Halászcsárda Vendéglő Szarvas

Három éjszakás pihenés
2024.10.02-ig
Lelkesház Szarvas
Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ
Nem csak a húszéveseké a világ
2024.05.31-ig
Hotel Kumánia Kisújszállás
Garden Hotel Szolnok - Relax ajánlat
Relax ajánlat
Garden Hotel Szolnok

Halászcsárda Vendéglő Szarvas vélemények

Szörnyű 2023. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Egy yorkival még az előtéri kerthelységbe sem lehet bemenni. Két gyerekkel simán kiküldtek, mert van velünk egy 3 kg-os kiskutya, úgy, hogy elvitere rendeltünk kétszemélyes tálat, tésztát... tehát fogyasztottunk, és szomjas volt a gyerek, csak egy limonádét szeretett volna, amíg kihozzák az ételeket.
Kiváló 2023. augusztus 23.a párjával járt itt
Nagyon finom volt mindkét étel amit kértünk.
A kiszolgálás gyors és figyelmes volt.
Ár érték arányban nagyon jó.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Halászcsárda Vendéglő Szarvas - Egyéb
Kiváló 2023. július 28.a párjával járt itt
Párom nem eszi meg a halat. Mégis ezt a helyet választotta, mert helybéli ajánlotta. Nem bántuk meg! Finom borjúpaprikás evett, kellemes hűs árnyékban, profi felszolgálással. Én maradtam a halászlénél, ha már halászcsárda. A korhely halászlevük csillagos ötös. Pont annyira savanykás, hogy ne domináljon a citrom íze, viszont nyáron kellemes legyen. Mellé enyhén csípős. Kiváló.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2023. június 27.gyerekekkel járt itt
Egy több napos családi összejövetel végére tettük fel a pontot. Úgy döntöttünk, hogy mielőtt mindenki megy haza a saját otthonába, még egy közös ebédre betérünk ide. Lehet, hogy máskor nincs ekkora forgalom, most eléggé zsúfoltnak éreztük az éttermet. Végül megkaptuk a rendeléseket, mindenki kedvére rendelt.
Gyenge 2023. március 1.barátokkal járt itt
Szegyen hogy magát tradicionalisnak nevezö halászcsárda ilyen szintü moslékot szolgal fel pontyhalászlé cimszó alatt
Átlagos 2023. február 25.a párjával járt itt
Először jártunk feleségemmel együtt Szarvason. Mint a gasztronómiában is igen igényes vendégként, egyben pedig halászlé imádóként, céloztuk meg a Halászcsárdát. A csárda belső kialakítása nevének megfelelően hangulatos. A pincér kedvesen segítőkész, és őszinte volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 239 feltöltött kép
2022. július 16.a párjával járt itt
Ritkán járunk Szarvason, de sosem hagyjuk ki a csárdát. Itt készítik a legjobb, ropogós sült hagymás haltepertőt. Egy adag bőséges, mindig ketten szoktuk elfogyasztani, mert utána még harcsa halászlevet is eszünk belsőséggel. A halászlé most kicsit másabb volt a megszokottól, lecsós ízre húzott, túlment benne a paradicsom.
Szörnyű 2022. február 12.a párjával járt itt
Borzasztó haltálat kaptunk. Ehetetlen volt. A pincér kedves volt, valószínüleg mi választottunk rosszul, de elveszett a bizalom, legközelebb biztos nem ide jövünk. A kávé jó volt. . . .
Az étlapon csak hagyományos ételek vannak, ennek tudatában ültük be. Sajnos nagy csalódás volt. . . hol egyen az ember halat ha nem halászcsárdában. . . hát itt ne. . .
Szörnyű 2021. szeptember 18.családjával járt itt
A halászlé ehetetlenül sós volt. Életem legrosszabb halászlevét ettem. A kiszolgálás nem épp barátságos. Nagyon nagy csalódás volt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Szörnyű 2021. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Minősíthetetlen ételeket kaptunk. . . . . . A süllő file bakonyi módra. . . . majdnem 4 ezer forintért. . . A FILE bőrös, szálkás, a gombapaprikas ehetetlenul keserű, a nokedli száraz. Másik étel korete (rizs) száraz. Káposzta saláta lé nélkül, csont száraz volt.
Régebben voltunk itt néhányszor, nem mondom, hogy tökéletes volt, de normális, átlagos ételek voltak.