Gorsium Étterem Szabadbattyán

Aura Hotel Balatonfüred

Gorsium Étterem Szabadbattyán vélemények

2076
Átlagos 2022. április 18.a párjával járt itt
Akárcsak ZigZagnak, nekem is az volt, gyerekkoromban a vágyott bulihely, hogy álljunk meg itt, a balatoni országúton a Gorsium étteremben, a felszolgálók "rabszolgákra" hajazó cuccokban szolgátak fel és olyan vadhúsokat és más ételeket lehetet kapni, amiket máshol nem. Szóval, ünnep volt itt megállni, emlékezetes élmény.
Gorsium Étterem Szabadbattyán - BelsőGorsium Étterem Szabadbattyán - BelsőGorsium Étterem Szabadbattyán - BelsőGorsium Étterem Szabadbattyán - Külső képGorsium Étterem Szabadbattyán - Külső képGorsium Étterem Szabadbattyán - Külső képGorsium Étterem Szabadbattyán - Külső kép
Szörnyű 2018. április 29.gyerekekkel járt itt
Székesfehérváriként élményszámba ment gyermekkoromban, amikor szüleimmel vagy a család többi tagjával kilátogattunk a város határától pár kilométerre eső Gorsium Étterembe. Az étterem különösen híres volt kiváló vadételeiről, hangulatos terasszal, árkádos, római épületeket idéző falaival, elegáns belső kialakításával, és arra is emlékszem, hogy a kertben fácánokat tartottak, amelyből később a remek fácánleves is készült.
Szörnyű 2016. május 16.gyerekekkel járt itt
Szörnyű , romlott ètelek. A pincèr a jelzèsünkre egy nevetsèges kifogást rögtönzött. SOHA!!!!
Kiváló 2015. október 28.gyerekekkel járt itt
Nekem nagyon tetszik a hely, mert hangulatos, finoman főznek, mindig vadból készült ételeket rendelek. Egy hosszú út előtt csodás. Nagyon tiszta, kulturált. Van egy kis játszótér is mellette, gondolva a gyerekekre is. Benzinkút is van, de ezt nem reklámozom.
Nagyon régóta épült ez az étterem, de pár éve kicsit átalakították, de szerencsére a lényeg megmaradt. :-))) Mindenkinek ajánlom!