A Capella Cukrászda és Kávéház Szeged

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

A Capella Cukrászda és Kávéház Szeged vélemények

Szörnyű 2023. november 19.barátokkal járt itt
Dobostortát, Rákóczi túróst ettünk és forró csokit ittunk. Mind a minőséggel, mind a frissességgel volt probléma. A forró csoki tejszínhabbal pedig ihatatlanul édes volt 1500 forintért...
Gyenge 2023. január 9.a párjával járt itt
Némi sorban állás után meg tudtam rendelni egy kérmest, egy csokis szeletet, kávét és capuccinot. Utána leültünk az emeleten, és vártunk. Majd vártunk, vártunk, és vártunk. Úgy tíz percet, mire nagy nehezen megérkezett a rendelésünk. A sütemények teljesen középszerűek, és gyakorlatilag minden más is, kivéve a tisztaságot és a berendezést.
A Capella Cukrászda és Kávéház Szeged - Egyéb
Átlagos 2022. november 18.a párjával járt itt
Egy novemberi hétvégén sétáltunk itt a sétálóutcában. Mivel a reklámozott konkurrenciánál nem szolgáltak ki, ezért továbbjöttünk az utcán. Itt rengeteg ember állt sorba, de a pincér elkapott mit szeretnénk? Leüléssel próbálkoznánk, de nem tudott helyet adni, még az emeleten sem. De "kézbe" szívesen kihozná a rendelést.
Gyenge 2021. augusztus 17.a párjával járt itt
A cukrászdában mindig hatalmas tömeg van. Ez azt feltételezné, hogy a cukrászda jó, de ez nem igaz. A sütemények ára magas, azonban egyáltalán nem finomak. A fagylaltok választéka nagy, de ezek sem kiemelkedőek, továbbá az ízek névtáblái megzavaróak, fagylaltként szolgálnak fel egyszerű pohárkrémeket is, tölcsérben ami elég rossz. Nem voltunk elégedettek.
Átlagos 2021. július 27.a párjával járt itt
Nyár, Szomjúság. . a belvárosi séta során hőség idején megszomjazunk. . Az esti hangulatban nem tudom miért csak egy tanuló szerű fiatalember szaladgált vendégek között. . Szegény nem tudta már hogy kértünk e. . már. . Gyorsan kértünk, és kihozta. . Egy narancslevet, és sört. . Közben egy családnak fagylalt kelyheket igen gusztusos- szervírozott.
Szörnyű 2021. március 28.gyerekekkel járt itt
Vendéglátói szempontból , is gyengének nevezhető a hely . De az igazi baj csak ezen felül következik a SÜTEMÉNYEK . A tortákban található krémek kritikán aluliak , túl cukrozott CSOMÓS moussenak “csúfolt “ valamik. A tortákban lévő tejszín a kitúrósodás előtti utolsó szintig túl voltak habosítva , ezenkívül több süteményben is a zselatinnal bevont gyümölcsök keserűek voltak .
A Capella Cukrászda és Kávéház Szeged - Étel/ital
Szörnyű 2020. szeptember 19.a párjával járt itt
Ma reggel férjemmel bementünk a cukrászdába,és kértünk 1 kg burgonyás pogácsát. Sajnos korábban már úgy jártunk az ugyancsak reggeli órákban vásárolt pogácsa egy része állaga alapján érezhetően előző napi volt,amit csak otthon vettünk észre.
Szörnyű 2020. szeptember 13.gyerekekkel járt itt
Friss az élmény.
Ma kora este a családommal bementünk az üzletbe, mert ki szerettük volna próbálni a helyet.
Nagyon színvonal alatti, lekezelő kiszolgálásban részesültünk. A pultosnak nem nevezhető lány flegma volt.
A fagyi ehetetlen, íztelen maszlag.
Nem kedvesek a fizető vendégekkel.
Én kipróbáltam de másnak nem fogom ajánlani ezt a helyet.
Nincs pozitív tapasztalatom.
Gyenge 2019. augusztus 25.a párjával járt itt
A menő cukrászdákkal mindig az szokott a baj lenni, hogy rossz a minőség. Ez sajnos most is így volt. Kétszer voltunk itt. Másodszor azért, mert egy kísérlet nem kísérlet. Én kókuszos tekercset ettem, aztán házi zserbót. Ehető volt. Ha a párom így csinálta volna meg, azt mondtam volna, hogy elmegy, de nem kellene erőltetni.
Szörnyű 2019. június 24.egyedül járt itt
Szörnyű a fagylalt volt a legnagyobb csalódás számomra. Mindenki idegbeteg kiabálás stb dolgozók hulla fáradtak.