Régimódi Étterem Szarvas

étterem, vendéglő
Régimódi Étterem Szarvas
Régimódi Étterem SzarvasRégimódi Étterem Szarvas

Régimódi Étterem Szarvas bemutatkozása

"Ha meg volt elégedve vendéglátásunkkal, térjen vissza. Ha nem, tréfálja meg ismerőseit, és küldje ide Őket! "
A családi üzemeltetésű, stílusos berendezésű Régimódi Étterem 1996. óta várja vendégeit Szarvastól 4 km-re, az Orosházi úton, egy felújított, hajdani iskolaépületben.

Lelkesház Szarvas - Három éjszakás pihenés
Három éjszakás pihenés
2024.10.02-ig
Lelkesház Szarvas
Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ
Nem csak a húszéveseké a világ
2024.05.31-ig
Hotel Kumánia Kisújszállás
Garden Hotel Szolnok - Relax ajánlat
Relax ajánlat
Garden Hotel Szolnok

Régimódi Étterem Szarvas vélemények

1947
2021. augusztus 23.a párjával járt itt
Mikor ezt választottam tudtuk, hogy nincs kiszolgálás, nincs ezzel gond. Elvettük az étlapot, bementem rendelni és az italokkal tértem vissza. Férjem csirkehúslevest evett. Ez gazdagon volt és jó ízű. Szóltak, hogy mehetek a következő fogásért. Férjem csirkemellcsíkokat kért, krumplipürével, uborka salátával, én pedig vegyes halból egy halászlét.
Kiváló 2019. szeptember 20.egyedül járt itt
Rendszeresen visszajáró vendég vagyok, sőt családi rendezvényt is tartottunk már itt. Nagyon kellemes, valóban régimódi hangulatú hely. Én ugyan pacalt enni járok ide, mert azt egyedülálló módon készítik, de amikor családi rendezvényen voltunk, mindenki elégedeten nyilatkozott az ételéről.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1023 feltöltött kép
Átlagos 2019. június 1.a párjával járt itt
Szarvastól 4 km-re az országút mellett álló hangulatos épület (hajdani tanyai iskola) hangulatos előkerttel és belsővel. Bár ez a belső már inkább tájházra hajaz, de nem éreztük túlzásnak a régi falusi használati tárgyak mennyiségét, szeretjük az ilyesmit. Az étterem egyebekben viszont nekünk kicsit, hogy is mondjam, meglepő.
Kiváló 2018. július 1.családjával járt itt
Egy kis autótúrán voltunk nagyszüleim szülőhelyén (Szarvas-Békésszentandrás), Ittjártam értékelések alapján ebédeltünk a Régimódiban. Tényleg olyan volt, mintha hazamentünk volna, nagyon ritkán evett kedvencemet, a pacalt (nagyapán szóhasználatával: paclat) ettem, nem kis mennyiségben, el is hoztam két adagot, szűkösebb napokra.
Kiváló 2018. február 6.egyedül járt itt
A közelben voltam és egy ismerősöm ajánlotta az éttermet, és nem csalódtam mert jó minőségű ízletes fogások és a nagyon kedves személyzet szinte páratlan. Nincs sok fogás, de azok egytől egyig ízletesek és jó nagy adagokat kapunk. A pacalpörkölt mellé külön tányérban adják a köretet, mert a pörköltnek kellett a hely.
Kiváló 2018. január 16.egyedül járt itt
Imádom ezt az éttermet! Csak 2x volt alkalmam hozzá de minden nagyon tetszett! Bármit rendeltünk nagyon finom volt,az adagok hatalmasak és a kert, a környezet tiszta és családias. Bármikor szívesen megyek oda...csak legyen rá módom mert tőlem sajnos messze van! :)
Kiváló 2017. március 10.egyedül járt itt
A Régimódi vendéglőről az ittjartam. hu-n olvastam először, magát a vendéglőt szarvasi látogatásaim során szúrtam ki. Valahogy úgy jött ki mindig a lépés, hogy nem tudtunk megállni. Amikor meg a legutóbb lett volna idő és alkalom épp nem Orosháza felől közelítettük meg várost, s mivel a hely külterületen van, nem mentünk már ki oda.
Régimódi Étterem Szarvas - EgyébRégimódi Étterem Szarvas - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 20.családjával járt itt
Csak nyaranta, de már 10 éve járunk a Régimódiba. Országos szinten az egyik nagy kedvencem. A stabilan jó minőségű ízletes fogások és a nagyon kedves személyzet szinte páratlan. A helyet egy szarvasi család üzemelteti, az épület régen tanyasi iskola volt. A hely félig önkiszolgáló, nekem ez mindig tetszett, máshol ezzel a megoldással nem találkoztam.
2055
2016. március 10., kollégákkal járt itt
Régebben mintha jobb lett volna. . . vagy csak rosszul emlékszem. Nem volt túl lelkes a fogadtatás, amikor valahogy kibukdácsoltunk a 44-es utat elhagyva egy kis kitérő kedvéért, Szarvas mellett. Helyi erők taszigálták a dákóval a golyót. . .
Gyenge 2014. november 9.barátokkal járt itt
Barátokkal tértünk be egy arborétum-beli kirándulás után. Bíztató volt, hogy rengeteg autó állt a parkolóban. Lányok leültek, fiúk hoztak étlapot, végül 3 adag rántott húst, sült krumplit, és egy adag zúzapörköltet választottunk. Fiúk elmentek a pulthoz rendelni, meg üdítőket hozni.
Régimódi Étterem Szarvas a térképen
5540 SzarvasTanya III. külkerület 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • étel elvitelre • fix áras • parkolási lehetőség
H
zárva