Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged vélemények

2023. december 31.barátokkal járt itt
Szép jó hely, rossz megközelítés, parkoló kevés .
Értelek frissek de túl olajosok voltak .
Hangulatos hely szép bútorzat tiszta és komfortos .
Elsőnek jártam Szegeden .
2022. október 31.barátokkal járt itt
A Régi Hídhoz címzett szegedi vendéglő beltere Kárpát medencei szinten a kedvenceim közé tartozott. Mint egy Horthy korszakbeli pub. Sajnos átfestették, modernizálták, az új dizájn nem nyert meg, persze főleg azért, mert a korábbihoz hasonlítottam. Ami viszont megmaradt, az konyha stílusa s a fogások nagy része.
Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - BelsőVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - BelsőVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/ital
Kiváló 2022. január 17.családjával járt itt
A családdal voltam az étteremben. A hely nagyon családias, kicsit ugyan zsúfolt, de nem is csoda, hiszen minden asztalnál ültek. Az étel kiváló volt és bőséges (pedig én elég sokat tudok enni). A kiszolgálás nagyon barátságos és segítőkész. Ha legközelebb Szegeden járunk, akkor is biztosan ide jövünk vissza.
Köszönjük a személyzetnek a vendéglátást.
Kiváló 2022. január 9.gyerekekkel járt itt
Őszi szünetben elutaztunk Szegedre a gyerekekkel, elsősorban a remek fürdő miatt választottuk ezt a várost. Mivel a szállodában félpanziós étkezésre fizettünk be, ebédidőben más helyeken is ettünk. A hídon átkelve a hídlábnál lévő játszótéren töltött idő után a közelben kerestünk éttermet.
Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Egyéb
Kiváló 2021. október 7.családjával járt itt
Kiváló, megújuló ételválaszték, hangulatos, igényes külső és belső design, a vendégekre maximálisan figyelő, profi pincérek. Minőségi ételekhez remek ár, hagyományost és újszerűt keresők igényeit egyaránt kielégíti.Mindenkinek ajánlom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. augusztus 28.a párjával járt itt
Nem ide készültünk, ez a harmadik próbálkozás volt Szegeden. Az elsőt nem sikerült megfelelően megközelíteni, a másodikban nem volt hely, ez éppen közel volt. Hely is volt, a személyzet is kedves, figyelmes volt. Amit rendeltünk az abszolut finom volt, gyorsan megérkezett, mindent egybe vetve, teljesen rendben volt. Valószínűleg még visszatérünk.
Szörnyű 2018. október 28.a párjával járt itt
A párommal beültünk vacsorázni.Szaftos csirkemellet kértem,sajnos se szaftos se ízes nem volt.Kértem mellé még sajtmártást.Amire azt a választ kaptam : Most készítik.Megörültem.Mire az étel kihült ,kaptam hütőhideg sajtmártást!!!Ehetetlen volt az étel!Hatalmasat csalódtam!!Sajnos a panaszkezelés is borzasztó volt!
2018. október 8.családjával járt itt
Vasárnap délben 5 fős családi ebédhez előző nap délelőtt foglaltunk asztalt, keresgélni kellett de még találtak, tehát időben kell foglalni. A felújítás előtt voltam itt utoljára, a jelenlegi belső tér modern de hagyományossal kevert, hangulatos. Szinte minden asztalon foglalt tábla volt érkezésünkkor. Fél 1re szinte teltház volt.
2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Augusztus 20-án vacsoráztunk a családdal ebben az étteremben. Általában ilyen időszakban foglalás nélkül ,ne is próbálkozzon az ember bejutni. Mi előre gondolkodtunk és lefoglaltuk 3 nappal előtte. Az étterem kiszolgáló személyzete kedves,mosolygós,és a kiszolgálás is aránylag gyors a nagy tömeghez képest.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
Kiváló 2018. április 29.gyerekekkel járt itt
Kétszer voltunk, két egymást követő napon. Egyszer sem foglaltunk asztalt, de szerencsénkre még éppen jutott nekünk hely. A sok foglalás miatt az utánunk érkezők sajnos már nem jutottak asztalhoz. Bőséges, és nagyon finom ételek. Hárman 10. 000 Ft-ot fizettünk itallal együtt, úgy, hogy nagyon jól laktunk.
Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Mosdó