Gesztenyéskert Vendéglő Szécsény

Gesztenyéskert Vendéglő Szécsény
Gesztenyéskert Vendéglő SzécsényGesztenyéskert Vendéglő Szécsény
Gesztenyéskert Vendéglő SzécsényGesztenyéskert Vendéglő Szécsény

Gesztenyéskert Vendéglő Szécsény bemutatkozása

2001 óta működő 50 fős étterem, 150 fős fedett kerthelyiséggel, mely Szécsény központjában a 22 sz. főút mentén található. Magyaros, házias ételválasztékkal várjuk vendégeinket. Vállajuk túrista csoportok étkeztetését, rendezvények lebonyolítását házon belül és kívül egyaránt, házhoz szállítást.

Hengermalom Kúria Szécsény - 2 éjszakás ajánlat
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Gesztenyéskert Vendéglő Szécsény vélemények

2055
2023. január 15.a párjával járt itt
Ez aztán abszolút ittjartam-tipp. Szécsény felé tartva egy késői ebéd reményében parkoltunk le ide, a fél ország zárva van szombaton is, de ez itt nem, ez nyitva volt, bár kívülről úgy nézett ki, hogy ez a hely is zárva. De aztán mégsem. Ezen a weboldalon néztük meg, hogy ez a város legjobb étterme.
Gesztenyéskert Vendéglő Szécsény - Étel/italGesztenyéskert Vendéglő Szécsény - BelsőGesztenyéskert Vendéglő Szécsény - EgyébGesztenyéskert Vendéglő Szécsény - EgyébGesztenyéskert Vendéglő Szécsény - EgyébGesztenyéskert Vendéglő Szécsény - MosdóGesztenyéskert Vendéglő Szécsény - MosdóGesztenyéskert Vendéglő Szécsény - MosdóGesztenyéskert Vendéglő Szécsény - Étlap/itallapGesztenyéskert Vendéglő Szécsény - Étlap/itallapGesztenyéskert Vendéglő Szécsény - Étlap/itallapGesztenyéskert Vendéglő Szécsény - Étel/italGesztenyéskert Vendéglő Szécsény - Étel/italGesztenyéskert Vendéglő Szécsény - Étel/italGesztenyéskert Vendéglő Szécsény - Belső
1947
Kiváló 2021. május 18.barátokkal járt itt
A vírus után most először mentünk étterembe. Ipolytarnócról visszafelé jövet választottam e helyet. Ami ott van az inkább büfé jellegű. Jól döntöttem. Barátainkkal voltunk 5-en és különféle ételeket ettünk. Én májgaluska levest és harcsapaprikást sztrapacskával. Mindekettő nagyon finom volt és bőséges adag, de a többiek is mindent elfogyasztottak, mert finom volt. Máskor is ide jövünk ha erre járunk!
Kiváló 2020. március 8.a párjával járt itt
Egy hirtelen ötletként elmentünk Szécsénybe kirándulni.
Sajnos a kastély vasárnap nem látogatható, viszont a retró múzeumot megnézhettük, itt ajánlották ezt az éttermet. Mondtuk, hogy a Lepénytanyába foglaltunk asztalt, erre kaptuk az ajánlatot hogy inkább itt ebédeljünk. Nem bántuk meg, udvarias kiszolgálásban és finom ebédben részesültünk. Az élő zene kicsit hangos volt.
Gesztenyéskert Vendéglő Szécsény - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. február 20.a párjával járt itt
Úgy ahogy a címben írom. Egyszerűség: tiszta, csíkos abroszok. Jó hangulatú személyzet. Jó ízű ételek. Italok szolíd áron. Finom a sztrapacska (bár a galuska nem kézzel szaggatott), különösen jó ízű volt rajta a pörc, háziasnak hatott a tejföl! Amit külön kérsz, rögtön és szívélyesen hozzák. A gesztenye-püré monstre adag. Bankkártyával, utalvánnyal is fizethetsz.
Tartsanak ki!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. november 1.a párjával járt itt
Ez oldalon leírt értékelések alapján választottuk a vendéglöt. Miután betértünk láttuk hogy az étterem üres, csak kinti részen ültek az asztalnál - azt hiszem a zenekar tagjai. Egy fiatal pincér fiú elmondta, hogy cca 1-2 óra múlva csak fognak tudni kiszolgálni mivel valami rendezvény lessz.
Kiváló 2018. augusztus 21.családjával járt itt
Mivel a szomszédos lepénytanyában nem szolgáltak ki, gyorsan kerestünk valamit a körényéken, és így jutottunk ide nagy szerencsénkre. Valami azért lehet a sorsban. Nagyon jó hely, kellemes kerthelyiséggel, udvarias kiszolgálással, megfizethető árakkal. Igaz a limonádé kissé drága, de tele van finom gyümölccsel, és ebben a melegben nagyon jól esett a jéghideg ital.
Gesztenyéskert Vendéglő Szécsény - Étel/italGesztenyéskert Vendéglő Szécsény - Étel/italGesztenyéskert Vendéglő Szécsény - Étel/italGesztenyéskert Vendéglő Szécsény - Étel/italGesztenyéskert Vendéglő Szécsény - Étel/ital
2018. május 5.a párjával járt itt
Úgy 4-5 évvel ezelőtt találtunk rá az étteremre. Azóta évente 1-2 alkalommal betérünk ide. Voltunk már nagyobb társasággal és voltunk kettesben is. Utoljára kb. 1 hete ebédeltünk itt. Kétszemélyes tálat rendeltünk, nem kellett sokat várnunk rá. Jóízű ebédet kaptunk és a mennyiség is rendben volt.
Kiváló 2017. július 12.családjával járt itt
Nagyon kellemes vendéglő a város szívében. Házias ételek, különleges ízek, sokféle ital várja a vendégeket. Megfelelő az ár-értékarány mindenben. A vendéglő kertje nagyobb rendezvények lebonyolítására is alkalmas. Hatalmas gesztenyefák színesítik a környezetét. Mindenkinek ajánlom aki házias, falusi ízekre vágyik.
Kiváló 2016. február 14.gyerekekkel járt itt
Szécsényben jártunk és semmiképpen nem hagyhattuk ki ezt az éttermet. Nagyon kedvesen fogadtak az udvarias,fiatal pincérek,a gyerekekkel is nagyon aranyosak,kiváló a hangulat. Nem nagy a választék,nem szeretnék senkit sem megbántani/nem is ez a célom/,de elférne az itallapon több bor/pl:Bikavér -Molnár Pincészet,Villányi Portugieser-Jekl/,
vagy az étlapon,a környékre jellemző:vaddisznó,őz,fácán,nyúl fogások is.
Gesztenyéskert Vendéglő Szécsény - Étel/ital
Kiváló 2014. január 18.a párjával járt itt
Szécsény központjában parkolással, gyönyörű kerthelyiséggel rendelkezik. A felújított étterem,remek személyzettel nagyszerű konyhával áll a vendégek rendelkezésére. Az ételek igazi magyaros ízeket tartalmaznak, nagy adagok, szóval érdemes ellátogatni a családoknak. A személyzet nagy odafigyeléssel van a vendégek iránt, ami napjainkban sajnos nem mindennapi. Tisztaság szuper.
Üdv:Gábor
Gesztenyéskert Vendéglő Szécsény a térképen
3170 SzécsényRákóczi út 87.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V