Szeged Étterem, Borozó & Pub Szeged

4,9
a 242 szegedi étterem közül
borozó, étterem, kocsma, pub, borpince
Szeged Étterem, Borozó & Pub Szeged

Hotel Elixír Mórahalom

Szeged Étterem, Borozó & Pub Szeged vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
2019. február 13.a párjával járt itt
Egy szerdai este tértünk be az étterembe. A hangulat kellemes volt, elég sokan voltak, de foglalás nélkül is kaptunk asztalr. A velszolgáló kedves volt, és minden kérdésre készséggel válaszolt. Az étrlek finomak voltak, de az árak kissé magasak. 1 leves, 1 főétel (1 szelet hús grill zöldséggel), 3 üdítő 5200 ft.
Kiváló 2019. január 7.családjával járt itt
Születésnapomat ünnepeltük itt január első hetében 5 fős családi vacsorával. Péntek estére foglaltunk asztalt, a felső szint eléggé tele volt, de udvarias pincérekkel találkoztunk. A fácán leves kitűnő volt, a második fogás is mindenkinek ízlett, még sem bírtuk megenni. A desszertnél az almás palacsinta vanilia öntettel kifogástalan. Mind a 2. fogások mind a desszertek tálalása kreatív, kifinomult.
Kiváló 2018. december 5.gyerekekkel járt itt
Szegeden járva sohasem hagyjuk ki ezt a kellemes helyet. A Tisza part és a tér látványa még hozzátesz az étvágyunk növeléséhez, amire szükség ic van, mert az adagok emberesek. A halászléjűk megunhatatlan, forró és tüzes,finom halszeletekkel. A harcsapaprikás is kiváló. A kiszolgálás kifogástalan, barátságos személyzet. Még sikerült kifogni a jó időt, igy a teraszon lakomáztunk.
Szeged Étterem, Borozó & Pub Szeged - Étel/ital
Kiváló 2018. augusztus 19.családjával járt itt
Egy családi vacsorára tértünk be a Szeged étterembe. Sok-sok éve nem voltunk itt, pedig itt lakunk. Az étlapról egy 3 személyes tálat néztük ki és egy salátát hússal. Gondoltuk négyen elbírunk vele. Tévedtünk, Hatalmas adag volt a tál. Ha nem rendelünk mást, akkor sem fogyott volna el. Nagyon ízletes volt. A kiszolgálás is kiváló. A limonádé is tudott mindent, amit egy limonádénak tudni kell.
Kiváló 2017. szeptember 9.a párjával járt itt
Szegedi kirándulásunk utolsó napja,igy az éllovas éttermet látogatjuk meg,ahol kizárólag kiváló értékelések sorakoznak. Ketten fogadnak a bejáratnál,szerintük a legjobb helyen vagyok mikor jelzem táplálkozási szándékunkat. Ahogy leülünk,étlap azonnal. italt kinálnak,ahogy kell. Rendelünk 14. 55.
Szeged Étterem, Borozó & Pub Szeged - Külső képSzeged Étterem, Borozó & Pub Szeged - Étel/italSzeged Étterem, Borozó & Pub Szeged - Étel/italSzeged Étterem, Borozó & Pub Szeged - Étel/italSzeged Étterem, Borozó & Pub Szeged - Étel/italSzeged Étterem, Borozó & Pub Szeged - Étel/italSzeged Étterem, Borozó & Pub Szeged - Étel/italSzeged Étterem, Borozó & Pub Szeged - BelsőSzeged Étterem, Borozó & Pub Szeged - BelsőSzeged Étterem, Borozó & Pub Szeged - BelsőSzeged Étterem, Borozó & Pub Szeged - BelsőSzeged Étterem, Borozó & Pub Szeged - Étlap/itallapSzeged Étterem, Borozó & Pub Szeged - Étlap/itallapSzeged Étterem, Borozó & Pub Szeged - Étlap/itallapSzeged Étterem, Borozó & Pub Szeged - Étlap/itallapSzeged Étterem, Borozó & Pub Szeged - Belső
Kiváló 2017. július 12.gyerekekkel járt itt
A lányom diplomaátadója után mentünk oda ebédelni. A lefoglalt asztal már előkészítve várt minket. Az érkező pincér udvariasan és gyorsan vette fel a rendeléseinket és bár sok mindent rendeltünk, hamar kihozta az asztalhoz. Diszkréten a háttérben maradva, de mindig volt egy felszolgáló a vendégek között, így igazán nem volt gond a rendelést módosítani.
Kiváló 2017. március 24.a párjával járt itt
Valentin napon voltunk vacsorázni, de már előtte is voltam párszor az étteremben, céges ebéden. A kiszolgálás profi,a felszolgálók igazán kedvesek és szolgálatkészek, udvariasak. Az ételek nagyon finomak és az adag is elegendő. Mindenkinek tudom ajánlani nyugodt szívvel.
Az adagok közepes méretűek, szerintem elég még egy férfinek is. A felszolgálók pedig igazi pincérek, udvariasak és előzékenyek :)
Kiváló 2016. december 27.családjával járt itt
Decemberbe a karácsonyi vásárra utaztunk Szegedre. Már itthon kinéztük a helyet magunknak de elkövettük azt a hibát,hogy nem foglaltunk asztalt. Mikor átfagyva megérkeztünk,elénk jött egy nagyon udvarias pincér és pillanat alatt megoldotta,hogy le tudtunk ülni. Az étel finom volt,a kiszolgálás kedves,udvarias de nem tolakodó. Köszönjük kedvességüket és a finom ételeket.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Nyaralás alkalmával véletlenül tértünk be,de rögtön kellemes meglepetésként ért a személyzet kedvessége,szolgálatkészsége. Étlap mellett kaptunk akciós menüt,és külön gyermek menüt is. Az akciós menük nagyon változatosak voltak a haltól a szárnyas és sertés,marha húsból készült ételek is megtalálhatók voltak mreglepően kedvező áron.
Szeged Étterem, Borozó & Pub Szeged - EgyébSzeged Étterem, Borozó & Pub Szeged - Külső kép
Kiváló 2016. július 14.családjával járt itt
Az esküvői ebédünket szerveztük ide,nagyon gyorsan hirtelen egy rossz étterem választása után(Roosevelt téri Halászcsárda),a szervező hölgy segítő kész volt,azonnal letudtunk mindent fixálni,és utólag elmondhatom,nagyon szervezettek és előzékenyek voltak,a pincérekről is csak jót tudok mondani,ahogy az ételekről is,merem ajánlani Mindenkinek!