Lux Panzió Szarvas

Relax ajánlat
Garden Hotel Szolnok

Lux Panzió Szarvas vélemények

Kiváló 2023. július 27.a párjával járt itt
Jól megközelíthető. Udvari parkoló. Tágas, légkondis szoba. Kedves, figyelmes személyzet. Az étkező rész kicsit szűkös. A választék kielégítő. A város nevezetességei gyalog elég messze vannak. Sétaúton segítenek a kihelyezett irányjelző táblák. Boltok, éttermek, pizzériák, cukrázdák elérhető távolságban.
Kiváló 2019. június 18.a párjával járt itt
Célunk a szarvasi arborétum megtekintése volt. A szállás nagyon jó helyen van, a városközpontban található. Kellemes, tiszta szállás, fürdőszoba kádas. Megengedték, hogy a csomagjainkat is korábban letehettük, még a szoba elfoglalása előtt érkeztünk. Kedves fogadtatás, segítőkészek, udvarias kiszolgálás. Finom reggelivel, amit étlapból lehet választani. Csak ajánlani tudom.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Kiváló 2019. június 1.a párjával járt itt
Az itteni vélemények alapján próbálkoztunk 3 éjszakára szálláshelyet találni Szarvason, és bár elég későn jelentkeztünk, ebben a panzióban még volt hely, igaz, csak a legnagyob lakosztály. Nem volt annyira drága, hogy ez problémát jelentsen, ezért lefoglaltuk, és nem csalódtunk.
2018. január 2.a párjával járt itt
Város központban lévő, ízlésesen berendezett, szálláshely. Előzékeny, szimpatikus személyzet. Kényelmes, jól fűtött szobával, szauna használattal, reggelivel ár-érték aránynak megfelelően! A reggeli frissen készítve, választás szerint. Az udvarban zárt parkolóban biztosított a gépkocsik elhelyezése.
Kiváló 2017. szeptember 15.kollégákkal járt itt
Városközponthoz közeli, jó elhelyezkedésű, szép panzió. Kényelmes szobák, tisztaság. Medence és jakuzzi a hátsóudvarban pont tökéletes egy kisebb lazításhoz. Reggeli több választékból, de nem túl nagy adag. Ár- érték arány rendben. Kedves személyzet.
Lux Panzió Szarvas - Egyéb
2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Kedves, udvarias személyzet , kényelmes , ragyogóan tiszta szoba, bár ( elhelyezkedése miatt ) kissé zajos.Előnye, hogy a város szinte minden látnivalója kellemes sétákkal elérhető.Biztonságos zárt parkolója, hangulatos kialakítása ,finom étkei szintén kellemes emlékekkel gazdagította ott létünket.
2014. szeptember 18.a párjával járt itt
A szoba nagysága tisztasága teljesen rendben volt, mint egy 4 csillagos szállodában. A parkolás megoldott és ingyenes, szintén a szauna használat is ingyenes. A reggelin én is csodálkoztam, márminthogy nem én szedem, hanem összeállítják, de kértem még és úgy jól laktam. A vacsorához kaptunk engedményt a partner étteremben.
2013. december 1.gyerekekkel járt itt
Központi helyen fekszik. A Panzió tiszta, korrekt volt. A szobák megfelelőek. Nekünk, főleg a gyerekeknek az udvari medence és a jacuzzi tetszett, de a szaunát is igényünk szerint előkészítették. Mi csomagajánlatot választottunk, az ebben hirdetett programok jól összeválogatottak, tartalmasak voltak.
Átlagos 2013. október 27.egyedül járt itt
A szobával semmi gondom nem volt, a tisztaság megfelelő, talán kicsit kopottas. A recepción dolgozó hölgy azonban, biztos nem kapott munkaköri leírást, hogy kell viselkednie. Egy kávé elfogyasztása alatt, megtudtam, az egész életét, még azt is, hogy mikor és hol lesz a következő tetoválása. . .
Kiváló 2013. szeptember 9.családjával járt itt
A párommal és a másfél éves kicsi lányunkkal töltöttünk egy hetet a Panzióban. A panzió a város szívében található, tiszta, rendezett környezetben. A szoba szép és tiszta, tágas fürdővel; a dolgozók kedvesek és készségesek, a reggeli finom.
Nagyon jól éreztük magunkat, bátran merem ajánlani mindenkinek!