Fehértói Halászcsárda Szeged

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Fehértói Halászcsárda Szeged vélemények

2055
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2210 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42154 feltöltött kép
Kiváló 2021. október 15.barátokkal járt itt
Eddig mindig volt valami gondom, nem volt ez a hely kifogástalan, attól függetlenül, hogy szeretem és szívesen jövök ide. Most társasággal voltam szombaton, és mindenki nagyon jót evett és jól is érezte magát. Én is nagyon jóllaktam. Felszolgálás kifogástalan volt, konyha gőzerővel dolgozott.
Fehértói Halászcsárda Szeged - BelsőFehértói Halászcsárda Szeged - BelsőFehértói Halászcsárda Szeged - BelsőFehértói Halászcsárda Szeged - BelsőFehértói Halászcsárda Szeged - Étel/italFehértói Halászcsárda Szeged - Étel/italFehértói Halászcsárda Szeged - BelsőFehértói Halászcsárda Szeged - BelsőFehértói Halászcsárda Szeged - Belső
Kiváló 2020. október 6.a párjával járt itt
Szegeden járva igazi tiszai halászlét akartunk enni. Egy töltőállomáson ajánlották a fehértói halászcsárdát. (Innen is egy nagy köszönet érte. )
A hely kellemes, kényelmes és tiszta. A kiszolgálás gyors és udvarias. Ellenére a kínálat bőségének, maradtunk az eredeti tervnél, halászlé és harcsapaprikás túróscsuszával.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. szeptember 11.családjával járt itt
Többször jártunk már a csárdában, mivel eddig sosem csalódtunk, mint ahogy most sem. Széles ételválaszték, különleges, házias ételek, kiváló fűszerezést, egyedi köretek, mosolygós "felszolgáló" még vasárnap délután is :) Gyors kiszolgálás. Falusias, hagyományőrző dekorációkkal díszített külső éttermi "környezet".
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2019. október 20.a párjával járt itt
Párommal esküvőre tartottunk Szerbiába,és útközben megéheztünk,az autópályáról le hajtva nem messzire megtaláltuk ezt a Halászcsárdát. Rendeltünk két fajta halászlevet,és két fajta halas másodikat. A halászlé mindkettőnknek nagyon ízlett,pláne a hozzá adott finom kenyérrel volt isteni finom.
Kiváló 2019. augusztus 12.a párjával járt itt
Kiváló ételeket ettünk, rendkívül finom filézett pontyhalászlét és túrós csuszát. A kiszolgálás gyors és udvarias volt.
Elégedetten távoztunk és biztos, hogy vissza fogunk jönni.
Mindenkinek ajánlom ezt a helyet, aki igazi szegedi halászlevet szeretne enni és igazi vendéglátásban szeretne részesülni.
Szörnyű 2019. március 4.gyerekekkel járt itt
Óriási csalódás! A felszolgáló arogáns,lassú,nemtörődöm volt. Az italok egy részére nagyon sokat kellett várni,volt,amit csak többszöri kérés után hozott ki,úgy,hogy,már három kollégájának is szóltunk,akik szintén hasonlóan viselkedtek. A rendelésnél pofákat vágott végig lekezelően viselkedett.
Gyenge 2018. július 13.a párjával járt itt
Párommal átutazóban jártunk Szegeden és betértünk a csárdába ebédelni. Asztal volt bőségesen,nem volt teliház. Pincér azonnal jött is és hozta az étlapot valamint az ital rendelést is felvette. Cigánypecsenyét szerettem volna fogyasztani ezért a pincért kérdeztem,hogy tarjából lehet-e kérni, nem pedig karajból?
2017. december 10.barátokkal járt itt
2017. decemberben baráti társassággal ebédelni mentünk. Ők már voltak itt és nagyon megvoltak elégedve az étteremmel. Megérkezésünkkor délben az étterem szinte üres volt. A pincér rögtön jött felvette a rendelést nagyon kevés várakozás után meghozta a halászlét és a belsőséget hozzá.
Átlagos 2017. szeptember 7.a párjával járt itt
Szegeden töltünk néhány napot,és ajánlás alapján keressűk fel a csárdát. Vacsorázni jöttünk,óvatosságból, foglalunk asztalt. Tömeg nincs,de vannak este 8-kor. Kiderül,hogy nonstop üzemü a hely. Asztalunk megvan,étlap azonnal jön,pincér rutinosan ,,mit hozhat inni,,kérdéssel nyit. Étlap többnyelvű,egy csárdához képest több mint bőséges.
Fehértói Halászcsárda Szeged - Külső képFehértói Halászcsárda Szeged - BelsőFehértói Halászcsárda Szeged - EgyébFehértói Halászcsárda Szeged - BelsőFehértói Halászcsárda Szeged - Étel/italFehértói Halászcsárda Szeged - Étel/italFehértói Halászcsárda Szeged - Étel/italFehértói Halászcsárda Szeged - Étel/italFehértói Halászcsárda Szeged - BelsőFehértói Halászcsárda Szeged - BelsőFehértói Halászcsárda Szeged - Étlap/itallapFehértói Halászcsárda Szeged - Étlap/itallapFehértói Halászcsárda Szeged - Étlap/itallapFehértói Halászcsárda Szeged - BelsőFehértói Halászcsárda Szeged - Belső
Kiváló 2017. június 15., üzleti partnerrel járt itt
Több éve visszajáró társaság meghívása alapján vacsoráztunk az étterem emeleti részén. Évekkel ezelőtt már voltam itt. A felújítás, dizájn kialakítás jól sikerült. Bár óriásinak tűnik az étterem, de van családias jellege. Szépen kialakított, sajátos hangulattal. Gyors és profi kiszolgálás (nagyba akasztatható előke, óriási és célszerű!
Fehértói Halászcsárda Szeged a térképen
6728 SzegedBudapesti út 41.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar