Őrszem Fogadó étterme Szalafő

Őrszem Fogadó étterme Szalafő
Őrszem Fogadó étterme SzalafőŐrszem Fogadó étterme Szalafő
Őrszem Fogadó étterme SzalafőŐrszem Fogadó étterme Szalafő

Őrszem Fogadó étterme Szalafő bemutatkozása

Nyugat-Dunántúlon, az Őrség szívében fekszik egy kis falu: Szalafő. Nevét az itt csörgedező Szala-patakról kapta. Itt nyitottuk meg az Őrszem Fogadót 2008-ban.
Földszinti vendégterünkben a térség jellegzetes ételeit kínáljunk, így például a gomba (vargánya), a krumpli és a tökmag konyhánk tipikus alapanyagai.

Kerca Bio Farm Kercaszomor - Napi árak
Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti

Őrszem Fogadó étterme Szalafő vélemények

Szörnyű 2023. október 1.családjával járt itt
Tegnap du egy késői ebédre tértünk be négyen, Két dödölét és két fél adag vadpöris dödölét fogyasztottunk. Szép kártyával fizettünk, sajnos nem ellenőriztem le a tételek darabszámát de ez itt szükséges. +1 vadpöris dödöllét számoltak fel 3815Ft-al sikerült becsapniuk.
Kiváló 2022. szeptember 13.barátokkal járt itt
Nagyon jó a konyha, isteni volt minden étel! A környezet és az étterem nagyon barátságos, a külső teraszos rész a napsütésben szenzációs. Nagyon-nagyon jót vacsoráztunk itt. Kedves és barátságos volt a kiszolgálás. Az árak nem voltak elszálltak. Jövünk még sokat, csak a szakács is maradjon!
Kiváló 2020. július 20.a párjával járt itt
Hangulatos őrségi szállásunk étterme- csendes helyen. Ebédelni lementünk. Gyümölcs levest választottunk, sok finom színes eper és ribizlivel volt tele a bögre. Főételként túros tészta, szalonnával és tejfellel, és dödölle volt választásunk. A túros tészta sajnos hideg volt, - elnézést kérve újra meleg lett.
Kiváló 2018. június 11.a párjával járt itt
A két személyes tál nagyon finom volt és szerintem simán elég 4 főnek is. A mosolygós burgonya kicsit fura de nagyon finom. Gyerekeknek biztos nagyon tetszik. Nekünk a gombás töltött hús volt a kedvenc. Az árra sem lehet semmi panasz.
1947
2018. április 9.a párjával járt itt
Már 3. alkalommal jártunk itt e szép kis fogadóban. Először barátunk csalt be a tökös-mákos rétesre, melyet azóta se hagyunk ki. Most levest is fogyasztottunk, hát ez lehetett volna melegebb, de finom volt. Utána tökös-mákos rétest ettük, amit frissen és melegen hoztak ki. Vettünk egy hidegen sajtolt tökmagolajat is, mely fantasztikus. A kávé és a sör is rendben volt.
Szörnyű 2017. augusztus 25.egyedül járt itt
Az étkekről azért írtam jót mert mindenki dicséri és biztos az. Nekem este kilenc órakor már élből nem volt semmi de kaptam egy korsó sört bár a hölgy erősen grimaszolt hogy mit képzelek. Reggeliről nem esett szó hogy lehet. Hét órától kerestem a környéken valami kávézási lehetőséget 10 km-es körzetben semmi.
Szörnyű 2017. július 13.családjával járt itt
Igazi őrségi ételeket szerettünk volna kóstolni és a szállásadónk ajánlására az Őrszem fogadóba tértünk be egy korai vacsorára. Az étlapról őrségi ételeket választottunk, erdei gombalevest hajdinával, vasi paprikás szeletet, őrségi dödöllét pirított hagymával és tejföllel, desszertnek túrós-meggyes rétest.
Kiváló 2016. január 12.gyerekekkel járt itt
Anyukám 60. szülinapja alkalmából mentünk el egy őrségi hétvégére. A szülinapi vacsorát előre megrendeltük minden nagyon finom és friss volt.
Mivel számítottak ránk, rekordgyorsasággal kerültek ki az ételek elénk.
Mielőtt hazaindultunk volna, két nap elteltével, bementünk rétesért, ami szintén nagyon finom volt.
Hangulatos, családias, otthonos hely. Bármikor visszatérnék!
2015. október 28.családjával járt itt
Nagyon gyorsak voltak, mert egy zárt körű rendezvény kezdődött. Addig még volt majdnem 2 óránk. Az étterem tele volt, de mindenkit gyorsan kiszolgáltak. Az ételek nem voltak kimagaslóak, jók voltak. A család egyik tagja a környékre való, ő azt mondta a dödölle nem ilyen. Nem ismerjük milyen az odavaló, nekünk ízlett.
Kiváló 2015. október 26.a párjával járt itt
Nevezhetjük fogadónak, vendéglőnek, falusi kocsmának, mindenképp megállja a helyét. Az ételek finomak az adag elegendő, bőséges, a sör hideg, a kiszolgálás gyors. Használhatsz kártyát is. Az előterében a falu népével ismerkedhetsz, akik barátságosak. Ennek az eldugott zugnak az életébe pillanthatsz bele. A belső kiképzése a sok fával hangulatos és ami a fontos nem lelakott! !
Őrszem Fogadó étterme Szalafő a térképen
9942 SzalafőTemplomszer 22/C
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • terasz
H-V
magyar, tájjelegű, őrségi