Vadrózsa Étterem Szászvár

04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Vadrózsa Étterem Szászvár vélemények

Kiváló 2018. október 22.gyerekekkel járt itt
Voltunk Szászvár-on a Vadrózsa vendéglőben, annyira szép volt, és úgy megvagyok elégedve, hogy az csak na. [moderálva - a szerk. ]
Kiss György híres szobrászunk egykori házában.
Vadrózsa Étterem Szászvár - Külső kép
Szörnyű 2017. június 15.családjával járt itt
Csodaszép helyen, ötletesen kialakított belső és külső rész. Pont ezért is próbálkoztam idén enni, inni, megpihenni utam során ezen a helyen. Meglepetésemre, nem szolgáltak ki minket, mert állítólag zárva voltak. Nem értettem, hogy akkor miért vannak a teraszra kirakva a székek és az asztalok, miért van kitéve a tábla,miért van nyitva a bejárati ajtó és főként azt, mások miért kávéznak, iszogatnak bent illetve a teraszon.
Kiváló 2016. augusztus 29. járt itt
Mindenben megfelelt egy igazi házias ízekkel szolgáló, barátságos személyzettel rendelkező, hangulatos étterem feltételeinek. A belső pincerész különleges környezete szépen terítve várt bennünket. Az italt azonnal hidegen, az ételt rövid időn belül, szépen tálalva, megfelelő adagokban kaptuk.
Kiváló 2014. szeptember 3.a párjával járt itt
Kellemes tiszta környezetben, egy régi stílusú épületben található az étterem. Egy kerthelyiségként funkcionáló teraszról juthatunk az étterembe, ami három fő részből áll, az emeleti étteremből, egy pince teremből, és a bár-presszó részből. Én előre foglaltam asztalt, mivel meglepetésnek szántam a vacsorát.
Vadrózsa Étterem Szászvár a térképen
7349 SzászvárBartók Béla u. 2
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H
zárva
K-V
magyar, nemzetközi
grill ételek
Zene
Gépzene: magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Különtermek
Kiss György terem - max. 40 fő