Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged

4,9
a 242 szegedi étterem közül
étterem, borpince
Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged
Classic Café Szerb Étterem & Grillkert SzegedClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged vélemények

Kiváló 2022. szeptember 8.barátokkal járt itt
Barátaink házassági évfordulóját ünnepeltük a Classic Café Szerb étteremben. Nagyon hangulatos hely, főleg a kerthelyiség. Kis tó benne aranyhalak . Az ételválaszték nagy és ez elmondható az adagokról is. A személyzet gyors és kedves. Az ízek finomak. Jellegzetes Szerb ételek. Ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2022. május 22.barátokkal járt itt
Szegeden töltöttük a hétvégét baráti társasággal. Figyelembe véve a különböző igényeket, elvárásokat, szempontokat, ezt a szerb éttermet választottuk ki, amely a város központjában található. A szállásunktól is csak pár percnyi sétára esett. Nem is gondoltunk előzetes asztalfoglalásra, pedig ha korábban érkezünk, kellett volna.
Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - EgyébClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - Külső kép
Kiváló 2020. október 27.családjával járt itt
Mind a kerthelyiség, mind a benti étteremrész nagyon kellemes hangulatú, vendégcsalogató. Az ételek parázson sülnek, frissen készítik, a balkán ízvilágot maximálisan visszaadják, a kiszolgálás első osztályú. Érdemes asztalt foglalni, a várakozás nem hosszú, cserébe ízletes-fűszeres ételeket kapunk.
Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - Egyéb
Kiváló 2019. október 15.családjával járt itt
Leggyakrabban interneten szoktunk rendelni, de többször ebédeltünk már az étteremben. A hely hangulatos, kiváló a kiszolgálás, készségesek, udvariasak a munkatársak. Az ételek minősége megfelelő, ilyen típusúakat Szegeden máshol nem lehet kóstolni. A kiszállítás precíz, mindig a kért időben érkezik a futár.
Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - Egyéb
Kiváló 2019. április 5.a párjával járt itt
Az étteremben jártunk, itt kaptunk meg a félpanziós ellátáshoz járó vacsoráinkat - így az árakat nem tudom értékelni. Csak az italokat fizettük.
Az étterem, a berendezés hangulatos.
Az ételek bőségesek, laktatóak, különlegesek és nagyon-nagyon finomak!
A pincérek kedvesek, segítőkészek, az ital-ajánlataikat nem bántuk meg!
Mindenkinek tudom ajánlani! !
Kiváló 2017. május 25.a párjával járt itt
A belváros csendes, kintről az utcáról nem is sejtett védett udvara ez a terasz. A szerb sajátosságát nem észleltük se zenében, se látványban első ocsúdásunkban. Az étlap már beszédesebben rávezetett a specialitásukra, ami érdekes és színvonal kínálatról tanúskodott.
Kiváló 2017. május 8.családjával járt itt
Sokáig nem tudtam, hogy a Classic Café nem csak egy kávézó, hanem étterem is. Ráadásul szerb ételeket kínál. :)
A belső kialakítás nagyon hangulatos, kifejezetten kávézóra emlékeztető. Bár az egyik fali bemélyedésben ülő aranyszínű békakirályt nem tudtam hová tenni.
Kiváló 2017. április 6.barátokkal járt itt
A Classic Cafe Szegeden a Széchenyi téren található, tehát a belvárosban. A hely hangulatos, a kiszolgálás rendkívül udvarisas. A szerb ételkülönlegességek nagyon finoman kerülnek elkészítésre, az árak megfelelnek a Szeged belvárosi áraknak. Talána az adagok lehetnének egy picit nagyobbak. . .
Kiváló 2016. december 22.a párjával járt itt
Nagyon kedves, udvarias kiszolgálás! Az ételt egyáltalán nem kellett után ízesítenünk sóval vagy borssal. A köret és a húsok is harmonikus ízvilággal bírtak.
Figyelmesek voltak velünk és istenien éreztük magunkat! :)

Hangulatos hely csak ajánlani tudjuk!
Szerb ételeket eddig csak kevéssé kóstoltunk de ha valaki kiváncsi erre az ízvilágra akkor itt a helye!
2016. szeptember 20., kollégákkal járt itt
Rendszeresen, heti 2-3 alkalommal járok ebédelni az étterembe, még soha nem csalódtam! A menük összeállítása, bőségessége példaértékű, ár-érték arány nagyon jó! A felszolgálók kedvesek, előzékenyek, minden személyes kérést a maximális mértékig figyelembe vesznek. A tapasztalatom 2 évre visszamenőleg érvényes, azóta is egyik állandó ebédelő helyem.
Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged a térképen
6720 SzegedSzéchenyi tér 5.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • napi menü • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V
nemzetközi, szerb
grill ételek
Zene
Gépzene: jazz, könnyűzene, latino, pop
Különtermek
nagy galéria - max. 25 fő