Sziki Vigadó Szeged

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Sziki Vigadó Szeged vélemények

Kiváló 2019. szeptember 16.családjával járt itt
Csodálatos helyszín, figyelmes kiszolgálás, rendkívül finom ételek, és profi felszolgálók! Köszönjük a csodálatos napot ennek a kis össze szokott csapatnak, akik mindenre oda figyeltek mig mi buliztunk ezerrel a lakgziban. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. szeptember 5.a párjával járt itt
Egy rendezvény okán jártunk a helyen. Maga az épület belülről szép tágas, tehát nagyobb létszámú rendezvény megtartására simán ajánlható a hely. Amin azonnal javíthatnának a hely megközelítésének elősegítése,jól kihelyezett irányt mutató táblákkal a bekötő úton. Akinek nincs helyi jártassága igen nehezen találja meg a fogadót.
Kiváló 2017. augusztus 22.családjával járt itt
Esküvöre és különbözö rendezvényekre mindenkinek ajánlom .Az étel kiválló a kiszolgálés csillagos ötös. A környezet meseszép.
Szörnyű 2017. július 17.családjával járt itt
Életveszélyes a padló kialakítása. Ez egy körbefalazott terasz ami jócskán lejt (mivel terasz korában az eső vizet kellett elvezetnie). Ma padlószőnyeg borítja és mellette egy kb 2-3 cm-es szintkülönbséggel fut egy járólappal kirakott rész. A szintkülönbséget nem látod, csak ha már elbuktál rajta.
Szörnyű 2017. február 27.családjával járt itt
Senkinek nem ajánlom,koszos, piszkos, színvonal alatti.
Az ételek konkrétan minősíthetetlenek.
Hideg birkapörkölt,szétázott "frissensültek".
A szobák előtti folyosón és a szobákban is áporodott toalett szag terjengett.
Alapos festést és komoly takarítást igényel a helység.
Nincs árérték arányban a szolgáltatással.
A kiszolgálással elégedettek voltunk.
Kiváló 2016. július 20.barátokkal járt itt
Baráti csapattal mentünk ebédelni július 3. án. Svédasztalos ebéd volt ahonnan mindenki kedvére választhatott ételt magának. Háromféle leves, és legalább 10 féle fő étel salátabár,és desszertekből bőségesen tudott mindenki választani. Az ár? Nos szerintem kedvezményes volt mert 2000 Ft volt fejenként az étel.