Horog Étterem & Delicatesse Szálka

Horog Étterem & Delicatesse Szálka
Horog Étterem & Delicatesse SzálkaHorog Étterem & Delicatesse Szálka
Horog Étterem & Delicatesse SzálkaHorog Étterem & Delicatesse Szálka

Horog Étterem & Delicatesse Szálka bemutatkozása

Ízek, melyekért érdemes útra kelni
Látogasson el hozzánk, és kóstolja meg Szálka ízeit!
Az élet túl rövid az átlagos ízekhez.
A legjobb emlékek nem egy gyorsétteremben születnek.
A kincset érő ízeket a Horogban találja.
Távol a város zajától, közel a természethez
Nálunk egy hétvégi kirándulás és egy hétköznapi ebéd során is nyugalomra lelhet.

Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Horog Étterem & Delicatesse Szálka vélemények

Gyenge 2023. augusztus 3.a párjával járt itt
Egy hétköznap ebéd időben a Grábóci kirándulásunk után álltunk meg a sokak által dicsért Horog étteremnél. Talán a legpozitívabb dolog az volt, hogy érkezésünkkor két fiatal felszolgáló (egy fiú és egy lány) fogadott, és rögtön, kérdezés nélkül egy kancsó hideg vizet, és két poharat tettek az asztalunkra.
Horog Étterem & Delicatesse Szálka - Külső képHorog Étterem & Delicatesse Szálka - Étel/ital
Kiváló 2021. szeptember 9.barátokkal járt itt
Nagyon sok jót olvastunk erről az étteremről, így pécsi utazásunk záróakkordjaként ezt az éttermet választottuk egy születésnapi ebédhez. Kedves fogadtatásban volt részünk, és bár előbb érkeztünk a foglalt időpontnál, egyáltalán nem volt fennakadás.
Horog Étterem & Delicatesse Szálka - Étel/ital
Kiváló 2021. szeptember 5.barátokkal járt itt
Tizenkét fős társasággal voltunk, a felszolgáló segítőkész, profi, az ételek kifogástalanok mint látvány, mint íz tekintetében, szívből gratulálok a csapatnak és a tulajdonosnak. Bár Zalaegerszegről érkeztünk, biztos, hogy sort kerítünk egy újabb látogatásra. Üdv:
2020. augusztus 30.a párjával járt itt
Szálka ismertebb étterme különleges étlappal a magyar vidéki átlaghoz képest. A pincérek készségesek, udvariasak voltak.
Gyenge 2018. június 3.családjával járt itt
Gyereknapon foglaltunk 4 fő-re asztalt,fácánlevest szerettünk volna enni,helyette többször melegített iszonyú sós zaccos valamit kaptunk.A cigánypecsenye se állt a helyzet magaslatán.Csak a sok vendégre való tekintettel nem reklamáltunk. A hely gyönyörű a kiszolgálás rendben volt,de a szakácsot a konyha közelébe se engedném.
Kiváló 2018. április 13.a párjával járt itt
Április 7-én egy hosszab túra után fogyasztotuk el fínom vacsoránkat az éttremben. Udvarias volt a kiszolgálás, melegen/javaslom másoknak is az étterm felkeresését egyébek mel

lett fácánleves és vegyestálak elpusztítása céljából.
Kiváló 2017. szeptember 8.a párjával járt itt
Pár napos pihenésünk első estéjén tértünk be ide, szülinapom megünneplésére. Minden tökéletes volt, az étterem hangulatos, nem túl hivalkodó, figyelmes apróságok a női mosdóban, stb. A pincérlány profi és még kedves, udvarias, mosolygós is. Az étel olyan volt, ahogy elképzeltem, mennyisége pont elegendő.
Kiváló 2016. november 3.barátokkal járt itt
Egy szép őszi kirándulós nap végét koronáztuk meg barátainkkal Szálkán a Horgas Étterem & Delicatesseben.
Az étterem hangulatos, egyszerűen magával ragadó. Minden apró részletre figyelnek. A pincérek kedvesek, segítőkészek és udvariasak voltak. Az ételek kinézete, íze felejthetetlen marad számunkra. Ár érték aránya kiváló.
Bátran ajánlom mindenkinek!
Horog Étterem & Delicatesse Szálka - Étel/italHorog Étterem & Delicatesse Szálka - Étel/italHorog Étterem & Delicatesse Szálka - Étel/italHorog Étterem & Delicatesse Szálka - Étel/italHorog Étterem & Delicatesse Szálka - BelsőHorog Étterem & Delicatesse Szálka - Külső kép
Kiváló 2016. október 25.gyerekekkel járt itt
Családi ebédre mentünk. Az étterem és környezete tiszta, rendezett. A személyzet udvarias, segítőkész. Az ételek kiválóak, ízlésesen tálalva. Az ételek mennyisége bőséges. Ár érték arány kiváló. Minden részletre figyelnek. Több ilyen hely kellene,ide szívesen visszamegy az ember, valamint bárkinek nyugodt szívvel ajánlom. Nem utolsó sorban családbarát !
Kiváló 2016. október 6.családjával járt itt
Családi ebédre tértünk be az étterembe és csak legekben tudok róla beszélni. Telefonon foglaltam asztalt és nagyon kedves volt az illető, akivel beszéltem. Jó idő volt, ezért a teraszon kaptunk asztalt. Az étterem és a környezete tiszta, rendezett, igényes. A pincér mosolyogva várt bennünket és az asztalunkhoz kísért.
Horog Étterem & Delicatesse Szálka a térképen
7121 SzálkaKossuth Lajos u. 89.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-K
zárva