyobb nyomot az étterem hagyta bennem.