Szalki Fogadó étterme Szalkszentmárton

Ez a hely megszűnt!
a 0 szalkszentmártoni étterem közül
borozó, étterem, pizzéria, söröző, szálláshely étterme, vendéglő, halétterem
Szalki Fogadó étterme Szalkszentmárton
Szalki Fogadó étterme SzalkszentmártonSzalki Fogadó étterme Szalkszentmárton
Szalki Fogadó étterme SzalkszentmártonSzalki Fogadó étterme Szalkszentmárton

Szalki Fogadó étterme Szalkszentmárton bemutatkozása

A Szalki Fogadó az 51-es főút mellett található, a Budapesttől számítva a 63-as kilométerkő után Szalkszentmártonban, országos hírű horgászvizek tőszomszédságában. 120 főt befogadó éttermünk házias ételekkel, a nemzetközi konyha ízeivel és tájjellegű különlegességekkel várja kedves vendégeit.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Szalki Fogadó étterme Szalkszentmárton vélemények

Kiváló 2017. március 31.barátokkal járt itt
Tíszta,gyönyörű,hatalmas étterem,kis boxokkal! Mindenki aki erre jár kóstolja meg a csülköt amit itt készítenek! Hatalmas adag! Lecsós karika burgonyával! Isteni finom! Kedves felszolgálók,gyors kiszolgálás,hatalmas mosollyal! Volt részem az alsó részen működő kis vendéglőben is vendégeskedni!
Kiváló 2016. április 17.családjával járt itt
Keddi napon "tévedtünk" erre, Kalocsára látogattunk. Súlyos közúti balesetem után, ahol vétlenül de áldozatként egyetlen túlélő voltam, 18 év elteltével sikerült újra a volánhoz ülnöm, ki akartam próbálni magam ismét az autóban sofőrként. Sajna hamarabb fáradok, mint gondoltam, de mindenképpen meg akartam állni kicsit pihenni - ne okozzak problémát másoknak.
Szalki Fogadó étterme Szalkszentmárton a térképen
6086 SzalkszentmártonHősök tere 16.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csocsó • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus, NEMZETKÖZI