Czetis Ház Étterem Szár

03.28-12.23.
Villapark Várgesztes

Czetis Ház Étterem Szár vélemények

Kiváló 2018. október 31.egyedül járt itt
Nagyon jó hely, finom ételek remek kiszolgálás. Nagyok az adagok nagyon igényesen tálalva és felszolgálva. Stílusos romantikus hangulat. Bátran állítom , hogy a környék legjobb étterme. Kiszolgálás csillagos ötös. rég voltam ennyire jól kedvesen kicsit sem tolakodóan kiszolgálva. . . ételek frissek jók. . . . Ajánlom mindenkinek . . a pálinkafőző űrbázis pedig lenyűgöző
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2018. július 13.a párjával járt itt
Egy szombati napon(délután) érkeztünk kettesben,senki nem volt a pincéreken kívül ,miközbe azt hittem még asztalunk sem lesz . Olvastam róla már és kiváncsivá tett ,hát menjunk nézzük meg,ugysincs messze nekünk. Kacsát választottam az étlapról pálinkás szilvával ,nem volt rossz ,de ettem mar jobbat.
Kiváló 2018. június 9.gyerekekkel járt itt
Régen kinéztem magamnak a helyet de mindig valamiért kimaradt. most pótoltuk és nem bántuk meg. nagyon szép nagyon tiszta nagyon jó. . . . . . . . . . . . . . kiszolgálás csillagos 5 . . . . rég voltam ennyire jól kedvesen kicsit sem tolakódoan kiszolgálva. ételek frissek jók számomra kicsit sok, igaz talán ez a mostani trendek miatt mondanám de ha éhes az ember akkor azért le csúszik minden. mi becsomagoltattuk és vacsira megettük otthon ami nem ment az étteremben.
Kiváló 2017. október 28.családjával járt itt
Nem régenolvastam a helyről, gondoltam, egy kirándulás után jó lesz. Tévedtem: ide eljönni bármikor, bármilyen időben érdemes! Kellenek az ilyen helyek: jó értelemben vett vidéki polgári vendéglő. Már a ház külseje megnyerő, a berendezés tovább fokozza a hangulatot. Tetszik a pálinkafőző is. Ez nem csak egy vendéglő, hanem palinkafőzde is.
Kiváló 2017. március 28.barátokkal járt itt
Családias hangulatú, megismételhetetlen gasztronómiai élményt nyújtó sörkóstólóval egybekötött négyfogásos vacsorán vettünk részt, a sörmanufaktúra és a séf részvételével az asztalnál, finom ízekkel, jó hangulattal, felejthetetlen élményt szerezve.
Czetis Ház Étterem Szár - Étel/italCzetis Ház Étterem Szár - Étel/italCzetis Ház Étterem Szár - Étel/ital