Pokol Pince Étterem Szabadbattyán

2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Pokol Pince Étterem Szabadbattyán vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Kiváló 2022. november 6.családjával járt itt
A Székesfehérvárról Balatonra vezető 7-es főút mellett fogadja vendégeit évtizedek óta a jól bejáratott és méltán népszerű étterem. Udvarias fogadtatás, gazdag választékból rendelhető finom, ízletes ételek, bőséges adagok és közepes árkategória jellemzi az éttermet. Búcsúzáskor a hölgyek virágot is kaptak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2021. május 15.gyerekekkel járt itt
Egyszerű, útmenti, kockás abroszos étterem, de teljesen rendben van. Tiszta, az ár/érték nagyon jó. Adagok nem kirívóan nagyok, de éppen elég egy normál étvágyú embernek. A kiszolgálás udvarias, gyors és figyelmes. Az italok és ételek rendben vannak, egyszerű frissen sülteket választottunk, mert siettünk nyaralásból hazafelé jövet, nem akartunk semmi meglepetést.
Pokol Pince Étterem Szabadbattyán - EgyébPokol Pince Étterem Szabadbattyán - Étel/italPokol Pince Étterem Szabadbattyán - Étel/italPokol Pince Étterem Szabadbattyán - Étel/italPokol Pince Étterem Szabadbattyán - Étel/ital
Kiváló 2019. március 12.családjával járt itt
Legtöbb étterem kínálatából sajnos lekerült a rántott sajt hasábkrumplival. Egy vegetáriánusnak alapeledel.
Na itt megkaptuk! ! ! Gyorsan, frissen, ropogósan, nagy adagot, ahogy azt kell. Utána még bevágtunk két somlóit: csokiöntet, piskóta, dió, mazsola minden benne volt. Frissen csapolt sör, hideg üveges Coca-cola, kedves pincér hölgy. Elégedetten távoztunk, visszatérünk!
Kiváló 2018. augusztus 12.családjával járt itt
Horvátországi nyaralásból hazafelé jövet találtunk rá a helyre. A környéken sehol nem kaptunk vacsorát. Internet segítségével viszont sikerült . Nagyon kedves pincèr fogadott bennünket. Hatalmas adag ételt kaptunk, viszonylag gyorsan. Az ètel nagyon finom volt. Mindannyian jólakottan ès megelègedve folytattuk hazafelé az utat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. február 13.barátokkal járt itt
Ilyen rövid idő alatt még sehol nem sikerült megkapnunk az ételt, mint itt, nem is értjük hogyan lehetséges, mivel ez egy nagy befogadóképességű, és általában zsúfolásig megtelt hely. Az ételek hatalmas adagok, és ízletesek, de senki ne keressen különlegességeket, vagy modern konyhai trükköket.
Kiváló 2016. november 25., kollégákkal járt itt
2016. 11. 24-én voltunk ott műszakbulin. A Pince busza értünk jött és vissza is szállított. A pincérek nagyon udvariasak voltak, a kiszolgálás gyors volt. Én velővel, gombával töltött pulykamellet ettem, nagyon ízlett, nem sajnálták belőle a tölteléket!
Kiváló 2015. október 8.barátokkal járt itt
Körülbelül egy éve Székesfehérváron szálltunk meg az egyik horgásztúránk állomásán, s az ingyenes transzfert kihasználva -amely pontos volt oda-vissza- egy vacsora erejéig érkeztünk ide. Csak annyira éreztük jól magunkat hogy az idén ismét ellátogatunk ide magunkkal hozva két horgászkománkat. . .
Kiváló 2015. május 25.a párjával járt itt
Délután 1/2 3-kor tértünk be a Pokol pincébe: a 7-es úton utazva már majdnem "mindegy" volt, hogy hol és mit eszünk, annyira éhesek voltunk. Hosszú kilométerek óta kerestünk valamit, ahol megebédelhetünk. A hely elsőre kissé "retró" benyomást keltett régi berendezésével, közepesen intenzív ételszaggal.
Kiváló 2015. április 8., csoporttal járt itt
Névnapozni és egy születésnapost ünnepelni mentünk a Pokol Pincébe. Előre lefoglaltuk a helyet, mivel nem kevesen (34 fő) érkeztünk. Amint beléptünk, hangulatos zene, kedves pincérek fogadtak. A szakácsok gyorsak, hiszen röpke 30 perc alatt mindenki előtt ott volt a hatalmas adag, amelyet nagyon ízletesen készítettek el.
Szörnyű 2014. március 11.a párjával járt itt
A hely már a belépéskor nyomasztó: egy 25 X 4 méteres cső a földszinten, amely megismétlődik a pincében. A bútorok a 60-as évekből itt maradtak, kb. azóta nem költhettek semmit az infrastruktúrára. Sajnos az előjelek igazolják a sejtést: ahol a dizájn abszurd, ott az ételek is azok.
Pokol Pince Étterem Szabadbattyán a térképen
8151 SzabadbattyánPokol dűlő