A Szűcs Fogadója Szada

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

A Szűcs Fogadója Szada vélemények

2024. április 2.a párjával járt itt
Kedvencem a Hagymás rostélyos.
Itt remekül készítik.
Hangulatos, kellemes hely udvarias személyzettel.
Időben kell asztalt foglalni, mindig tele van.
Máskor is jövünk!
Kiváló 2023. április 12.barátokkal járt itt
A személyzet nagyon kedves. Az ételek isteni finomak és bőségesek és meglepően jó árban vannak Az étterem tiszta , rendezett. Az ételekre nem kellet sokat várni. Biztos,hogy vissza fogunk térni !
A Szűcs Fogadója Szada - EgyébA Szűcs Fogadója Szada - EgyébA Szűcs Fogadója Szada - Egyéb
Szörnyű 2022. augusztus 21.barátokkal járt itt
Ebédre érkeztünk, a hely hétköznap lévén egyáltalán nem volt tele, és bár több pincér dolgozott szinte tudomást sem vettek a vendégről. Az italok megérkeztek, de az étel megrendelése rendkívül bonyolult feladatnak bizonyult, mert senki felénk sem nézett.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Kiváló 2022. június 27.családjával járt itt
Mivel felkapott étteremről van szó, jóval korábban foglaltunk a teraszra egy négyszemélyes asztalt. A választott ételek bőségesek és nagyon finomak voltak. A csapolt sörről nem is beszélve. A kiszolgálás a teltház ellenére nem volt lassú, a pincérek udvariasak voltak. Az általam választott gyümölcslevessel és marhapörkölttel teljesen meg voltam elégedve.
A Szűcs Fogadója Szada - Külső képA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Étel/italA Szűcs Fogadója Szada - Étel/ital
Gyenge 2020. november 5.a párjával járt itt
Házassági évfordulóra mentünk, de csalódás volt. Sötét a hely, pedig ablak mellé kaptunk helyet. Az ablak nyitva volt, kértük, hogy csukják be, mert ránk jön a huzat, nem tetszett a pincérnek. Ez volt az első pont, amikor majdnem távoztunk. (Az asztalt nem mi választottuk, nagyjából ültetve lettünk, pedig elég sok üres asztal volt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2020. október 21.a párjával járt itt
Veresegyházáról hazafelé menet tértünk be ide, és nagy meglepetésünkre kiváló ételek, minőségi kiszolgálás és barátságos árak fogadtak minket. A konyha magyaros, az adagok bőségesek, a fogások kiváló minőségűek és nagyon finomak. Életünk legjobb brownieját itt fogyasztottuk el.
Kiváló 2020. június 7.családjával járt itt
Vasárnap délre hárman mentünk ebédelni. Végtelenül kedvesen, udvariasan fogadtak bennünket. Mind a három főétel rendkívül ízletes, nagyon finom volt. A betyár szeletet jól fűszerezték, forrón hozták. A rántott harcsa is friss volt. A libamájat is bármikor ismételnénk. A végén már csak pihegtünk a nagy adagoktól, de nem hagytuk ki a somlóit.
Szörnyű 2020. január 10.családjával járt itt
A fizetőpincér stílusa kritikán aluli! Többszöri tapasztaltuk. Inkább hasonlítanám egy kocsmához, mint étteremhez! Koszos asztal, homályos világítás. Nagy csalódás!
2019. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Egy esküvői ebédre voltunk hivatalosak erre a helyre. Az étterem egy út szélén található, megfelelő méretű parkolóhellyel. A berendezés ízléses, szép, jó hangulatot áraszt. Az ételek húsos tál: töltött pulyahús, rántott hús, rántott gomba, rántott sajt, kacsacomb, rántott cukkini vegyes körettel finom volt, de semmi extrát nem tartalmazott.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. június 26.családjával járt itt
Kellemes meglepetés volt az étterem több szempontból: nagyon finom ételek, az árak is korrektek, a hangulat jó, a kiszolgálás is jó. Mindenki (négyen voltunk) nagyon elégedett volt, ajánlom bárkinek!
A Szűcs Fogadója Szada - Étel/ital
A Szűcs Fogadója Szada a térképen
2111 SzadaDózsa György u. 2/3.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar, nemzetközi
grill ételek